Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/stredni_amerika/panama/cestovani/covid_19.html

Panama first minute

First minute zájezdy do Panamy s úžasnými slevami ocení nejen vášniví sportovcimilovníci přírody. Vydejte se na nejkrásnější místa země, na treky v horských oblastech, do mlžných pralesů za skrytými vodopády a pestrobarevnými orchidejemi. Užijte si jízdu na koních, výšlap na vulkán, návštěvu zahrad, cyklistiku či rafting.

Panama včas a levněji s first minute

Úzká malá země Panama – plná kultury, tropických pláží, bohaté historie, volně žijících živočichů a všeho, co byste si mohli přát během dobrodružné dovolené – leží na křižovatce dvou oceánů a dvou kontinentů. Rezervujte si first minute zájezd za výhodnou cenu, dokud můžete vybírat z bohaté nabídky úžasných míst.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Panamy

Počasí v Panamě

Počasí v Panamě je díky poloze země v rovníkovém pásmu velmi teplé. Průměrné teploty se zde pohybují okolo 27 °C. V horách bývá pochopitelně výrazně chladněji. V letních měsících vydatněji prší. Naopak nejméně srážek spadne v období od ledna do dubna. Pobřeží Tichého oceánu je oproti Karibiku méně vlhké.

Cestovatelský magazín