Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/stredni_amerika/trinidad_a_tobago/cestovani/covid_19.html

First Minute Trinidad a Tobago

Na Trinidadu vedle sebe leží mangrovy, deštné pralesy a nádherné pláže. Tobago má vše, co byste očekávali od karibského ostrova – palmy i bílý písek. Oba ostrovy nabízejí bezkonkurenční pozorování ptactva, prvotřídní potápění, džungli ideální pro pěší turistiku a vodopády. Objednejte si first minute Trinidad a Tobago.

Proč jet na dovolenou na Trinidad a Tobago?

Vedle úžasných přírodních krás je to také bujarý noční život a báječný karneval, co přitahuje turisty na Trinidad a Tobago. Zdejší oslavy patří k největším a nejpůsobivějším v regionu. Proslulá je i místní kuchyně, zahrnující např. nejčerstvější ryby. Rezervujte si s předstihem first minute zájezd na Trinidad a Tobago.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po‑Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Mapa Trinidad a Tobago

Počasí v Trinidadu a Tobagu

Chaguanas má nížinné sezónní tropické klima s vlhkým obdobím od června do listopadu a suchým od ledna do května. Na rozdíl od Port of Spain má obvykle horké a slunečné počasí po celý rok, s výjimkou v onom vlhkém období. V čase dešťů na Trinidadu a Tobagu klesají ceny, nabídka služeb však tehdy bývá omezená.

Cestovatelský magazín