Trinidad a Tobago Trinidad a Tobago

Oficiální název: Republika Trinidad a Tobago
Hlavní město: Port of Spain
Státní zřízení: republika
Náboženství: Katolíci 30%, Protestanti 30%, Hinduisté 24%, Mu
Úřední jazyk: angličtina
Časový posun: - 6 hodin v létě, - 5 hodin v zimě

Lokality na Trinidadu a Tobagu

Trinidad a Tobago - zájezdy od 8 540 Kč

O TRINIDAD A TOBAGUDominantní ostrov Trinidad je historicky a geograficky spojen s Venezuelou, naopak Tobago je nepoznaným rájem, který učaroval Daniela Defoa, který zde čerpal inspiraci pro Robinsona Crusoa. Oba ostrovy jsou plné nedotknutelné a fascinují přírody a deštných pralesů oplývajících množstvím exotického ptactva, motýlů a opic. Nejpopulárnější a nejrušnější pláží na Trinidadu je Maracas Bay, máte zde možnost navštívit přírodní rezervaci Asa Wright Nature Center a hnízdiště ptáka Ibise, považovaného za národní symbol této země. Trinidad má bohaté ložiska nafty a plynu, zbytek ostrova zaujímají pláně, kopce a mangrovníkové močály. Další atraktivitou je Pitch Lake - plnící se asfaltové jezero a zároveň největší zásobárna asflatu na světě.

Turisticky vyhledávanější je ostrov Tobago, který nabízí návštěvníkům dlouhé písečné pláže, krásné zátoky a skalní útesy. Koupání, plavání a potápění - to jsou hlavní dovolenkové důvody k aktivitě turistů, kteří na ostrov přijíždějí. Nejvyhledávanějšími potápěčskými lokalitami jsou neobydlené ostrůvky u severního pobřeží - Little Tobago, Goat Island a St. Giles, dobré možnosti šnorchlování jsou v zátoce Pirate´s Bay a u útesu Angel Reef.

Trinidad a Tobago - zájezdy od 8 540 Kč

Nejnovější recenze Trinidad a Tobago

Celkem: 1,2 Ostrov ok, htl služby žádné, špína, neochota nulová údržba Bazének po okny pokoje plný suti ze staveniště, ta padá všude okolo, protože...

  • 1 Ubytování
  • 1 Strava
  • 1 Okolí
  • 2 Cena

Celkové shrnutí
Ostrov ok, htl služby žádné, špína, neochota nulová údržba

Bazének po okny pokoje plný suti ze staveniště, ta padá všude okolo, protože stavba není zakrytá, dělníci celé dny nedělají nic jiného, než očumují ženy na terasách - to je nechutné a s přihlédnutím k vraždám, které na turistech v okolí byly spáchány, je to i strach budící! Zobrazit celou recenzi

Ubytování
pokoj 5 metrů od staveniště obřího hotelu, kde od rána do noci pracují... pokoje jedna místnost spolu s toaletou!!!! OPAKUJI, toaleta není uzavíratelná místnost, ale je součástí pokoje koupelny, která je otevřená do pokoje, bez dveří, závěsu, zástěny... STŘEDOVĚK!

Strava
Hotel 4hv. nemá restauraci, chodí se kus dál do malé otevřené restaurace, tedy bez oken, bez klimatizace, což při 45 stupních a absolutní vlhkosti je naprosto mimo realitu!

Výběr z chudého jídelníčku, bída a nekvalita.

Služby hotelu
žádné

Pláž
bez služeb, špinavá, plná odpadků, suti, krámů, bez plavčíka, zázemí, nic, absolutně nic, jen špína!!!

Pavel J., 29.09.2016, Datum pobytu: 12.9. - 20.9.2016
Oblast: Trinidad a Tobago Trinidad a Tobago, Hotel: Bacolet Beach Club

Byla tato recenze užitečná? Ano (12) Ne (6)

Všechny recenze Trinidad a Tobago