Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/stredni_amerika/grenada/cestovani/covid_19.html

Grenada dovolená a zájezdy

Na dalekém karibském jihu je Grenada známá jako „ostrov koření“ pro své voňavé muškátové oříšky, skořici, hřebíček, vanilku a kakao. Hledáte-li autentický karibský zážitek, vězte, že Grenada nabízí atraktivní směs místní kultury a koloniálních kořenů, stejně jako deštné pralesy, svěží hory, barevné vesnice a krásné pláže.

Nejlépe hodnocené hotely v Grenadě

Nejlépe hodnocené hotely v Granadě

Na Grenadu lákají turisty výlety jeepem, pěší túry pralesem a celodenní plavby katamaránem. Ptačí rezervace a nádherné vodopády nadchnou každého milovníka přírody, opravdovou specialitou je však podvodní sochařský park na západním pobřeží. Z památek zaujmou pevnosti Fort Frederick a Fort George. Po jejich průzkumu si dopřejte odpočinek na pláži Grand Anse nebo v zátoce Morne Rouge Bay jižně od ní.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 260

Mapa Granady

Počasí v Grenadě

Klima na ostrově Grenada je tropické, horké, během období dešťů vlhké a v období sucha ochlazované větry. Počasí je ale jinak během celého roku poměrně stálé. Nejvyšší průměrné teploty se pohybují kolem příjemných 29–30 °C. Od června do listopadu zde prší přibližně 22 dní v měsíci. Od ledna do května je to průměrně jen asi 12 dní v měsíci. Nemusíte se ovšem bát dlouhých deštivých dnů, prší spíše krátce.

Cestovatelský magazín