Kambodža dovolená

Kambodžské království leží v jihovýchodní Asii u Thajského zálivu. V jeho srdci se nachází UNESCEM chráněné jezero Tonlésap, kolem něhož žijí lidé v domcích na kůlech. K dalším zajímavým místům patří hlavní město Phnompenh s královským palácem, Angkor s chrámovým komplexem Angkor Watt a Sihanoukville s hezkými plážemi.

Nejlépe hodnocené hotely v Kambodži

Čím zaujme Kambodža?

Kambodža je pozvolna objevovanou zemí, kam si většina turistů jen odskočí během dovolené v Thajsku či Vietnamu. Cestují přitom za známými památkami v hlavním městě Phnompenh, ke chrámům Angkor Watt a k jezeru Tonlésap. Kambodža slibuje příjemnou dovolenou se sluněním na pláži a výlety do přírody. Turismus pomalu prosakuje i na okolní malebné ostrůvky. Na své si přijdou i milovníci nočního života.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00‑22:00; So‑Ne 8:00‑22:00.

226 000 260

Kambodža mapa

Počasí v Kambodži

Nejvhodnějším obdobím pro návštěvu Kambodži je listopad–březen, kdy zde panuje lehce větrné osvěžující podnebí s příjemnými teplotami. V listopadu a lednu nastává vrchol turistické sezóny. Můžeme očekávat přibližně 24 °C. Od dubna do června a od září do října pak přicházejí extrémní vedra (až 40 °C). Období dešťů trvá od července do října a rodiny s dětmi ho tráví na plážích jižního pobřeží.

Cestovatelský magazín