Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/irsko/cestovani/covid_19.html

Irsko last minute

Lákají vás viktoriánská sídla, prehistorické památky a fascinující příroda Irska? Využijte široké nabídky last minute zájezdů a navštivte turisticky nejpůsobivější místa od severu až k jihu – Dublin, Galway, poloostrov Dingle, národní parky, Moherské útesy a mnoho dalšího. Objevte kouzlo smaragdového ostrova třeba už zítra!

Jaká zajímavá místa můžete objevit

Irsko last minute dovolená

Irsko je atraktivní zejména pro milovníky drsné a romantické přírody. Nejhezčí scenerie nabízí oblast Ring of Kerry, poloostrov Dingle a slavné Moherské útesy. Lákavá je i nabídka pro zájemce o historii a kouzlo starých hradů či zámků. Navštivte Národní muzeum a galerii v Dublinu nebo zámek Kilkenny.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 260

Irsko mapa

Počasí a klima v Irsku

V Irsku panují mírné zimy, časté deště a chladná léta. Průměrná červencová teplota se pohybuje okolo 15–17 °C. Nejvyšší letní teploty lehce přesahují 20 °C. Zimní mrazy jsou slabé, v nejchladnějších dnech dosahují -5 °C. V Irsku se příznivě projevuje vliv Golfského proudu, a tak jsou tu k vidění subtropické rostliny.

Cestovatelský magazín