Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/nemecko/cestovani/covid_19.html

Německo last minute

Německo je pro turisty z Česka snadno dosažitelné a jakožto země v Evropské unii nevyžaduje pro pobyt žádné zvláštní formality. Svou nezapomenutelnou last minute dovolenou v Německu si proto můžete dopřát třeba hned. Vydejte se poznávat hlavní město Berlín, působivé drážďanské galerie nebo slavný Popelčin zámek Moritzburg.

Jaká zajímavá místa můžete objevit

Cestujeme do Německa

V Německu si na své přijdou zejména příznivci muzeí a architektury z různých období. Turisté mají možnost vybírat z bohaté nabídky ubytování a mohou vychutnávat výtečné pivo, kvalitní víno i lahodné pokrmy. Rodiny s dětmi nadchne dobrodružství ve velkolepém aquaparku Tropical Islands 60 km jihovýchodně od Berlína.

Zajímavá místa v této destinaci

Všechny lokality

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 260

Německo mapa

Počasí a klima v Německu

Severní část Německa má přímořské podnebí. Teploty se tu v létě pohybují kolem 17 °C. V lednu klesají k nule; dny v této době bývají deštivé. Nejtepleji je v nížinách ve vnitrozemí, např. v údolí řek Mohan a Neckar. Nejteplejší měsíc představuje stejně jako u nás červenec s průměrnou teplotou okolo 20 °C. V Berlíně je v létě cca 18 °C.

Nejlepší doba pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Cestovatelský magazín