Port El Kantaoui - nejlépe hodnocené hotely

Jaká zajímavá místa můžete objevit

Port El Kantaoui - nejprodávanější hotely

Poslední recenze k hotelům

Anonym Únor 2020

Datum pobytu: 29.9. - 6.10.2019

Hodnocení 5,0/5
K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.
Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Anonym Únor 2020

Datum pobytu: 28.9. - 5.10.2019

Hodnocení 5,0/5
K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.
Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Anonym Listopad 2020

Datum pobytu: 24.10. - 31.10.2020

Hodnocení 2,6/5
Levný hotel, který už něco pamatuje. Servis dobrý. Bazény krásné, ale na konci října hodně studené. V areálu obecně málo zábavy pro malé děti.
Celkové hodnocení

Levný hotel, který už něco pamatuje. Servis dobrý. Bazény krásné, ale na konci října hodně studené. V areálu obecně málo zábavy pro malé děti.

Ubytování 2,0/5

Strava 2,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 3,0/5

Ubytování
Starší hotel, spíš bych ho viděl na 3 hvězdy.

Strava
Na první pohled je nabídka široká, ale nabízí spousty jídla, kterého se nikdo ani nedotkne. Těch dobrých jídel je pomálu.

Pláž
Pláž je hezká, čistá, každé ráno uhrabaná. Jen ty lehátka něco pamatují a moc se jich člověk dotýkat nechce...

Zuzana Janečková Říjen 2020

Datum pobytu: 10.10. - 17.10.2020

Hodnocení 4,2/5
Návštěva v době coronaviru. Tunis bych nikdy nepreferovala jako destinaci mé dovolené. Okolnosti poslední doby mě donutily si "zarebelovat" a vypadnout aspoň na chvíli z tohoto blázince. A Tunisko bez testu a karantény byla jasná volba. Bylo to mé nejlepší rozhodnutí v poslední době. Moc jsem si dovolenou užila a doufám, že bude možné odletět i v červnu, protože chci Tunisko zažít i v letním...
Celkové hodnocení

Návštěva v době coronaviru. Tunis bych nikdy nepreferovala jako destinaci mé dovolené. Okolnosti poslední doby mě donutily si "zarebelovat" a vypadnout aspoň na chvíli z tohoto blázince. A Tunisko bez testu a karantény byla jasná volba. Bylo to mé nejlepší rozhodnutí v poslední době. Moc jsem si dovolenou užila a doufám, že bude možné odletět i v červnu, protože chci Tunisko zažít i v letním termínu. Cítila jsem se naprosto bezpečně.

Ubytování 4,0/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Bydlela jsem se synem na hlavní budově. Pokoj, hotel i venkovní prostory byly čisté a udržované. Úklid denní i s každodenní výměnou ručníků, to mi přijde až zbytečné.

Strava
Všechno jídlo dával personál, který je velmi milý a ochotný. Smějou se na Vás i očima, přes roušku jim nevidíte na ústa. Jídla dostatek, ale samozřejmě mísy nepřetékají, když je nás na hotelu 20. Každopádně když něco docházelo, bylo hned doplněno. K jídlu jsme měli i kančí steaky nebo křepelky. Celkově mě jejich kuchyně uchvátila, protože mají výrazné chutě.

Čerstvé ovoce každý den - např. čerstvé datle, žlutý meloun a granátové jablko

Služby hotelu
I s malým obsazením hotelu a v říjnovém termínu fungovaly animátoři. Lákali, při odmítnutí nebyli vlezlí, popřáli hezkou dovolenou a šli dál.

Vyzkoušeli jsme všechny 3 bazény. Vnitřní, v zahradě i dlouhý 40m blízko moře. A ten byl na plavání super. Každý den 1 - 2km. Všechny bazény čisté, udržované i okolí, samozřejmě venkovní v tuto dobu už chladnější.

Pláž
Čistá, prázdná, skoro jsme ji měli pro sebe :-) Naplavené řasy (tráva) byly odklízeny. Po pláži projíždí i policie na čtyřkolce.

Václav Novotný Říjen 2020

Datum pobytu: 3.10. - 17.10.2020

Hodnocení 3,0/5
V rámci možnosti a obsazenosti hotelu průměrná úroveň, byly jsme v tomto hotelu před třemi lety a bylo to úplně jiné ve všem mnohem lepší.
Celkové hodnocení

V rámci možnosti a obsazenosti hotelu průměrná úroveň, byly jsme v tomto hotelu před

třemi lety a bylo to úplně jiné ve všem mnohem lepší.

Ubytování 3,3/5

Strava 2,5/5

Okolí 2,5/5

Cena 3,5/5

Ubytování
Ubytování dobre s úklidem to bylo horší .

Strava
Strava průměr obsluhující personal horší .

Kristýna K. Říjen 2020

Datum pobytu: 27.9. - 10.10.2020

Hodnocení 3,1/5
Pěkná dovolená za fajn peníze i v coronavirové době :)
Celkové hodnocení

Pěkná dovolená za fajn peníze i v coronavirové době :)

Ubytování 3,3/5

Strava 4,0/5

Okolí 2,0/5

Cena 3,0/5

Ubytování
Pěkný hotel, super zázemí pro večerní akce pořádané animátory. Jen úklid společných prostor jako jsou chodby, a i našeho pokoje dosti pokulhával. Jinak ale velmi příjemný a ochotný personál.

Strava
Strava různorodá a výborná, denně odlišná nabídka. V baru u bazénu ale mimo čas snídaní, obědů a večeří pouze palačinky s čokoládou a pár kusů pečiva.

Na to, že měl být zajištěn all inclusive a ještě v podobě 24h, jsme po večeři ve 21hod. už žádné jídlo nesehnali. Pití po půlnoci také ne. A navíc se v restauraci na pláži musí platit.

Služby hotelu
Slušný, milý, ochotný a vstřícný personál. Někteří animátoři opravdu aktivní a zábavní.

Pláž
První asi tři dny perfektní - čistý písek, průzračné moře. Poté nám začalo po zbytek dovolené dosti foukat, vlny byly větší a moře o dost špinavější a chaluhy se válely všude. Na šnorchlování, i potápění byla voda špinavá a zakalená. V popisu hotelu byla pláž uvedena jako "za zahradou" tu nám ale trvalo projít 10 min. Jsme zvyklí na pláž hned u hotelu, proto chodit tuhle trasu asi 500m několikrát denně nás obtěžovalo.

Hana C. Říjen 2020

Datum pobytu: 4.10. - 11.10.2020

Hodnocení 3,5/5
Byli jsme v Tunisku už vícekrát, proto jsme měli představu o takové dovolené. Tunisko jsme si vybrali jako náhradu za neotevřený Egypt, ale určitě nelitujeme. V této covidové době jsme byli rádi , že můžeme odcestovat a počítali jsme s různými opatřeními. Na letišti, v letadle i autobusu povinnost nosit roušky, jinak v hotelu jsme nemuseli, protože nás bylo málo a byly velké rozestupy. Zaměstnanci...
Celkové hodnocení

Byli jsme v Tunisku už vícekrát, proto jsme měli představu o takové dovolené. Tunisko jsme si vybrali jako náhradu za neotevřený Egypt, ale určitě nelitujeme. V této covidové době jsme byli rádi , že můžeme odcestovat a počítali jsme s různými opatřeními. Na letišti, v letadle i autobusu povinnost nosit roušky, jinak v hotelu jsme nemuseli, protože nás bylo málo a byly velké rozestupy. Zaměstnanci roušky i rukavice nosí celý den.

Ubytování 4,0/5

Strava 4,0/5

Okolí 2,5/5

Cena 3,0/5

Ubytování
Pěkné, čisté, s trezorem zdarma, s balkonem a výtahem v hlavní budově.

Úklid perfektní každý den.

Všude možnost, nutnost dezinfekce.

Strava
Byli jsme spokojeni , jídlo nandávají kuchaři a proto lidé nenadělají nepořádek.

Jídlo bylo velmi chutné, byl sice menší výběr, než jsme byli zvyklí, ale úplně to stačilo.

Nebylo ani možné všechno ochutnat.

Jen pečivo bylo skoro jak na příděl, na jednom stole dvě malé bagetky na talířku.

V jídelně pití roznášeli číšníci.

Služby hotelu
Když jsme přijeli dopoledne na hotel, tak se o nás ihned postarali: dostali jsme uvítací nápoj a okamžitě nám dali náramky na čerpání služeb. Celým areálem, včetně pláže nás provedl jeden ze zaměstnanců. Poté jsme dostali kartu od pokoje, kam nás ten samý človíček odvedl. Veškerý personál byl vždy ochotný a milý a s úsměvem na tváři.

Pláž
Cesta na pláž vede zahradou, mezi tenisovými kurty a bazénem s barem.

Na pláži je restaurace ale je zvlášť placená.

Pláži by se personál měl věnovat o hodně více. Sice ráno pláž uhrabali, ale to jen tak zlehka.

Je plná nedopalků i přesto, že kuřáci mají na stolku popelník. Je to o lidech.

V naší době dovolené dva dny bylo moře hodně špinavé a byl studený vítr - ale to je příroda, proto jsme se koupali ve vnitřním bazénu.Další dny to bylo lepší.

Anonym Říjen 2020

Datum pobytu: 1.10. - 8.10.2020

Hodnocení 3,9/5
Dovolenou jsme trávili ve dvou, já a manželka. Celkově se nám v Tunisku a v hotelu Seabel Alhambra Beach golf and Spa líbilo. Hotel je čistý, personál velmi vstřícný a ochotný, ne však vlezlý, což oceňuji. Na pláž je to cca 400m, procházkou zahradou a kolem bazénu s barem. Na výletě jsme byli v Sousse, místní tržiště určitě nemůžu doporučit, pokud tedy nejste fandou fejkových hadrů a bot, případně...
Celkové hodnocení

Dovolenou jsme trávili ve dvou, já a manželka. Celkově se nám v Tunisku a v hotelu Seabel Alhambra Beach golf and Spa líbilo. Hotel je čistý, personál velmi vstřícný a ochotný, ne však vlezlý, což oceňuji. Na pláž je to cca 400m, procházkou zahradou a kolem bazénu s barem. Na výletě jsme byli v Sousse, místní tržiště určitě nemůžu doporučit, pokud tedy nejste fandou fejkových hadrů a bot, případně cetek a pracholapů. Upozorním raději i na velmi vlezlé tuniské trhovce, kdo toto nemusí, vyhněte se tržišti obloukem.

Ubytování 4,0/5

Strava 3,5/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Pokoj byl pěkný, čistý, s výhledem na stranu k moři, ale je to trochu dále, tak je vidět moře přes palmy a díky vzdálenosti jen omezeně. Pokoj jsme při příjezdu dostali v 1. patře, zažádali jsme o změnu kvůli výhledu a bez problému nám bylo vyhověno. Zaplacený jsme měli pokoj superior, ten jsme také dostali. Na pokoji trezor zdarma a lednice, klimatizace taktéž zdarma a fungovala bez problémů. Koupelna s vanou a celkem pěkná, naprosto bez výhrad k úklidu.

Strava
Strava nebyla špatná, jen pro mě trochu jednotvárnější. Vždy jsem si ale vybral, manželka byla spokojená. Pro náročnější hosty, kteří vyžadují gurmánské hody, bych ale doporučil porozhlédnout se i jinde. Za mě - jídlo nenadchlo, ale neurazilo.

Služby hotelu
Služeb hotelu jsme nijak zvlášť nevyužili, personál však byl velmi milý a všichni ochotní.

Pláž
Pláž poloprázdná, když foukalo, přineslo moře nějakou tu trávu, takže jsme šli raději do bazénu, ale to je příroda, tu neovlivníme a mě to nijak nezaskočilo ani nezklamalo. Každé ráno pracovník hotelu pláž uklízí, takže žádný nepořádek jsem neregistroval. Lehátka a slunečníky pro hosty samozřejmě zdarma, bylo hodně volných, ať jsme přišli kdykoliv, hotely v Tunisku aktuálně byly velmi málo obsazené.

Port El Kantaoui - poslední prodané hotely

Nejlepší doba pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Teď počasí

 • Teplota 21 °C at night 15 °C

 • Teplota vody 22 °C

Teplota za několik dní

 • Čtvrtek 22 °C at night 15 °C

 • Pátek 23 °C at night 16 °C

 • Sobota 22 °C at night 17 °C

 • Neděle 19 °C at night 15 °C

Počasí

 • Leden Led 16 °C voda 16 °C

 • Únor Úno 17 °C voda 15 °C

 • Březen Bře 19 °C voda 15 °C

 • Duben Dub 21 °C voda 17 °C

 • Květen Kvě 25 °C voda 20 °C

 • Červen Čer 29 °C voda 23 °C

 • Červenec Čer 32 °C voda 26 °C

 • Srpen Srp 33 °C voda 28 °C

 • Září Zář 29 °C voda 28 °C

 • Říjen Říj 26 °C voda 25 °C

 • Listopad Lis 21 °C voda 22 °C

 • Prosinec Pro 18 °C voda 19 °C

Užitečné informace