Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/asie/vietnam/cestovani/covid_19.html

Dovolená na ostrově Phu Quoc

Phu Quoc (čti Fu Kuok) je největším a zároveň nejjižněji a nejzápadněji posazeným vietnamským ostrovem, ke kterému náleží ještě 21 malých ostrovů. Najdete ho v Thajském zálivu co by kamenem dohodil (15 km) od kambodžské provincie Kampot. Infrastruktura je zde skromnějšího rázu, proto budou nadšení hlavně turisté hledající jak plážový relax a luxusní rezorty, tak i trošku toho dobrodružství a neposkvrněné přírody. 

Jak se dostat na ostrov Phu Quoc? 

Ostrov má vlastní letiště Phú Quốc International Airport, na které létají i přímé lety (například z Varšavy nebo Bratislavy), ale častěji najdete lety s přestupy alespoň v Ho Či Minově městu.  Chcete-li dovolenou ve Vietnamu (nebo Kambodži) spojit s návštěvou ostrova, využijte místní trajekty. Na ostrov se dá dostat trajekty ze dvou přístavů. Z Rach Gia trvá cesta 2,5 hodiny a z přístavu Ha Tien, který leží u hranic s Kambodžou, 1,5 hodiny. Trajekty vyplouvají dvakrát denně.

Proč Dovolená na ostrově Phu Quoc

klidná oblast restaurace šnorchlování písčitá pláž vhodné pro páry válení u moře

Phu Quoc - Nejlépe hodnocené hotely

Phu Quoc - Nejprodávanější hotely

Phu Quoc - Poslední prodané hotely

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 260

Mapa ostrova Phu Quoc

Počasí a klima na ostrově Phu Quoc

Nejlepší měsíce pro návštěvu ostrova Phu Quoc jsou prosinec, leden, únor a březen a to hlavně proto, že během léta a na podzim hodně prší (červen, červenec, srpen, září a říjen jsou nejpropršenějšími měsíci).

Oblasti a regiony v zemi

Všechny lokality

Cestovatelský magazín