Bonita Luxury Resort Hodnocení: 5/5
od 8 702 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 702 Kč za os.
od 7 326 Kč za os.
od 12 790 Kč za os.
od 4 069 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 4 hodnocení)
Tento hotel je 7. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 151 v Albánie.
Adam N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
OK
OK
OK
StravaOK
UbytováníOK
SlužbyOK
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Bylo to dobré, neměl jsem velká očekávání, takže jsem spokojený.
Bylo to dobré, neměl jsem velká očekávání, takže jsem spokojený.
Snídaně by mohly být pestřejší, každý den stejné, měnil se pouze sladký bufet.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Adam N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
OK
OK
OK
StravaOK
UbytováníOK
SlužbyOK
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Bylo to dobré, neměl jsem velká očekávání, takže jsem spokojený.
Bylo to dobré, neměl jsem velká očekávání, takže jsem spokojený.
Snídaně by mohly být pestřejší, každý den stejné, měnil se pouze sladký bufet.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Miloslav H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená v Albánii pro nás byla velkou neznámou a cestovali jsme s mírnými obavami co nás čeká. O to příjemnější bylo zjištění, že se nebylo čeho bát a hlavně děti si dovolenou užily. Velké rozčarování přišlo, když nám na recepci hotelu sdělili, že zde není bazén. Ten byl umístěn u vedlejšího hotelu a byl po nás požadován vstup 5EUR za dospělého a 4EUR za dítě. Vzhledem k tomu, že toto nebylo v nabídce vůbec zmíněno, je takovéto jednání cestovní kanceláře velice nekorektní. Zvláště když sama cestovní kancelář na svém webu umístí několik fotek s bazénem a také jej k zájezdu garantuje.
Dovolená v Albánii pro nás byla velkou neznámou a cestovali jsme s mírnými obavami co nás čeká. O to příjemnější bylo zjištění, že se nebylo čeho bát a hlavně děti si dovolenou užily. Velké rozčarování přišlo, když nám na recepci hotelu sdělili, že zde není bazén. Ten byl umístěn u vedlejšího hotelu a byl po nás požadován vstup 5EUR za dospělého a 4EUR za dítě. Vzhledem k tomu, že toto nebylo v nabídce vůbec zmíněno, je takovéto jednání cestovní kanceláře velice nekorektní. Zvláště když sama cestovní kancelář na svém webu umístí několik fotek s bazénem a také jej k zájezdu garantuje.
Pozvolný vstup do moře, což ocenily především děti. Pláže čisté a lehátka na pláži zdarma. Trochu horší organizace v přidělování lehátek na pláži.
StravaV režimu AI asi nejslabší co jsem zatím na dovolené zažil. Snídaně výborná, ale oběd a večeře velmi slabé. Jídlo se opakovalo a výběr z cca 6-7 jídel. Některá jídla nebyla chutná. Toto byla nejslabší část naší dovolené. Mezi hlavními jídly nebyla možnost občerstvení formou zákusků, ovoce nebo něčeho menšího na zub. O dezertech nemůže být řeč.
UbytováníNový hotel, čisté pokoje, každé dva dny kompletně uklizeno. Pokoj pro 4 osoby byl celkem malý a na pokoji se nedalo téměř hnout. Naštěstí jsme pokoj využívali pouze k přespání a očistě.
SlužbyPersonál hotelu byl naprosto fantastický, mladý, ochotný a usměvavý. Na pokoji nám nefungovala wi-fi i když jsme tuto vadu reklamovali. Jinak vše v naprostém pořádku
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Vlastimil Koudelka
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z dovolené není dobrý, je to z důvodů, že se lišila nabídka vůči tomu co bylo ve smlouvě.
Celkový dojem z dovolené není dobrý, je to z důvodů, že se lišila nabídka vůči tomu co bylo ve smlouvě.
Pláž byla velmi dostupná a čistá.
StravaStrava byla na deklarovaným hotel s 4* velice skromná a to ještě nestačili doplňovat stravu.
UbytováníPokoj byl standardně zařízen, ale u skříní nebyly dveře.
SlužbySlužby byly skromné, nebyl k hotelu bazén a venkovní posezení .
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...