Lucie D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Dovolená splnila naše očekávání.
Dovolená splnila naše očekávání.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 11 332 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Pokoj Deluxe
Třílůžkový pokoj Deluxe
Suite
www.hotelbonita.al
POBYTOVÁ TAXA:V Albánii je zavedena povinná pobytová taxa, která je splatná na místě po příjezdu do ubytovacího zařízení. Její výše je cca 1,35 EUR / dospělá osoba / noc a cca 0,7 EUR / dítě 2–11.99 let / noc. Upozorňujeme, že výše taxy může být během sezóny změněna. Případné změny naleznete na www.mzv.cz.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Podprůměrné (na základě 17 hodnocení)
Tento hotel je 107. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 151 v Albánie.
Lucie D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Dovolená splnila naše očekávání.
Dovolená splnila naše očekávání.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Eva M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Cesta i pobyt proběhly bez problémů
Cesta i pobyt proběhly bez problémů
Pláž byla v dobré docházkové vzdálenosti. Lehátek dostatek, voda teplá, celkem čistá, po bouřce tráva, ale druhý den už v pořádku.
StravaKe stravování nemáme žádné připomínky, výběr byl dostatečný, stále doplňovaný. Stoly hned uklízené, nestalo se, že by nebyl volný uklizený stůl. Snack během dopoledne jsme nevyužívali, většinou jsme byli mimo hotel. Pochválit můžeme obsluhu plážového baru.
Hotel udržovaný, pokoj čistý, dobře zařízený, úklid a výměna prádla probíhal denně. Veřejné prostory hotelu také stále uklizené.
SlužbyCelkově odpovídá poměr cena/výkon. Bazén jsme nevyužívali, na pláži byly kdykoli volná lehátka. Osušky byly k dispozici na recepci i jejich výměna.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Měl to být Henry, ale dostali jsme jiný hotel, protože Henry byl přerezervovaný pro více než 30 lidí.
Měl to být Henry, ale dostali jsme jiný hotel, protože Henry byl přerezervovaný pro více než 30 lidí.
Pláž je 5 minut chůze od hotelu, ale byli jsme tam jen jednou. Odpadky, mořské řasy a celkově je to nepříjemná pláž. Páchne bahnem a voda je neprůhledná a špinavá. Dno je písek a bahno, takže tam to asi vypadá. Důrazně to nedoporučuji, na jihu jsou mnohem hezčí pláže.
StravaBohužel, jídlo zde bylo velmi špatné; bylo téměř každý den stejné, nekvalitní a v podstatě bez chuti a džusy byly pravděpodobně nejlevnější, jaké se daly sehnat. Během našeho osmidenního pobytu jsme měli jen dvě chutná jídla, zbytek byl nevýrazný, tak akorát k zasycení. Totéž platilo pro nápoje; od typického all inclusive balíčku jsme nečekali zázraky, ale bar s nápoji nabízel výběr coly s vodkou, ginu se sprite atd. – těžko se to dá nazvat nápoji. Měli jsme také žaludeční problémy, takže s jídlem muselo být něco v nepořádku.
UbytováníBonita Luxury Resort - pokoje byly pěkné a moderní, denně uklízené a neměli jsme žádné stížnosti. Parkování je k dispozici pro hosty, stejně jako spousta parkovacích míst u silnice.
SlužbyBylo tam lázně, ale nevyužili jsme je. Ručníky k bazénu byly k dispozici, slunečníky byly zdarma a u bazénu bylo spousta místa. Samotný bazén byl v pořádku, i když by se mu hodila rekonstrukce. Dlaždice opadávají, takže si musíte dávat pozor, abyste je nepoškodili. Objednali jsme si dva obědové boxy, protože jsme odjížděli brzy. Sendviče byly velké, takže jsme se stihli najednout, ale mohly být chutnější.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (4) (1)
Karol K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Albánie je zajímavá země, dokonce krásná, ale chudá, ale ceny v obchodech a restauracích jsou velmi podobné Polsku, lidé jsou milí
Albánie je zajímavá země, dokonce krásná, ale chudá, ale ceny v obchodech a restauracích jsou velmi podobné Polsku, lidé jsou milí
Pláž u hotelu Bonita Luxury Resort byla zanedbaná, na pláži se povalovaly nedopalky cigaret, plast, polystyren - celkově špinavá, pláž od hotelu Bonita Luxury Resort byla 300 metrů daleko a ne přímo na pláži jako v hotelu VM Resort&SPA
StravaJídlo bylo katastrofa. Studené, syrové, žádná káva k obědu ani k večeři a kvalita jídla byla velmi špatná.
UbytováníHotelový DJ hrál každý den od pondělí do neděle od 20:00 obvykle do půlnoci - nedalo se spát, žádosti na recepci o vypnutí hudby byly neúčinné a hudba hrála dál.
SlužbyPěkné hotelové služby, i když někteří zaměstnanci vypadali, jako by tam pracovali za trest (možná to tak i bylo, kdo ví)
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Eva M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Cesta i pobyt proběhly bez problémů
Cesta i pobyt proběhly bez problémů
Pláž byla v dobré docházkové vzdálenosti. Lehátek dostatek, voda teplá, celkem čistá, po bouřce tráva, ale druhý den už v pořádku.
StravaKe stravování nemáme žádné připomínky, výběr byl dostatečný, stále doplňovaný. Stoly hned uklízené, nestalo se, že by nebyl volný uklizený stůl. Snack během dopoledne jsme nevyužívali, většinou jsme byli mimo hotel. Pochválit můžeme obsluhu plážového baru.
Hotel udržovaný, pokoj čistý, dobře zařízený, úklid a výměna prádla probíhal denně. Veřejné prostory hotelu také stále uklizené.
SlužbyCelkově odpovídá poměr cena/výkon. Bazén jsme nevyužívali, na pláži byly kdykoli volná lehátka. Osušky byly k dispozici na recepci i jejich výměna.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Hotel s potenciálem, ale v současné době má spoustu nedostatků. U bazénu není plavčík, podávají se studená jídla a uklízecí personál je nedostatečný.
Hotel s potenciálem, ale v současné době má spoustu nedostatků. U bazénu není plavčík, podávají se studená jídla a uklízecí personál je nedostatečný.
Pláž je 5 minut chůze od hotelu, písčitá. Celkově byla v pořádku, i když trochu nepořádná.
StravaJídlo bylo studené, pro děti byl malý výběr a v bufetu se o pizzu bojovalo. Byl tam nepořádek, často bez talířů a sklenic. Káva byla k dispozici pouze k snídani a v papírových kelímcích.
UbytováníPokoj byl docela pěkný, ale úklid potřeboval zlepšit. Koupelna byla plná písku od předchozích hostů.
SlužbyU bazénu ani na skluzavkách není plavčík.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Až na čistotu pláže a čistotu města (což není chyba hotelu) nemáme co vytknout.
Až na čistotu pláže a čistotu města (což není chyba hotelu) nemáme co vytknout.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.