Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Maximální spokojenost, hotel, strava, bazén a hlavně personál super.
Maximální spokojenost, hotel, strava, bazén a hlavně personál super.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 10 938 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 175 hodnocení)
Tento hotel je 76. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 151 v Albánie.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Maximální spokojenost, hotel, strava, bazén a hlavně personál super.
Maximální spokojenost, hotel, strava, bazén a hlavně personál super.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Martin K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2023
vše super
vše super
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Filtrovat recenze
Agnieszka S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Dobrá lokalita. Pěkný bazén a restaurace, atmosféricky situované v bývalém lese. Blízko pláže. Úroveň čistoty je velmi podprůměrná. Přátelská obsluha.
Dobrá lokalita. Pěkný bazén a restaurace, atmosféricky situované v bývalém lese. Blízko pláže. Úroveň čistoty je velmi podprůměrná. Přátelská obsluha.
Nedaleko, široká písečná pláž.
StravaVelmi jednotvárné. Průměrná chuť. Byla tam i nějaká dobrá jídla, ale většina masa, salátů a těstovin byla velmi špatná. Některé byly prostě nepoživatelné. Nakrmit menší děti bylo problematické.
UbytováníNáš pokoj byl docela základní, ale vzhledem k tomu, že jsme v něm strávili minimum času, snesitelný. V pokoji bylo pár mravenců, okno vypadávalo z pantů, telefon nefungoval a koupelna byla z poloviny pokrytá vodním kamenem. Úklid nebyl rutinní. Stačilo jen nahlásit to na recepci. Ručníky se měnily téměř denně. Trezor fungoval. Lednička spíše topil než chladila.
SlužbyNevyužil jsem žádné další služby, ale recepce byla vždy otevřená a ochotná.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Pavel F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2024
Upravováno v souladu s Pravidla
Pohodová dovolená, trochu hluk z vedlejšího resortu, krásný venkovní bazén i vnitřní vyhřívaný bazén..
Pohodová dovolená, trochu hluk z vedlejšího resortu, krásný venkovní bazén i vnitřní vyhřívaný bazén..
lehátka zdarma, pláž čistě písek sem tam nepořádek, moře je vzhledem k tvaru pobřeží zvířené
StravaSnídaně - rozmanitá bohatá, chybá klasika šunka sýr..
UbytováníVily pohodlné, nové vybavení
SlužbyOK
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Maximální spokojenost, hotel, strava, bazén a hlavně personál super.
Maximální spokojenost, hotel, strava, bazén a hlavně personál super.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Adrian N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2023
Golem je hotelový resort. Kromě pláže, hotelů a plážových barů tam nic není. Můžete využít nabídky fakultativních výletů nebo vodních sportů na pláži. Spousta restaurací. Barva na výběr. Hlavně italská kuchyně. U jídla je těžké rozhodnout, zda bude pokrm jako sada nebo třeba jen maso. I když byl jídelní lístek napsaný v angličtině, bylo těžké rozluštit některá jídla. Obecně je kolem spousta odpadků. Kolem pobíhá spousta hladových a toulavých psů. Pokud chcete vyrazit za památkami nebo vidět něco mimo pláž a hotely, musíte ujet tucet nebo několik desítek kilometrů. Půjčili jsme si na dva dny auto, ale nebyl to nejlepší nápad. Auto bylo v hrozném technickém stavu a silnice také. Nakonec se nám v kaňonu Osumi zadřel motor. Být uprostřed ničeho bylo fantastické dobrodružství. Doporučuji vyhledat autopůjčovnu, která má nějaké mladé nebo novější vozy. Také je dobré si koupit albánskou sim kartu, pokud chcete cestovat na vlastní pěst. Palivo je velmi drahé. Někdy si můžete koupit 180 Leke (cca 1,8 EUR), ale většina stanic nabízí 197 Leke nebo více než 200 Leke. Shrneme-li náš výlet: Klady: - docela levné (oběd pro dvě osoby je asi 17-20 eur nebo 1700-2000 Leke) - možnost platby v eurech nebo kartou - pokud půjdete mimo hotelové bloky, jsou tam opravdu krásné výhledy (hory, kaňony ) - Albánci mají Poláky rádi a na některých místech se domluvíte i polsky Nevýhody: - nedostatek informací - všude se povaluje spousta odpadků - v obchodech při placení utrácejí Euro v Leki (kurz je nevýhodné, pokud je to možné, je lepší vyměnit ve směnárně) - žádné atrakce jako canyoning, rafting, zip lines. (ano, vím, že je tam rafting, ale taky je potřeba vědět, kdy tam jet, aby to mělo smysl) - silnice (téměř všude jsou plné děr, namalované čáry a pruhy už neexistují nebo jsou místy skoro vidět), a asfalt může rázem skončit a jedeme po štěrkové cestě, která pokračuje jako hlavní silnice. - nepříjemný zápach z kanalizace
Golem je hotelový resort. Kromě pláže, hotelů a plážových barů tam nic není. Můžete využít nabídky fakultativních výletů nebo vodních sportů na pláži. Spousta restaurací. Barva na výběr. Hlavně italská kuchyně. U jídla je těžké rozhodnout, zda bude pokrm jako sada nebo třeba jen maso. I když byl jídelní lístek napsaný v angličtině, bylo těžké rozluštit některá jídla. Obecně je kolem spousta odpadků. Kolem pobíhá spousta hladových a toulavých psů. Pokud chcete vyrazit za památkami nebo vidět něco mimo pláž a hotely, musíte ujet tucet nebo několik desítek kilometrů. Půjčili jsme si na dva dny auto, ale nebyl to nejlepší nápad. Auto bylo v hrozném technickém stavu a silnice také. Nakonec se nám v kaňonu Osumi zadřel motor. Být uprostřed ničeho bylo fantastické dobrodružství. Doporučuji vyhledat autopůjčovnu, která má nějaké mladé nebo novější vozy. Také je dobré si koupit albánskou sim kartu, pokud chcete cestovat na vlastní pěst. Palivo je velmi drahé. Někdy si můžete koupit 180 Leke (cca 1,8 EUR), ale většina stanic nabízí 197 Leke nebo více než 200 Leke. Shrneme-li náš výlet: Klady: - docela levné (oběd pro dvě osoby je asi 17-20 eur nebo 1700-2000 Leke) - možnost platby v eurech nebo kartou - pokud půjdete mimo hotelové bloky, jsou tam opravdu krásné výhledy (hory, kaňony ) - Albánci mají Poláky rádi a na některých místech se domluvíte i polsky Nevýhody: - nedostatek informací - všude se povaluje spousta odpadků - v obchodech při placení utrácejí Euro v Leki (kurz je nevýhodné, pokud je to možné, je lepší vyměnit ve směnárně) - žádné atrakce jako canyoning, rafting, zip lines. (ano, vím, že je tam rafting, ale taky je potřeba vědět, kdy tam jet, aby to mělo smysl) - silnice (téměř všude jsou plné děr, namalované čáry a pruhy už neexistují nebo jsou místy skoro vidět), a asfalt může rázem skončit a jedeme po štěrkové cestě, která pokračuje jako hlavní silnice. - nepříjemný zápach z kanalizace
Hotel má vlastní pláž s lehátky a slunečníky. Jsou v ceně, takže stačí jet a nudit se k moři. Byly tam i šlapadla, i když nevím, jestli byly zdarma nebo ne (opět překvapení, nebyly informace ani člověk, který by je obsluhoval).
StravaSnídaně jsou úžasné. Nebyl tam žádný popis/poznámky, co bylo co a museli jste hádat. Nic jiného jsme v balíčku neměli, takže ke zbytku jídel se nebudu vyjadřovat.
UbytováníV hotelu nejsou žádné informace o ničem. Obsluha nebyla moc ochotná, bylo pro ně těžké i odpovědět "Dobré ráno". Po vstupu do místnosti byl cítit nepříjemný, dusivý zápach splašků. Po nahlášení žádná odpověď. Úklid a čistota pokojů je také průměrná.
SlužbyV hotelu byly dva bazény. Jeden zakrytý a jeden venku. Ve výtahu byly informace o tělocvičně, ale nikdo nevěděl kde. Museli jsme se jít zeptat na všechno. Stačila by mapa hotelu nebo nějaké šipky nebo poznámky na dveřích. Po tom, ok.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Martin K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2023
vše super
vše super
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...