Renáta V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Výborná organizace
Výborná organizace
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 8 727 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 47 hodnocení)
Tento hotel je 98. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 151 v Albánie.
Renáta V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Výborná organizace
Výborná organizace
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Cecylia R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2023
Pěkný hotel, velmi milý a ochotný personál.
Pěkný hotel, velmi milý a ochotný personál.
Náměstí je velmi pěkné
StravaVysoké opakování, ale velmi smwowym jídlo
UbytováníUbytování s krásným výhledem na moře. Celkově čisté.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Filtrovat recenze
Jiřina Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Celkový dojem pozitivní, hotel v pěkném prostředí přímo na pěší zoně před pláží a přitom blízko letiště.
Celkový dojem pozitivní, hotel v pěkném prostředí přímo na pěší zoně před pláží a přitom blízko letiště.
Veliká široká pláž přímo před hotelem, jemný písek, takže voda občas zakalená, protože je hodně daleko mělká. Dostatek kvalitních lehátek i slunečníků zdarma - u vedlejšího hotelu platili 10 Eu za lehátko. Je možné si nosit občerstvení i na pláž, je to pár kroků. Pláž denně uklízí, ale vždy se nějaké pytlíky a igelity nebo kelímky najdou, protože turisté jsou čuňata líná dojít ke vzdálenějšímu koši.
StravaStrava byla středomořská, někteří hosté si stěžovali na menší výběr masa, salámů apod., ale podle mého názoru v horkém počasí byla ideální - spousta zeleniny syrové i upravené, k tomu rýše, hranolky, br. kaše, těstoviny a chléb, ovoce a po celý den nápoje i zmrzlina. Zákusky jeden druh, ale každý den jiný, výborné. Já byla velmi spokojená.
UbytováníPěkný pokoj ve 3. poschodí s výtahem, lednicí, televizí, klimatizací a menším balkonem s výhledem k moři.
SlužbySlužby byly až přehnané, denně nám dávali čisté ručníky a osušky, vše krásně bílé a voňavé (perou přímo v hotelu a suší na střeše, je to vidět z pláže). Pokojské denně vytíraly (jinde většinou jen zametou, někde i pod postel). Číšníci a servírky velmi ochotné a tolerantní i k těm, kteří dali něco od stolu kočičkám.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jana J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Perfektní obsluha,velice příjemné prostředí, čistota,velký výběr jídel.
Perfektní obsluha,velice příjemné prostředí, čistota,velký výběr jídel.
Maximální spokojenost
UbytováníPerfektní, čisté.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Čtyři hvězdičky jsou pro tento hotel chyba.
Čtyři hvězdičky jsou pro tento hotel chyba.
Pláž byla hezká i přes nedostatek popelnic, což ovlivnilo čistotu.
StravaSnídaně byla monotónní, oběd měl špatný výběr, stejně jako večeře.
UbytováníPokoj byl celkově dobrý.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Artur W.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Nebyl to náš nejlepší výlet. Byl dobrý, možná i velmi dobrý. V samotné Albánii není tolik míst k návštěvě a některé památky byly od Drače docela daleko a výlety byly na kvalitu, kterou nabízely, docela drahé. Je lepší si pronajmout auto a prozkoumat okolí sami. V samotném Drače je krásná plážová promenáda s hotely, asi tucet kilometrů daleko – obzvlášť krásná v noci, pulzující životem. Samotné centrum Drače bylo docela hezké. Amfiteátr byl takový průměrný, maják byl nepřístupný (zřícenina na soukromém pozemku), benátská věž byla v pořádku, ale nic zvláštního a schody „Sfingy“ byly v pořádku, ale strašně špinavé, s vlnami, které nesly tuny špíny – smrdí to a nevypadá to moc hezky. Tu a tam se našly nějaké skvosty (sochy gladiátorů u přístavu) – ale byly snáze zvládnutelné. Horší atrakce jsme viděli asi jen na malém Kosu v Řecku (i když tam byly sirné prameny a i nějaké jeskyně – jinak to byly zříceniny, ne památky). Dokonce i místní obyvatel nám Tiranu nedoporučoval. Chtěli jsme navštívit Kruju a poloostrov Rodonit, ale střevní infekce tyto plány zhatila. Vlora (údajně evropské Thajsko) nevyšla, protože místní obyvatel varoval, že kvůli špatnému počasí pravděpodobně zruší cestu, takže jsme to nechtěli riskovat. Nevýhodou bylo, že ve vodě bylo něco, co lidi pálilo. Zejména náš pětiletý syn byl několikrát tak těžce popálen, že se několik dní bál do vody – na noze se mu objevily četné puchýře. Celkem byl několikrát popálen on, jeho žena tucetkrát a jeho teta několikrát. Další lidé si také stěžovali, že ve vodě je něco, co způsobuje popáleniny. Google navrhoval, že by to byly plicní medúzy, ale voda u břehu byla čistá a mělká (po lýtka), takže nic nebylo vidět. Celé dny jsem neviděl jedinou medúzu, ale bylo tam spousta stejných ryb a zajímalo by mě, jestli kousaly (ale to se nehodí k pojmu „popáleniny“). Google hlásil, že by to mohly být „mořské vši“. Asi se to nikdy nedozvíme. Stručně řečeno: Durres je spíše místem pro mladé lidi, kteří chtějí ochutnat noční život, než pro rodiny s dětmi.
Nebyl to náš nejlepší výlet. Byl dobrý, možná i velmi dobrý. V samotné Albánii není tolik míst k návštěvě a některé památky byly od Drače docela daleko a výlety byly na kvalitu, kterou nabízely, docela drahé. Je lepší si pronajmout auto a prozkoumat okolí sami. V samotném Drače je krásná plážová promenáda s hotely, asi tucet kilometrů daleko – obzvlášť krásná v noci, pulzující životem. Samotné centrum Drače bylo docela hezké. Amfiteátr byl takový průměrný, maják byl nepřístupný (zřícenina na soukromém pozemku), benátská věž byla v pořádku, ale nic zvláštního a schody „Sfingy“ byly v pořádku, ale strašně špinavé, s vlnami, které nesly tuny špíny – smrdí to a nevypadá to moc hezky. Tu a tam se našly nějaké skvosty (sochy gladiátorů u přístavu) – ale byly snáze zvládnutelné. Horší atrakce jsme viděli asi jen na malém Kosu v Řecku (i když tam byly sirné prameny a i nějaké jeskyně – jinak to byly zříceniny, ne památky). Dokonce i místní obyvatel nám Tiranu nedoporučoval. Chtěli jsme navštívit Kruju a poloostrov Rodonit, ale střevní infekce tyto plány zhatila. Vlora (údajně evropské Thajsko) nevyšla, protože místní obyvatel varoval, že kvůli špatnému počasí pravděpodobně zruší cestu, takže jsme to nechtěli riskovat. Nevýhodou bylo, že ve vodě bylo něco, co lidi pálilo. Zejména náš pětiletý syn byl několikrát tak těžce popálen, že se několik dní bál do vody – na noze se mu objevily četné puchýře. Celkem byl několikrát popálen on, jeho žena tucetkrát a jeho teta několikrát. Další lidé si také stěžovali, že ve vodě je něco, co způsobuje popáleniny. Google navrhoval, že by to byly plicní medúzy, ale voda u břehu byla čistá a mělká (po lýtka), takže nic nebylo vidět. Celé dny jsem neviděl jedinou medúzu, ale bylo tam spousta stejných ryb a zajímalo by mě, jestli kousaly (ale to se nehodí k pojmu „popáleniny“). Google hlásil, že by to mohly být „mořské vši“. Asi se to nikdy nedozvíme. Stručně řečeno: Durres je spíše místem pro mladé lidi, kteří chtějí ochutnat noční život, než pro rodiny s dětmi.
Asi největší plus hotelu: hotel na pláži s vlastními lehátky a ručníky zdarma.
StravaObvykle si na jídlo nikdy nestěžuji, ale tady to bylo opravdu trochu moc monotónní. Občasná nabídka mořských plodů (krevety, kalamáry, ryby) situaci vyřešila. Dokonce bych řekl, že ze všech cest do středomořských zemí, které jsme navštívili (zatím jich bylo asi tucet), bylo jídlo v tomto hotelu pravděpodobně nejhorší (což neznamená, že špatné). Prostě tam byl dost omezený výběr.
UbytováníHned po pláži další obrovské plus. Pokoje byly docela čisté a uklizené (samozřejmě na albánské poměry), měli jsme pěkný výhled na pláž a klimatizaci zdarma (což nebývá vždycky samozřejmostí).
SlužbyPoprvé hotel nabízel samoobslužný alkohol a můžu upřímně říct, že to fungovalo perfektně. Poměry a příchutě byly individuálně vybírány, bez front – skvělý nápad. Personál hotelu byl také velmi přátelský, zejména majitel a manažer na recepci. K dispozici bylo také bezplatné Wi-Fi a bezplatná klimatizace.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Kristian Mihálik
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Upravováno v souladu s Pravidla
Voda samý mastný flek od lodí z lodního přístavu co tam je na rohu, špinavé pláže plné skla, vajglů a odpadků a plno potulujících se nemocných psů. V jídle nebyla ani možnost výběru, každý den stejný výběr a v hotelu v restauraci se objednáte hovězí steak 250g a přinesou vám 2 malé suché plátky vepřového.. Jediné co bylo super byly výlety které jsme si přes CK mohli zařídit , ale taky extrémné drahé.
Voda samý mastný flek od lodí z lodního přístavu co tam je na rohu, špinavé pláže plné skla, vajglů a odpadků a plno potulujících se nemocných psů. V jídle nebyla ani možnost výběru, každý den stejný výběr a v hotelu v restauraci se objednáte hovězí steak 250g a přinesou vám 2 malé suché plátky vepřového.. Jediné co bylo super byly výlety které jsme si přes CK mohli zařídit , ale taky extrémné drahé.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...