Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Byla to rodinná dovolená s teenagery. Každý si našel pohodlné místo. Teenageři si užívali bazén, zatímco my s manželem jsme si užívali pláž. Byl to skvělý čas strávený s rodinou. Dlouhé procházky po pláži večer a sladké lenošení u vody přes den.
Byla to rodinná dovolená s teenagery. Každý si našel pohodlné místo. Teenageři si užívali bazén, zatímco my s manželem jsme si užívali pláž. Byl to skvělý čas strávený s rodinou. Dlouhé procházky po pláži večer a sladké lenošení u vody přes den.
Pláž je hned vedle hotelu. Můžete pohodlně dorazit v poledne a lehnout si na lehátka, aniž byste se museli obtěžovat s rezervací nebo brzkým vstáváním, abyste si zajistili místo.
StravaJídla byla vydatná, rozmanitá a chutná. Pokud něco chybělo, personál mi to okamžitě přinesl. Mohli jste ochutnat místní kuchyni.
UbytováníPokoje jsou velké, čisté, pohodlné, klimatizace fungovala dobře.
SlužbyHotelový servis velmi pěkný a efektivní.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

















