Lenka Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
spokojenost
spokojenost
cista pisecna ,pozvolny vstup, teple moře
Stravavyborná- hojnost
Ubytováníluxusni
Službykazdy den uklid ,vymena osusek
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 750 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 13 hodnocení)
Tento hotel je 90. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 151 v Albánie.
Lenka Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
spokojenost
spokojenost
cista pisecna ,pozvolny vstup, teple moře
Stravavyborná- hojnost
Ubytováníluxusni
Službykazdy den uklid ,vymena osusek
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jan K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Lucie B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Celkový dojem - dobrý, průměr, ale je zde hodně ale..
Pláž špinavá, moře špinavé. Nedalo se zde hnout. Raději jsme docházeli cca 500 m na placenou pláž, kde bylo poskromno lidí a relativně čisto a moře pěkné. S dvěma dětma docela náročné a přicházeli jsme tedy o all inclusive - pití.
Personál v jídelně absolutně nezvládal svoji práci, věčně chyběly příbory, ubrousky - neprostřeno.Neodnešené nádobí, nebylo si kam sednout.
Tvořili se fronty, které jsme nezažili.
Jidlo bylo téměř každý den stejné a to nejsme nároční.
Pokoj - očekávali jsme pokoj podle obrázků, byl jiný. Klimatizace v prvním pokoji nás nenechala spát. Boční výhled na moře, byl spíše do zdi a pod námi promenáda. Hluk.
Druhý den bezproblémová výměna pokoje, s krásným výhledem na moře.
Bazény - pěkné
Pití - dostačující
Barmanky - milé
Úklid - dobrý, ručníky denně čisté a vysypaný koš
Velké plus - Každý večer živá hudba nebo Dj, pro ty, kteří vyhledávají živo. Promenáda mezi hotelem a pláží.
Vyžití, atrakce, masáže, aquapark asi 300 m, na pláži, skútry banán, šlapadla, člun, mašinka v ulici za hotelem apod.
Všude kousek
Ceny jako v Česku, takže super.
Albánci jsou přatelští. Snaží se.... :)
Sem se už nevrátíme ;)
Celkový dojem - dobrý, průměr, ale je zde hodně ale..
Pláž špinavá, moře špinavé. Nedalo se zde hnout. Raději jsme docházeli cca 500 m na placenou pláž, kde bylo poskromno lidí a relativně čisto a moře pěkné. S dvěma dětma docela náročné a přicházeli jsme tedy o all inclusive - pití.
Personál v jídelně absolutně nezvládal svoji práci, věčně chyběly příbory, ubrousky - neprostřeno.Neodnešené nádobí, nebylo si kam sednout.
Tvořili se fronty, které jsme nezažili.
Jidlo bylo téměř každý den stejné a to nejsme nároční.
Pokoj - očekávali jsme pokoj podle obrázků, byl jiný. Klimatizace v prvním pokoji nás nenechala spát. Boční výhled na moře, byl spíše do zdi a pod námi promenáda. Hluk.
Druhý den bezproblémová výměna pokoje, s krásným výhledem na moře.
Bazény - pěkné
Pití - dostačující
Barmanky - milé
Úklid - dobrý, ručníky denně čisté a vysypaný koš
Velké plus - Každý večer živá hudba nebo Dj, pro ty, kteří vyhledávají živo. Promenáda mezi hotelem a pláží.
Vyžití, atrakce, masáže, aquapark asi 300 m, na pláži, skútry banán, šlapadla, člun, mašinka v ulici za hotelem apod.
Všude kousek
Ceny jako v Česku, takže super.
Albánci jsou přatelští. Snaží se.... :)
Sem se už nevrátíme ;)
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Lenka Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
spokojenost
spokojenost
cista pisecna ,pozvolny vstup, teple moře
Stravavyborná- hojnost
Ubytováníluxusni
Službykazdy den uklid ,vymena osusek
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Byla jsem mile překvapená, celkovým přístupem, ochotou, úslužností, a vstřícností. Připomíná mi to Řecko tak před 10 lety, svojí nezkažeností cestovním ruchem.
Byla jsem mile překvapená, celkovým přístupem, ochotou, úslužností, a vstřícností. Připomíná mi to Řecko tak před 10 lety, svojí nezkažeností cestovním ruchem.
Pozvolná, písčitá až bahnitá, takže vetšinou voda zakalaná, hlavně když byli vlny. Asi 2 dny bylo bezvětří a voda byla krásně čistá. Nečekejte azuro.
StravaJídlo bylo skvělé, nejsem náročný strávník, ale obměňovali, kuřeci, ryby, hovězí, hodně pečené s různou zeleninou v omáčkách. Snad 20 druhů různých salátů. Několik druhů dortíků a úžasné ovoce a čerstvé fíky.
UbytováníHotel ve kterém jsne bydleli prochází asi rekonstrukcí, 4 a 5 patro plně zrekonstruované. Nádherné apartmá, tím myslím prostorná ložnice, úžasná postel a prostorný pokoj s pohovkou, televizí, velká skříň a kuchyňka..plně vybavená(malá pečící trouba, konvice a kavovar). Koupelna krásná, prostorný sprchový kout se skleněnou zástěnou, unyvadlo a fén. Jediné co trochu nevychytali, že se nedali plně otevřít dveře, naraželi do záchodové mísy(ale měli gumovou zarážku aby se nepoškodili). Samozřejmě klimatizace a hotelová Wifi zdarma na pokoji.
SlužbySkvělé.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Kateřina V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Pokoje neprakticky vybaveny,z odpadů v koupelně vycházi stále zápach(žumpa).Potřebujete-lisi večer posvítit(vemte si čelovku)není čím.Pouze pokojovými bodovými zářivkami(vzbudíte spolubydlícího).Které svíti po celém stopě.Strava -malý výběr,ale chutný.Pití velmi slabé,ale dá se.Jinak se personál snaží,ale má se ještě co učit.Delegát cestovky velmi laxní a na vše má hned výmluvu.
Pokoje neprakticky vybaveny,z odpadů v koupelně vycházi stále zápach(žumpa).Potřebujete-lisi večer posvítit(vemte si čelovku)není čím.Pouze pokojovými bodovými zářivkami(vzbudíte spolubydlícího).Které svíti po celém stopě.Strava -malý výběr,ale chutný.Pití velmi slabé,ale dá se.Jinak se personál snaží,ale má se ještě co učit.Delegát cestovky velmi laxní a na vše má hned výmluvu.
Hlava na hlavě.Bibione proti tomu luxus.Neskutečně špinavé moře.Řasy nevadí,ale brodit se mezi menstruačními vložkami ,igelitovými pytly,různými obaly od potravin,apod.,zcela určitě nepřipomíná Slibované průzrané moře.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Michaela Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Hotel a jeho služby vůbec neodpovídají 4* maximálně 3*.Personal neumí pozdravit. Jídla byl velmi maly výběr.Nepripravuji stoly venku příbory si sháníte sami po jidelne ….Kavovar 2 dny nefunkční .Lehatka v pořádku ale more špinavé!All inclusive nenabízí ani základ koktejlů.Tento hotel nikomu nedoporucim a nikdy se tam nevrátim.
Hotel a jeho služby vůbec neodpovídají 4* maximálně 3*.Personal neumí pozdravit. Jídla byl velmi maly výběr.Nepripravuji stoly venku příbory si sháníte sami po jidelne ….Kavovar 2 dny nefunkční .Lehatka v pořádku ale more špinavé!All inclusive nenabízí ani základ koktejlů.Tento hotel nikomu nedoporucim a nikdy se tam nevrátim.
Lehatek dostatek ale more hnus špinavé !!!
StravaMaly výběr … neumím si představit jet s malými dětmi .
UbytováníTo bylo hezké
SlužbyNeodpovídají 4*
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.