Lubomír Och
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jeli jsme na tuto dovolenou s vědomím, že Albánie je rozvojová země a podle toho bude i dovolená probíhat. Hned na letišti jsme byli vyvedeni z omylu. Odbavením počínaje, přeprava do hotelu, pozdní večeře i ubytování proběhlo rychle a naprosto bez problémů. Novější hotel, udržovaný bazén, restaurace, terasa, přímý vstup na pláž, dostatek lehátek a slunečníků a hlavně čisté moře.
Velký vliv na hezkou dovolenou měla delegátka CK.
Jeli jsme na tuto dovolenou s vědomím, že Albánie je rozvojová země a podle toho bude i dovolená probíhat. Hned na letišti jsme byli vyvedeni z omylu. Odbavením počínaje, přeprava do hotelu, pozdní večeře i ubytování proběhlo rychle a naprosto bez problémů. Novější hotel, udržovaný bazén, restaurace, terasa, přímý vstup na pláž, dostatek lehátek a slunečníků a hlavně čisté moře.
Velký vliv na hezkou dovolenou měla delegátka CK.
Pozvolný vstup do moře, plavat se dalo až po asi 100 m, ale pak to stálo za to !! Moře čisté, vlny na zábavu, ale bezpečné. Dostatek lehátek i slunečníků.
StravaBufetová, vždy doplňovaná, dostatek zeleniny i ovoce, na islámskou zemi i vepřové maso. Pivo, víno dobré / pokud bylo studené /, možná chyběly míchané drinky.
UbytováníČisto, každý den uklizeno, z balkonu výhled na moře.
Bez problémů. Albánsky neumíme, proto domluva " jak se dalo ".
Byla tato recenze užitečná? (12) (0)







