Květoslava K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 21 890 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 25 hodnocení)
Tento hotel je 103. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 151 v Albánie.
Květoslava K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Blanka P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Yana H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Zájezd byl dobře zorganizovaný, nebyly žádné problémy. Na letišti byli lidé z cestovní kanceláře, kteří nám rádi vysvětlili, kde je náš autobus do hotelu. Po příjezdu do hotelu, na recepci, jsme dostali klíče od našeho domu, v oblasti, kde byl náš pokoj, jich bylo hodně, museli jsme si je najít sami. Bylo dobře, že jsme narazili na uklízečku a ta nám to vysvětlila. Večer dorazila naše cestovní kancelář a dala dobrá doporučení na místo. Pokoj byl dobře uklizený, ale na podlaze byla rozbitá podlahová lišta a spousta komárů, kvůli kterým jsme neotvírali okno, protože jinak jsme je museli před spaním odhánět, než jsme si to uvědomili, už jsem byl celý poštípaný komáry. Na území je jedna restaurace, kde nás krmili, snídaně každé ráno byly úplně stejné, jídlo se měnilo jen na oběd a večeři a pak jen 2 chody, všechno ostatní zůstalo stejné, nebyly tam žádné sladkosti, jen stejné tiramisu a suchý koláč, které se střídaly obden, po celý týden byly dva stejné druhy džusů. Káva pouze z automatu v jednorázových plastových kelímcích. Na pláži byla i jedna placená restaurace, ale menu bylo také stejné????
Zájezd byl dobře zorganizovaný, nebyly žádné problémy. Na letišti byli lidé z cestovní kanceláře, kteří nám rádi vysvětlili, kde je náš autobus do hotelu. Po příjezdu do hotelu, na recepci, jsme dostali klíče od našeho domu, v oblasti, kde byl náš pokoj, jich bylo hodně, museli jsme si je najít sami. Bylo dobře, že jsme narazili na uklízečku a ta nám to vysvětlila. Večer dorazila naše cestovní kancelář a dala dobrá doporučení na místo. Pokoj byl dobře uklizený, ale na podlaze byla rozbitá podlahová lišta a spousta komárů, kvůli kterým jsme neotvírali okno, protože jinak jsme je museli před spaním odhánět, než jsme si to uvědomili, už jsem byl celý poštípaný komáry. Na území je jedna restaurace, kde nás krmili, snídaně každé ráno byly úplně stejné, jídlo se měnilo jen na oběd a večeři a pak jen 2 chody, všechno ostatní zůstalo stejné, nebyly tam žádné sladkosti, jen stejné tiramisu a suchý koláč, které se střídaly obden, po celý týden byly dva stejné druhy džusů. Káva pouze z automatu v jednorázových plastových kelímcích. Na pláži byla i jedna placená restaurace, ale menu bylo také stejné????
Na pláži je také bar, kde si můžete dát kávu zdarma jen od 10:00 a v jednorázovém kelímku, ale po skandálu s turistou ji začali dávat v normálním misce, nebyl výběr nápojů, jen stejný džus, který byl smíchaný s whisky nebo vodkou, protože elitní nápoje jsou za příplatek. Barman je velmi přátelský, milý chlap, je skoro pořád sám a je pro něj těžké se s ním vyrovnat, ale snaží se. Barový pult je špinavý, kde chodí toulavé kočky, v Albánii jich je hodně a psi taky. Pláž je špinavá, je tam hodně včel, lehátka jsou špinavá, ale moře je teplé a západ slunce je úžasný. V blízkosti je mnoho obchodů, lékárna, supermarket, můžete se projít po promenádě a navštívit další restaurace, ale nedivte se, protože všude je špina. V jiných hotelech bavili zákazníky hudbou a tancem, ale my jsme neměli absolutně nic.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Květoslava K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Blanka P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Daniel N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Resort pěkný,součástí slušný venkovní aquapark.Personál milý,snaží se.Ubytování čisté.Okolí resortu není čisté a uklizené.Stavební materiál,odpadky,atd.Pláž jemný písek,pozvolný vstup do vody, cca 50 metrů je voda do půl těla.Jsou tam medůzy.Součástí resortu jsou 3 bazény a brouzdaliště.Slaná voda.
Resort pěkný,součástí slušný venkovní aquapark.Personál milý,snaží se.Ubytování čisté.Okolí resortu není čisté a uklizené.Stavební materiál,odpadky,atd.Pláž jemný písek,pozvolný vstup do vody, cca 50 metrů je voda do půl těla.Jsou tam medůzy.Součástí resortu jsou 3 bazény a brouzdaliště.Slaná voda.
Jemný písek,pozvolný vstup do moře,medůzy,moře díky písku a malé hloubce není průzračné.Lehátka a slunečníky středověk.
StravaMenší výběr,káva z automatu.
UbytováníV pořádku,slušné.
SlužbyÚklid v pokoji ok.All inclusive odpovídá polopenzi.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Tomáš K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Lokalitu opravdu nelze srovnávat s Řeckem,Tureckem... Ještě mají co dohánět ve službách . All Inclusive NEFUNGUJE , je to na žalobu. Za tyto služby dostanete max tři alkoholické nápoje a to ještě v 18:00 hod dojdou , koktejly nemají z čeho dělat. Není nealko ( Coca Cola, Tonic, džusy) linětka citron je sprosté slovo. Kafe jen z automatu do plastového kelímku ( pokud funguje). Jen jeden bar v celém rezortu na ALL Inc. , bar v Aquparku nebyl celou dobu otevřen. Strava se během pobytu hodně zlepšila. Ryba nebyla ani jednou, masa poskromnu. Vše studené . Kafe v jídelně jen z automatu do plet kelimku. Nealko nápoje do plast. kelímku.
Lokalitu opravdu nelze srovnávat s Řeckem,Tureckem... Ještě mají co dohánět ve službách . All Inclusive NEFUNGUJE , je to na žalobu. Za tyto služby dostanete max tři alkoholické nápoje a to ještě v 18:00 hod dojdou , koktejly nemají z čeho dělat. Není nealko ( Coca Cola, Tonic, džusy) linětka citron je sprosté slovo. Kafe jen z automatu do plastového kelímku ( pokud funguje). Jen jeden bar v celém rezortu na ALL Inc. , bar v Aquparku nebyl celou dobu otevřen. Strava se během pobytu hodně zlepšila. Ryba nebyla ani jednou, masa poskromnu. Vše studené . Kafe v jídelně jen z automatu do plet kelimku. Nealko nápoje do plast. kelímku.
Tak to je jediné co mohu pochválit. Písečná čistá pláž. Lehátka v ceně vždy volná. Přístup do moře skvělý.
Strava All Inclusive NEFUNGUJE , je to na žalobu. Za tyto služby dostanete max tři alkoholické nápoje a to ještě v 18:00 hod dojdou , koktejly nemají z čeho dělat. Není nealko ( Coca Cola, Tonic, džusy) linětka citron je sprosté slovo. Kafe jen z automatu do plastového kelímku ( pokud funguje). Jen jeden bar v celém rezortu na ALL Inc. , bar v Aquparku nebyl celou dobu otevřen. Strava se během pobytu hodně zlepšila. Ryba nebyla ani jednou, masa poskromnu. Vše studené . Kafe v jídelně jen z automatu do plet kelimku. Nealko nápoje do plast. kelímku. Balíčky stravy při výletech byly ubohé, sendvič a jablko. Absolutní nedostatek pitné balené vody.
Za nás vše v standartu. Kolegové museli měnit pokoj z důvodu klimatizace. Jen ten pořádek v okolí ubytování. Papíry pohozené před pokojem se neuklízely celý pobyt. Zeleň neudržovaná, chtělo byt to zahradníka. Venkovní bazén jeden ze tří nefungoval celý pobyt . Nedostatek balené pitné vody .
Obsluha célkem vstřícná. Při ztrátě brýlí vyšli vstříc , byly nalezeny, předány. Recepce všechny stížnosti poslouchala ale myslím že to je vše co pro to udělali.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...