Se vším jsme byli velmi spokojeni.
PlážNaproti hotelu byla soukromá pláž. Lehátka, slunečníky a plážové osušky byly k dispozici zdarma. Mezi hotelem a pláží byla pouze promenáda. Čistota pláže byla v pořádku. Vždy tam byl mladý muž a se vším hostům pomáhal. S čistotou vody nebyl problém, s výjimkou větrného dne, ale to se odpoledne uklidnilo.
StravaJídlo bylo také dostačující. U každého jídla byla nabídka pestrá, s mnoha možnostmi výběru. Bylo spíše otravné rozhodnout se, co kvůli nadbytku vynechat.
UbytováníUbytování bylo ve všech ohledech dostačující, můžu o něm říct jen to nejlepší.
SlužbyTaké jsme byli spokojeni se službami hotelu.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate