Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

Hotel Nikko Bali Benoa Beach

Bali-Tanjung Benoa

od 26 491 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 125 587

Popis hotelu pro vás připravujeme.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od letiště 14 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Golf ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Půjčovna kol ano
 • Volejbal ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,3/5
Invia

Skvělé (20 hodnocení)

Ubytování 4,6/5

Strava 4,6/5

Okolí 3,6/5

Cena 4,3/5

Tento hotel je 39. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 3191 v Bali.

Anonym Prosinec 2014

Datum pobytu: 6.11. - 20.11.2014

Hodnocení 4,7/5
dovolná se vydařila na 1*
Celkové hodnocení

dovolná se vydařila na 1*

Ubytování 5,0/5

Strava 3,5/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
krasné ubytování, jen chyběl výhled na moře, ale protože jsme chodili na pokoj až za tmy, nevadilo to

Služby hotelu
snídaně hojné, jen méně ovoce

Pláž
dokonalá

Jarmila M. Květen 2016

Datum pobytu: 22.4. - 5.5.2016

Hodnocení 4,6/5
Ostrov Bali jsme navštívili na přelomu dubna a května 2016. Vybírali jsme záměrně klidnější oblast-zvolili jsme hotel Grand Aston Bali v Nusa Dua. Zájezd...
Celkové hodnocení

Ostrov Bali jsme navštívili na přelomu dubna a května 2016. Vybírali jsme záměrně klidnější oblast-zvolili jsme hotel Grand Aston Bali v Nusa Dua. Zájezd byl perfektně zajištěn, a spolu s pěti výlety v ceně a bonusem v podobě balijské masáže bude pro nás nezapomenutelný.

Na Bali se octnete v jiném světě. Klid a pohoda všude kolem.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 3,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Hotel odpovídá nabídce, pokoje jsou prostorné s velkou koupelnou s vanou a sprchovým koutem. Balkon s posezením. Za příplatek 30USD/den, možno zajistit pokoj s výhledem na moře. Nám stačil CK nabízený pokoj. Úklid byl denně spolu s čistými ručníky a dvěma láhvemi vody. Personál stále usměvavý a zajímající se o naše pohodlí. V okolí hotelu se nachází spousta restauraci, kde jsme chodili na večeři (cena jídla s pivem cca 200 Kč) a nákupních možností (otevřeno 24 hodin denně). Alkohol je zde velmi drahý, v obchodě láhev od 650-1800Kč, o vínu nemluvě. Využívali jsme "Happy ours" ať již v restauracích při večeři nebo v plážovém baru.Rovněž promenádou podél pláže je možnost stravování. Dostanete se tak i k ostatním hotelům podél pláže.

Strava
Měli jsme jen snídani a ta stála za to, od 6.30 hod do 10.30 hod. Prostorná hotelová restaurace s vlastní pekárnou nabídla veškeré možné pečivo, možnost výběru evropské snídaně, vajíčka,omelety, párky, salámy, sýry. Dušené zelenina na různé způsoby, čerstvá zelenina. Sushi, asijská snídaně formou smažených nudlí, rýže ryb a masa, čínské knedlíčky plněné masem, polévky. Nápoje, včetně přírodních šťáv (např. z červené řepy), ovoce, sladkosti. Palačinky, vafle...prostě každý si musel vybrat.

Služby hotelu
S hotelem jsme byli velmi spokojeni, cítili jsme se tam dobře a rádi bychom se zde někdy vrátili.

Pláž
Hotelová pláž byla s množstvím lehátek se slunečníky (zdarma) nebyl problém, že by někdy nebylo místo. Jediný problém byla čistota moře, prostě není to Karibik. Přijeli jsme po úplňku, odliv byl veliký a příliv s množstvím odpadků, kromě řas, které k moři patří to však byly papíry, kelímky apod. Při odjezdu již bylo moře čistější a odliv s přílivem již ne tak velký.

Hotelový bazén byl úžasný, čistý s množstvím lehátek a slunečníků. Voda teplá cca 28 st. Ručníky denně k výměně.

Množství vodních sportů na pláži, (např. parasailing cena cca 650Kč.)

Anonym Duben 2018

Datum pobytu: 21.3. - 2.4.2018

Hodnocení 4,8/5
K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.
Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 5,0/5

Strava 4,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Anonym Březen 2018

Datum pobytu: 25.1. - 9.2.2018

Hodnocení 5,0/5
K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.
Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Anonym Únor 2018

Datum pobytu: 16.10. - 28.10.2017

Hodnocení 5,0/5
K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.
Celkové hodnocení

K tomuto hodnocení není k dispozici žádný komentář.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Michal B. Říjen 2017

Datum pobytu: 20.9. - 29.9.2017

Hodnocení 4,4/5
Hotel byl skvělý. Restaurace úžasné krom té v hlavní budově, kde byly skvělé jen snídaně. Po zbytek dne se tam nejen obsluha, ale i kuchaři nejspíše zaučovali. Bazén a vše kolem něj perfektní, pláž a lehátka vždy připravená a místní prodejci se mohli držet jen na veřejné cestě, která protínala lehátka na pláži s lehátky u bazénu a sekurita je udržovala, aby nebyli extrémně vlezlí a nechodili mezi hosty....
Celkové hodnocení

Hotel byl skvělý. Restaurace úžasné krom té v hlavní budově, kde byly skvělé jen snídaně. Po zbytek dne se tam nejen obsluha, ale i kuchaři nejspíše zaučovali. Bazén a vše kolem něj perfektní, pláž a lehátka vždy připravená a místní prodejci se mohli držet jen na veřejné cestě, která protínala lehátka na pláži s lehátky u bazénu a sekurita je udržovala, aby nebyli extrémně vlezlí a nechodili mezi hosty. Nápoje míchala obsluha poctivě. Bohužel cestovka (která zájezd zprostředkovala) nám nezajistila pokoj na celý den odjezdu, ale jen na jeho půlku, tedy checkout proběhl ve 12 hodin a na letiště se odjíždělo až ve 20.25 a odlétali jsme až po půlnoci, tedy následující den. To bylo velmi nemilé překvapení a trochu nám to zkazilo zážitek z dovolené. Delegát nám nejdříve sám nevěřil, pak někam volal, mluvil o nějakých 50€ a pak nám sdělil, že si budeme muset půl den dokoupit. To mě trochu rozladilo, už jen proto, že nás na to nikdo předem neupozornil a přeci jen výdaje navíc nikdo nevidí rád. Zároveň delegát nic nevyjednal a řekl, že se musíme domluvit sami a že to většinou stojí 50% ceny na noc. První člověk na recepci nevěděl, co to vlastně chci. Další den jiný věděl, ale hotel byl plný. V den odjezdu jsem si ráno na recepci potvrdil, že do 12.00 musíme odevzdat jen pokoj, ale jak píší ve své brožuře, allinclusive náramky jsou až do půlnoci. Bohužel, to co mi potvrdili, neplatilo a i vyjednávání s výší pikolicí nikam nevedlo. Tedy oběd už šel na kartu a s tím i občerstvení do noci, než jsme odjeli na letiště. Hotel skvělý, ale s cestovkou pozor ať už jedete kamkoli.

Ubytování 4,5/5

Strava 5,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Pokoj hezký a terasa, byť na druhý hotel a jeho stěnu, hezká. Hotel se snaží terasy u stěny nechat obrůst a nemůžu říci, že by to kazilo dojem z ubytování. Oproti pokojům do vnitrobloku byl absolutní klid. Vana měla svoje mouchy, jako nedolehájící špunt, ale byla ok a několikrát jsme ji využili. Toaleta a sprcha perfektní. Zbytek vybavení velmi dobrý. Postel gigantická.

Strava
V restauraci u bazénu jsme byli většinu stravovacího času. Výběr byl pestrý a vše bylo skvělé, obsluha milá a snaživá. Nechápeme, jak se do lidí může vejít předkrm, hlavní jídlo a dezert. Pro nás to byl nadlidský úkon. Ani jednou jsem nejedl to samé jídlo dvakrát. Snídaně byly v hlavní budově a byly skvělé, to co ale v hlavní budově skvělé nebylo, bylo vše ostatní. Ať už výběr, nebo pokrm byl pod průměrný, při další pokusu, kdy jsme si říkali, že jim dáme ještě šanci, byla situace ještě horší a byl zázrak, že jsme se dočkali nápoje. Dezert jsem musel nechat odnést, nejen že nebyl dobrý, ale navíc vypadal, že už ho někdo měl a jeho "přepracovanou" verzi mi dali na talíř. Bary byly skvělé všechny a to i s obsluhou.

Služby hotelu
Služby jsme nevyužili všechny a personál většinou rozuměl, i když měl tendence všechno odsouhlasit, viz "nedorozumění" s páskami allinclusive. Uklizeno bylo vždy perfektně. Všichni zdravili, usmívali se a byli přátelští.

Pláž
Byla čistá, ale plavat se moc nedalo, máte malý výsek ohraničený sítěmi. Hned za nimi se jeli každý den "závody" člunů, skútrů a jiných plavání neprospěšných strojů. Voda nebyla špinavá, jen nějaké řasy. Přítelkyně bohužel při odlivu našla i dámské spodní prádlo, konkrétně bombarďáky tělové barvy, jak mi právě diktuje, a je s podivem, že nikomu nechyběly - a ne žádný hotelový Kolombo nic za našeho pobytu nevyšetřoval. Plavat se tedy dalo jen kousek a pravidelný odliv umožňoval procházky tam, kde jinak přes den byla voda.

Ivana Z. Červenec 2017

Datum pobytu: 24.5. - 7.6.2017

Hodnocení 4,0/5
Skvělá dovolená.
Celkové hodnocení

Skvělá dovolená.

Ubytování 4,0/5

Strava 4,0/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Spokojenost.

Strava
Pokaždé si něco vyberete.

Služby hotelu
Spokojenost.

Pláž
Skvělé... prázdná lehátka, čisto, bazén příjemný.

Mapa

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

 • Vzdálenost od letiště 14 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 31 °C v noci 26 °C

 • Teplota vody 27 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 31 °C v noci 27 °C

 • Pondělí 32 °C v noci 27 °C

 • Úterý 31 °C v noci 27 °C

 • Středa 31 °C v noci 27 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec