Balázs H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2026
Bohužel na pláži i v moři je spousta plastového odpadu. Pláž každý den uklízejí, což situaci trochu pomáhá. Kvůli tomu jsme do moře moc nechodili, bohužel to bylo velké zklamání.
StravaJídlo je vynikající, pestré a velmi chutné, s vkusnou prezentací. Personál je ochotný a milý. Ve 4 hotelových restauracích si každý najde to pravé jídlo pro sebe. U snídaně je také možnost ochutnat anglická, čínská, indická a místní jídla.
UbytováníSkvělý hotel, vysoce kvalitní služby. Postele byly pro nás velmi měkké, ale to je subjektivní názor. Nenašli jsme ani stopy po komárech ani hmyzu, a to ani v pokoji, ani venku.
SlužbyDostali jsme všechno, co jsme potřebovali.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)






