Róbert Michalák
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V principe cestovna kancelaria akoby ani nebola okrem vyzdvihnutia na hoteli a odvezenia na letisko absolutny nezaujem to sme si aj taxik mohli zobrat. Na hoteli ziaden info point ziadne vylety nic zobrali sme si auto so soferom na par dni a cestovali po ostrove sami. Uplne zbytocne ist cez cestovku.
V principe cestovna kancelaria akoby ani nebola okrem vyzdvihnutia na hoteli a odvezenia na letisko absolutny nezaujem to sme si aj taxik mohli zobrat. Na hoteli ziaden info point ziadne vylety nic zobrali sme si auto so soferom na par dni a cestovali po ostrove sami. Uplne zbytocne ist cez cestovku.
Priemerna
StravaPriemerna ale dalo zaujimavejsie je to mimo hotela
UbytováníMulia nie je zly hotel ale urcite to nie je dovolenkovy resort skor velmi slusny bussiness hotel s bazenmi a plazou. Mame toho rocne hodne odcestovane 10-12 tyzdnov a tento hotel urcite patril k priemeru. Vsetko iba pozlatko na povrchu priserne vela personalu na kazdom rohu sa uklanajuceho ale inak neschopneho. Pre priklad 12 barmanov za barom ale drinky robi len jeden. Tie monumentalne sochy nad bazenmi nie su nic viac ako plastove odliatky atd.... Pozlatko vo vnutri prazdne. Ak chcete zmenit hotel nemozne.:..
SlužbyPriemerne
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
