Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

od 9 390 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 111 500

Umístění:
Hotel se nachází v centru Albeny, na pobřežní promenádě. Nákupní a zábavní podniky, stejně jako restaurace a bary se nacházejí v bezprostřední blízkosti. Letiště Varna je asi 40 km daleko.

Vybavení:
Hotel, který byl otevřen v roce 2017, má celkem 233 pokojů rozložených na 9 podlažích. K vybavení patří vstupní hala s recepcí, WLAN/internetový koutek (za poplatek), výtahy, bary, restaurace, krytý bazén, knihovna a konferenční místnost. Venku je bazén se sluneční terasou. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu k dispozici zdarma (2 lehátka/1 slunečník na pokoj). Osušky jsou poskytovány na zálohu.

Ubytování:
Pokoje Deluxe mají vanu nebo sprchu/WC, vysoušeč vlasů, klimatizaci, telefon, satelitní TV, WiFi (zdarma), příslušenství pro přípravu kávy/čaje a trezor. Lze je také rezervovat s balkonem nebo terasou nebo s výhledem na moře. Apartmány na straně pozemku mají kombinovaný obývací pokoj/ložnici a samostatnou ložnici s jinak stejným vybavením jako pokoje. Lze je rezervovat i s výhledem na moře.

Stravování:
Polopenze zahrnuje snídaně a večeře formou bufetu.

Sport/zábava:
Za poplatek: tenisové centrum se 4 tenisovými kurty, minigolf a různé vodní sporty lze rezervovat u místních poskytovatelů na pláži. Procedury ve wellness.

Děti:
dětský bazén.

Důležitá informace:
Rádi bychom upozornili, že nelze kdykoli vyloučit dopady na hotelová zařízení, venkovní zařízení, stravovací služby a aktivity, např. v případě pandemie, ale také omezení vstupu/výstupu a obecné dodržování místních předpisů.

Poznámka k zájezdům (let+hotel):
Vezměte prosím na vědomí, že naše informace o pravidlech pro zavazadla a palubním stravování vaší rezervované letecké společnosti, jakož i předpisy pro vstup, destinaci a speciální informace jsou součástí vaší cestovní smlouvy. Tyto informace můžete najít na internetu na adrese: Informace o letu a cíli LMX (http://www.lmx.info).

Info - Poplatky za odbavení

Upozorňujeme, že následující letecké společnosti vyžadují online odbavení, jinak budou účtovány dodatečné náklady na odbavení na letišti. Časy a poplatky online odbavení na letišti za osobu/dítě jsou následující: Online odbavení Sun Express nejdříve 36 hodin a nejpozději 3,5 hodiny před odletem, jinak 5,00 EUR; Online odbavení Eurowings nejdříve 72 hodin a nejpozději 3 hodiny před odletem, jinak 15 €; Online odbavení TuiFly nejdříve 48 hodin a nejpozději 5 hodin před odletem, jinak 25 €; Online odbavení Ryanair nejdříve 24 hodin a nejpozději 2 hodiny před odletem, jinak 55 €.

Poznámka k obsazenosti pokoje:
Upozorňujeme, že při obsazení dvoulůžkového pokoje s několika přistýlkami se užitná plocha pokoje zmenší. Doporučujeme tedy, je-li to možné, zarezervovat si přímo rodinný pokoj skládající se z jednoho pokoje nebo více pokojů v závislosti na dostupnosti a nabídce příslušného hotelu.

upozornění:
Omezená pohyblivost

Upozorňujeme, že naše zájezdy obecně nejsou vhodné pro osoby se sníženou pohyblivostí, pokud není v popisu produktu uvedeno jinak, na požádání vám však rádi poskytneme podrobnější informace o této vhodnosti s ohledem na vaše potřeby.
Lage:
Das Hotel befindet sich im Zentrum von Albena und liegt an der Strandpromenade. Einkaufs- und Unterhaltungsmöglichkeiten sowie Restaurants und Bars finden Sie in unmittelbarer Umgebung. Der Flughafen von Varna liegt in ca. 40 km Entfernung.

Ausstattung:
Das neu 2017 eröffnende Hotel verfügt über insgesamt 233 Zimmer, welche sich auf 9 Etagen verteilen. Zu den Einrichtungen gehören ein Empfangsbereich mit Rezeption, WLAN/Internetecke (gegen Gebühr), Lifte, Bars, Restaurant, Hallenbad, Bibliothek und ein Konferenzraum. Im Außenbereich befindet sich ein Swimmingpool mit Sonnenterrasse. Liegen und Schirme erhalten Sie am Pool kostenfrei (2 Liegen/1 Schirm pro Zimmer). Badetücher erhalten Sie gegen Kaution.

Unterbringung:
Die DeLuxe-Zimmer verfügen über Bad oder Dusche/WC, Föhn, Klimaanlage, Telefon, Sat.-TV, WLAN (kostenfrei), Kaffee-/Teezubereitungsmöglichkeit und Safe. Diese sind auch mit Balkon oder Terrasse oder mit Meerblick buchbar. Die Appartements zur Landseite verfügen bei sonst gleicher Ausstattung wie die Zimmer über einen kombinierten Wohn-/Schlafraum und ein separates Schlafzimmer. Auch diese sind mit Meerblick buchbar.

Verpflegung:
Halbpension beinhaltet Frühstück und Abendessen in Buffetform.

Sport/Unterhaltung:
Gegen Gebühr: Tenniszentrum mit 4 Tennisplätzen, Minigolf und verschiedene Wassersportarten sind bei lokalen Anbietern am Strand buchbar. Behandlungen im Wellnessbereich.

Kinder:
Kinderbecken.

Wichtige Informationen:
Wir möchten Sie darauf hinweisen, dass Auswirkungen auf Hoteleinrichtungen, Außenanlagen, Verpflegungsleistungen und Aktivitäten bspw. im Pandemiefall, aber auch Einschränkungen bei der Einreise/Ausreise sowie allgemeine Einhaltungen von  Bestimmungen vor Ort zu keiner Zeit ausgeschlossen sind.

Hinweis für Pauschalreisen (Flug+Hotel):
Bitte beachten Sie, dass unsere Informationen über Gepäckbestimmungen und Bordverpflegung Ihrer gebuchten Fluggesellschaft sowie Einreisebestimmungen, Zielgebiets- und Sonderinformationen Bestandteil Ihres Reisevertrages sind. Sie finden diese Informationen im Internet unter: LMX Flug- und Zielgebietsinformationen (http://www.lmx.info).

Info - Check-In Gebühren

Es wird darauf hingewiesen, dass bei folgenden Fluggesellschaften ein Online-Check-In vorzunehmen ist, da ansonsten zusätzliche Kosten für einen Check In am Flughafen anfallen. Die Online Check-In Zeiten und Gebühren am Flughafen pro Person/Kind sind wie folgt: Sun Express Online Check-In frühestens 36 Stunden und spätestens 3,5 Stunden vor Abflug, ansonsten € 5,00 ; Eurowings Online Check-In frühestens 72 Stunden und spätestens 3 Stunden vor Abflug, ansonsten € 15 ; TuiFly Online Check-In frühestens 48 Stunden und spätestens 5 Stunden vor Abflug, ansonsten € 25 ; Ryanair Online Check-In frühestens 24 Stunden und spätestens 2 Stunden vor Abflug, ansonsten € 55.

Hinweis zu Zimmerbelegungen:
Bitte beachten Sie, dass sich bei einer Belegung im Doppelzimmer mit mehreren Zustellbetten die Nutzfläche der Räumlichkeiten verkleinert. Wir empfehlen Ihnen daher, sofern verfügbar, direkt ein Familienzimmer bestehend aus einem Raum oder aus mehreren Räumen, je nach Verfügbarkeit und Angebot des jeweiligen Hotels, zu buchen.

Hinweis:
Eingeschränkte Mobilität

Bitte beachten Sie, dass unsere Pauschalreisen im Allgemeinen nicht für Personen mit eingeschränkter Mobilität geeignet sind, sofern die Produktbeschreibung hierzu keine abweichenden Angaben enthält.Gerne lassen wir Ihnen aber auf Verlangen genauere Informationen über eine solche Eignung unter Berücksichtigung Ihrer Bedürfnisse zukommen.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 20 m
 • Vzdálenost od letiště Letiště 40 km
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Vnitřní bazén Vnitřní bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Minibar, Bar Minibar ano
 • Lednička Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětský bazén Dětský koutek ano
 • Tenis, Volejbal Tenis ano
 • Golf Golf ano
 • Surfování Surfování ano
 • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
 • Fitness Fitness ano
 • Bowling Bowling ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Nonstop recepce Nonstop recepce ano
 • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
 • Wifi zdarma Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Recenze ubytování

Hodnocení 4,8 / 5
Invia

Fantastické (19 hodnocení)

Ubytování 4,9 / 5

Strava 4,8 / 5

Okolí 4,6 / 5

Cena 4,7 / 5

Původ recenzí: Je-li recenze označena jako "ověřená recenze", prokazatelně pochází od našeho zákazníka.

Tento hotel je 1. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 75 v Albena.

Petra

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 8.9. - 16.9.2023 Hodnoceno: Září 2023

Maritim Hotel Paradise Blue Albena Bulharsko, Albena

Nádherné prostředí, opravdu pokoj s výhledem na moře. Procházky krásné, málo obchůdků. Centrum Albeny jsme nenalezli. Celá Albena je hotelové komplexy, nicméně i tak je to krásné. Bary, hudbu zde moc nenajdete, alespoň my nenašli. Výlety Balčik i Varna - úchvatné.

Nádherné prostředí, opravdu pokoj s výhledem na moře. Procházky krásné, málo obchůdků. Centrum Albeny jsme nenalezli. Celá Albena je hotelové komplexy, nicméně i tak je to krásné. Bary, hudbu zde moc nenajdete, alespoň my nenašli. Výlety Balčik i Varna - úchvatné.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Nádherné, pokoje čisté, prostorné, v koupelně k dispozici i holící strojek, na pokoji rychlovarná konvice, hrníčky, skvělé provedení balkonu, nekoukáte si se sousedy na balkon. Na pokoji trezor

Strava
Jídla bylo obrovitánské množství, dalo se vybírat. Ovoce, čerstvá i nakládaná zelenina, vejce na mnoho způsobů, sladké, slané, výběr pečiva, K večeři teplá jídla vždy jiná, ryby, maso, různé přílohy. Večer možnost zmrzliny, zákusků. Jídlo bylo výborné. K večeři trochu slušněji obléct

Služby hotelu
Animační program, dětská diskotéka, programy večerní, v hotelu se hrálo na klavír. Bar v hotelu i s venkovním posezením, venkovní Burger bar.

Pláž
Pláž čistá, zdarma lehátka od třetí řady, písek, moře čisté. Jednou řasy a medúzy

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anna Z.

Hodnocení 3,8 / 5

Ověřená recenze (Travelplanet.pl) Datum pobytu 3.9. - 14.9.2023 Hodnoceno: Září 2023

Maritim Hotel Paradise Blue Albena Bulharsko, Albena

Preferuji aktivní odpočinek. Všechny své cesty si plánuji sám. Tyto dovolené jsou prvními zakoupenými prostřednictvím cestovní kanceláře. Celkové dojmy z pobytu v Albeně pro čtyři osoby. Nicméně podnebí a teplé moře splňují má očekávání. Pro lidi, kteří chtějí alespoň trochu poznat specifika Bulharska, Albenu nedoporučuji, protože je to hotelové město. Toto místo je pro lidi, kteří mají rádi slunce, opalování a koupání. Město je špatně spojeno s okolními městy. Bez auta je to docela problém. Taxíky jsou drahé pro jednodenní nebo vícehodinové cesty. Co se týče nákupu dárků a suvenýrů souvisejících s folklórem, propagací Bulharska a reflektujícím atmosféru země, všudypřítomná „čínština“ dominuje spíše bídně, ale to jsou jen mé postřehy – z Albeny – zdůrazňuji.

Preferuji aktivní odpočinek. Všechny své cesty si plánuji sám. Tyto dovolené jsou prvními zakoupenými prostřednictvím cestovní kanceláře. Celkové dojmy z pobytu v Albeně pro čtyři osoby. Nicméně podnebí a teplé moře splňují má očekávání. Pro lidi, kteří chtějí alespoň trochu poznat specifika Bulharska, Albenu nedoporučuji, protože je to hotelové město. Toto místo je pro lidi, kteří mají rádi slunce, opalování a koupání. Město je špatně spojeno s okolními městy. Bez auta je to docela problém. Taxíky jsou drahé pro jednodenní nebo vícehodinové cesty. Co se týče nákupu dárků a suvenýrů souvisejících s folklórem, propagací Bulharska a reflektujícím atmosféru země, všudypřítomná „čínština“ dominuje spíše bídně, ale to jsou jen mé postřehy – z Albeny – zdůrazňuji.

Ubytování 4,0 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Hodnotím velmi dobře. Moderní, prostorný, vkusně navržený hotel. Pokoje jsou poměrně velké, s balkony. Čistý interiér, pohodlné postele. Vybavení koupelny na vysoké úrovni.

Strava
Pestré, každý si i v případě nemoci najde to své. Hodně zeleniny, ovoce a zákusků. Očekával jsem více ryb a mořských plodů. Na pětihvězdičkový hotel jídla postrádají propracovanost, jsou příliš studená, nedochucená (koření je široká škála, ale není to ono). Opětovné použití nespotřebovaných produktů přitahuje pozornost. To není překvapivé, dokazuje to, že jídlem se neplýtvá - sláva kuchaři, chybí už jen ta chutnost. Musíte ale počítat s tím, že naservírovat takové množství jídla takovému počtu hostů je velké umění. Efektivní a usměvavý personál. Nápoje k večeři jsou účtovány dodatečně, usuzuji, že varianta all inclusive je lepší.

Služby hotelu
Dobrý dojem udělala pozornost k okolí bazénů, bazénů, lehátek atd. K dispozici jsou osušky k bazénu s kartou vystavenou recepcí a lze je vícekrát vyměnit. Denní venkovní animace pro děti - dobře připravené. Dospělé nemohu úplně ohodnotit, protože došly. Ty, které jsem sledoval, byly příjemné. Hotel hostil dvakrát týdně klavírní koncerty poměrně vysoké kvality. Služby pokojské jsou na 5* hotel docela dobré, i když jsou závislé na spropitném. Personál hotelu profesionální a celkově milý.

Pláž
Pláž je dobře dostupná, dobře organizovaná - lehátka jsou čistá a nepoškozená. Deštníky vhodné. Personál ochotný pomoci. Důležité je, že tam není žádná vlezlá hudba. Možnost procházky po divoké cestě u moře. Velmi hezké.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Filtrovat recenze

Petra

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 8.9. - 16.9.2023 Hodnoceno: Září 2023

Maritim Hotel Paradise Blue Albena Bulharsko, Albena

Nádherné prostředí, opravdu pokoj s výhledem na moře. Procházky krásné, málo obchůdků. Centrum Albeny jsme nenalezli. Celá Albena je hotelové komplexy, nicméně i tak je to krásné. Bary, hudbu zde moc nenajdete, alespoň my nenašli. Výlety Balčik i Varna - úchvatné.

Nádherné prostředí, opravdu pokoj s výhledem na moře. Procházky krásné, málo obchůdků. Centrum Albeny jsme nenalezli. Celá Albena je hotelové komplexy, nicméně i tak je to krásné. Bary, hudbu zde moc nenajdete, alespoň my nenašli. Výlety Balčik i Varna - úchvatné.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Nádherné, pokoje čisté, prostorné, v koupelně k dispozici i holící strojek, na pokoji rychlovarná konvice, hrníčky, skvělé provedení balkonu, nekoukáte si se sousedy na balkon. Na pokoji trezor

Strava
Jídla bylo obrovitánské množství, dalo se vybírat. Ovoce, čerstvá i nakládaná zelenina, vejce na mnoho způsobů, sladké, slané, výběr pečiva, K večeři teplá jídla vždy jiná, ryby, maso, různé přílohy. Večer možnost zmrzliny, zákusků. Jídlo bylo výborné. K večeři trochu slušněji obléct

Služby hotelu
Animační program, dětská diskotéka, programy večerní, v hotelu se hrálo na klavír. Bar v hotelu i s venkovním posezením, venkovní Burger bar.

Pláž
Pláž čistá, zdarma lehátka od třetí řady, písek, moře čisté. Jednou řasy a medúzy

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anna Z.

Hodnocení 3,8 / 5

Ověřená recenze (Travelplanet.pl) Datum pobytu 3.9. - 14.9.2023 Hodnoceno: Září 2023

Maritim Hotel Paradise Blue Albena Bulharsko, Albena

Preferuji aktivní odpočinek. Všechny své cesty si plánuji sám. Tyto dovolené jsou prvními zakoupenými prostřednictvím cestovní kanceláře. Celkové dojmy z pobytu v Albeně pro čtyři osoby. Nicméně podnebí a teplé moře splňují má očekávání. Pro lidi, kteří chtějí alespoň trochu poznat specifika Bulharska, Albenu nedoporučuji, protože je to hotelové město. Toto místo je pro lidi, kteří mají rádi slunce, opalování a koupání. Město je špatně spojeno s okolními městy. Bez auta je to docela problém. Taxíky jsou drahé pro jednodenní nebo vícehodinové cesty. Co se týče nákupu dárků a suvenýrů souvisejících s folklórem, propagací Bulharska a reflektujícím atmosféru země, všudypřítomná „čínština“ dominuje spíše bídně, ale to jsou jen mé postřehy – z Albeny – zdůrazňuji.

Preferuji aktivní odpočinek. Všechny své cesty si plánuji sám. Tyto dovolené jsou prvními zakoupenými prostřednictvím cestovní kanceláře. Celkové dojmy z pobytu v Albeně pro čtyři osoby. Nicméně podnebí a teplé moře splňují má očekávání. Pro lidi, kteří chtějí alespoň trochu poznat specifika Bulharska, Albenu nedoporučuji, protože je to hotelové město. Toto místo je pro lidi, kteří mají rádi slunce, opalování a koupání. Město je špatně spojeno s okolními městy. Bez auta je to docela problém. Taxíky jsou drahé pro jednodenní nebo vícehodinové cesty. Co se týče nákupu dárků a suvenýrů souvisejících s folklórem, propagací Bulharska a reflektujícím atmosféru země, všudypřítomná „čínština“ dominuje spíše bídně, ale to jsou jen mé postřehy – z Albeny – zdůrazňuji.

Ubytování 4,0 / 5

Strava 3,5 / 5

Okolí 4,0 / 5

Cena 3,5 / 5

Ubytování
Hodnotím velmi dobře. Moderní, prostorný, vkusně navržený hotel. Pokoje jsou poměrně velké, s balkony. Čistý interiér, pohodlné postele. Vybavení koupelny na vysoké úrovni.

Strava
Pestré, každý si i v případě nemoci najde to své. Hodně zeleniny, ovoce a zákusků. Očekával jsem více ryb a mořských plodů. Na pětihvězdičkový hotel jídla postrádají propracovanost, jsou příliš studená, nedochucená (koření je široká škála, ale není to ono). Opětovné použití nespotřebovaných produktů přitahuje pozornost. To není překvapivé, dokazuje to, že jídlem se neplýtvá - sláva kuchaři, chybí už jen ta chutnost. Musíte ale počítat s tím, že naservírovat takové množství jídla takovému počtu hostů je velké umění. Efektivní a usměvavý personál. Nápoje k večeři jsou účtovány dodatečně, usuzuji, že varianta all inclusive je lepší.

Služby hotelu
Dobrý dojem udělala pozornost k okolí bazénů, bazénů, lehátek atd. K dispozici jsou osušky k bazénu s kartou vystavenou recepcí a lze je vícekrát vyměnit. Denní venkovní animace pro děti - dobře připravené. Dospělé nemohu úplně ohodnotit, protože došly. Ty, které jsem sledoval, byly příjemné. Hotel hostil dvakrát týdně klavírní koncerty poměrně vysoké kvality. Služby pokojské jsou na 5* hotel docela dobré, i když jsou závislé na spropitném. Personál hotelu profesionální a celkově milý.

Pláž
Pláž je dobře dostupná, dobře organizovaná - lehátka jsou čistá a nepoškozená. Deštníky vhodné. Personál ochotný pomoci. Důležité je, že tam není žádná vlezlá hudba. Možnost procházky po divoké cestě u moře. Velmi hezké.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Jana J.

Hodnocení 4,9 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 25.8. - 1.9.2023 Hodnoceno: Září 2023

Maritim Hotel Paradise Blue Albena Bulharsko, Albena

Velká spokojenost

Velká spokojenost

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 4,5 / 5

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Michala

Hodnocení 4,6 / 5

Ověřená recenze (Invia.cz) Datum pobytu 25.8. - 1.9.2023 Hodnoceno: Září 2023

Maritim Hotel Paradise Blue Albena Bulharsko, Albena

Skvělé, doporučuji.

Skvělé, doporučuji.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Čisté, pěkné v koupelně vana i sprcha. Klimatizace v pořádku. Jedna tv v pokoji, druhá nad vanou. WC spojeno s koupelnou.

Strava
Obrovský výběr mas, příloh, ovoce, zeleniny i zákusků vše čerstvé, každý den v nabídce i nějaká ryba či mořské plody. U snídaně pití zdarma u večeře placené.

Služby hotelu
Super bazény a vodní skluzavky, nedostatek lehátek u bazénu, velmi často obsazených jen ručníky :( . Super animační programy, dokonce i vyrábění pro děti v kids club. Večerní dětská diskotéka.

Pláž
Pláž je hned u hotelu, na začátku chodníčky, doporučuji je využít- rostliny, které tu jsou mají opravdu ostré trny. Na pláži byly ráno vyplaveny velké medúzy, ale nebyly žahavé. Také zde bylo mnoho malých mušliček. Sprcha u kraje pláže s užitkovou vodou, na umytí nohou dostatečné. Vstup do moře opravdu velmi pozvolný, šnorchlovat se nedalo, byly velké vlny. V písku u slunečníků bohužel spousta nedopalků.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Bogdan J.

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze (Travelplanet.pl) Datum pobytu 22.8. - 29.8.2023 Hodnoceno: Září 2023

Maritim Hotel Paradise Blue Albena Bulharsko, Albena

Albena - turistické město v Bulharsku, ležící přibližně 32 km severně od Varny, 14 km od Zlatých písků a 12 km jihozápadně od Balčiku. Albena je turistické letovisko, které bylo oceněno Modrou vlajkou za umístění v ekologicky čistém regionu. Krásné místo, písečná, široká, hotelová pláž, každý zde může mít svůj slunečník a dvě lehátka. Pozor: první dva řádky jsou zpoplatněny navíc! K dispozici jsou bazény s teplou vodou, včetně brouzdaliště a miniaquaparku se spoustou lehátek. Všude bylo dost místa, jak na pláži, tak u bazénu. Bezplatné Wi-Fi je k dispozici všude v Albeně – včetně pláže. V blízkosti hotelu se nachází Aquapark, dinopark a malá zoologická zahrada. Na pláži jsou zdarma šatny, sprchy a toalety. Ve městě jsou k dispozici místa s pramenitou vodou zdarma. Celkově nás velmi těší, že se sem příští rok určitě vrátíme na další návštěvu.

Albena - turistické město v Bulharsku, ležící přibližně 32 km severně od Varny, 14 km od Zlatých písků a 12 km jihozápadně od Balčiku. Albena je turistické letovisko, které bylo oceněno Modrou vlajkou za umístění v ekologicky čistém regionu. Krásné místo, písečná, široká, hotelová pláž, každý zde může mít svůj slunečník a dvě lehátka. Pozor: první dva řádky jsou zpoplatněny navíc! K dispozici jsou bazény s teplou vodou, včetně brouzdaliště a miniaquaparku se spoustou lehátek. Všude bylo dost místa, jak na pláži, tak u bazénu. Bezplatné Wi-Fi je k dispozici všude v Albeně – včetně pláže. V blízkosti hotelu se nachází Aquapark, dinopark a malá zoologická zahrada. Na pláži jsou zdarma šatny, sprchy a toalety. Ve městě jsou k dispozici místa s pramenitou vodou zdarma. Celkově nás velmi těší, že se sem příští rok určitě vrátíme na další návštěvu.

Ubytování 5,0 / 5

Strava 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Ubytování
Elegantní hotel, který udělá dobrý dojem od chvíle, kdy vstoupíte. Prostorné, elegantní a noblesní. Pěkné, čisté, moderní, velké pokoje s balkonem s výhledem na moře nebo do parku, prostorná koupelna s TV (v některých pokojích), vanou a sprchou, dvě umyvadla. Vše lesklé a zářící.

Strava
Hotel nabízí pouze snídaně a večeře. Podle nás je to fantastické řešení. V hotelu nejsou žádní milovníci all inclusive nápojů. Hotelová restaurace s nádhernou výzdobou. Na stolech jsou vždy bílé čisté ubrusy. Číšníci a servírky jsou milí a ochotní. Jídlo v hotelové restauraci výborné, chutné, velký výběr, dostatečné množství. Nápoje k obědu a večeři se platí. Voda je k dispozici zdarma z automatu. Velký výběr ovoce, vždy čerstvé k snídani i večeři. Lahodné koláče - olízněte si prsty. Zmrzlina každý den.

Služby hotelu
Hotel je velmi čistý. Na chodbách a pokojích jsou čisté koberce. Servis (úklid) a výměna ložního prádla na vyžádání. Výměna ručníků a toaletní služby (papír, mýdla atd.) každý den.

Pláž
Krásné místo, písečná, čistá, široká, hotelová pláž (přechod přes promenádu), každý zde může mít svůj slunečník a dvě lehátka. Pozor: první dva řádky jsou zpoplatněny navíc! Sestup do vody je pro děti mírný a bezpečný. Voda čistá a teplá. Pláž je hlídaná, každých 100 m jsou na pláži plavčíci. Pláž není přeplněná. Lehátka jsou pár metrů od sousedů. Ticho a klid.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 26 °C v noci 19 °C

 • Teplota vody 22 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 26 °C v noci 17 °C

 • Pátek 27 °C v noci 16 °C

 • Sobota 28 °C v noci 15 °C

 • Neděle 27 °C v noci 15 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec

Další hotely, které by vás mohly zaujmout