Lucie Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Naprosto v pořádku. Ochotný a příjemný personál.
Naprosto v pořádku. Ochotný a příjemný personál.
Švédské stoly na dobré úrovni. Jídla chutná.
UbytováníČisté, prostorné pokoje.
SlužbyNa úrovni 5-ti hvězdičkového hotelu.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







