Kamenec Hodnocení: 3/5
od 10 946 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 10 946 Kč za os.
od 8 271 Kč za os.
od 14 582 Kč za os.
od 3 260 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 5 hodnocení)
Barbora B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Až na přeplněné letiště v Burgasu skvělý
Až na přeplněné letiště v Burgasu skvělý
Pláž písčitá s dobrým přístupem do moře,lidí akorát,restaurace a bar fajn.
StravaMožnost zakoupení snídaní jsme nevyužili.
Ubytovánípension dobře situovaný u pláže,velice čistý a personál příjemný
SlužbySlabá wifi.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jiřina Leinweberová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
2x jsme se museli stěhovat, protože paní majitelka měla nějak špatně naplánováno obsazení pokojů. Snídaně chudé, neměli jsme si při příchodu kam sednout. Pláž u hotelu velmi špinavá, přeplněná, neudržovaná, WC na pláži v katastrofálním stavu.
Cestou tam jsme jako rodina se dvěma malými dětmi seděli odděleně a to tak, že manžel s vnukem byli úplně na 2. konci letadla, bylo to v noci a děti to nesly velmi nelibě!!!!
2x jsme se museli stěhovat, protože paní majitelka měla nějak špatně naplánováno obsazení pokojů. Snídaně chudé, neměli jsme si při příchodu kam sednout. Pláž u hotelu velmi špinavá, přeplněná, neudržovaná, WC na pláži v katastrofálním stavu.
Cestou tam jsme jako rodina se dvěma malými dětmi seděli odděleně a to tak, že manžel s vnukem byli úplně na 2. konci letadla, bylo to v noci a děti to nesly velmi nelibě!!!!
Nedovedu si představit nic horšího, pláž přeplněná tak, že nebylo kam si položit deku, pán, který půjčoval deštníky velmi drzý, nedával doklady o zaplacení a snažil se vybírat 2x. Písek plný nedopalků z cigaret, hygienické zařízení v katastrofálním stavu. Byli jsme velmi nespokojeni!!!
StravaSnídaně chudé, bez obměny, nedostatečné množství.
UbytováníÚklid denně v pořádku, jen to stěhování 2 dny po sobě nás hodně obtěžovalo.
SlužbyCelkový dojem velmi rozporuplný, každý večer velký hluk z okolních hotelů, které ubytovávaly ruské klienty. Od 3. dne pobytu nás ve dne v noci dusil kouř, někde hořely zřejmě plasty- velmi nepříjemné!
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Filtrovat recenze
Barbora B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Až na přeplněné letiště v Burgasu skvělý
Až na přeplněné letiště v Burgasu skvělý
Pláž písčitá s dobrým přístupem do moře,lidí akorát,restaurace a bar fajn.
StravaMožnost zakoupení snídaní jsme nevyužili.
Ubytovánípension dobře situovaný u pláže,velice čistý a personál příjemný
SlužbySlabá wifi.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jiřina Leinweberová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
2x jsme se museli stěhovat, protože paní majitelka měla nějak špatně naplánováno obsazení pokojů. Snídaně chudé, neměli jsme si při příchodu kam sednout. Pláž u hotelu velmi špinavá, přeplněná, neudržovaná, WC na pláži v katastrofálním stavu.
Cestou tam jsme jako rodina se dvěma malými dětmi seděli odděleně a to tak, že manžel s vnukem byli úplně na 2. konci letadla, bylo to v noci a děti to nesly velmi nelibě!!!!
2x jsme se museli stěhovat, protože paní majitelka měla nějak špatně naplánováno obsazení pokojů. Snídaně chudé, neměli jsme si při příchodu kam sednout. Pláž u hotelu velmi špinavá, přeplněná, neudržovaná, WC na pláži v katastrofálním stavu.
Cestou tam jsme jako rodina se dvěma malými dětmi seděli odděleně a to tak, že manžel s vnukem byli úplně na 2. konci letadla, bylo to v noci a děti to nesly velmi nelibě!!!!
Nedovedu si představit nic horšího, pláž přeplněná tak, že nebylo kam si položit deku, pán, který půjčoval deštníky velmi drzý, nedával doklady o zaplacení a snažil se vybírat 2x. Písek plný nedopalků z cigaret, hygienické zařízení v katastrofálním stavu. Byli jsme velmi nespokojeni!!!
StravaSnídaně chudé, bez obměny, nedostatečné množství.
UbytováníÚklid denně v pořádku, jen to stěhování 2 dny po sobě nás hodně obtěžovalo.
SlužbyCelkový dojem velmi rozporuplný, každý večer velký hluk z okolních hotelů, které ubytovávaly ruské klienty. Od 3. dne pobytu nás ve dne v noci dusil kouř, někde hořely zřejmě plasty- velmi nepříjemné!
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...