Ágnes K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
V březnu jsme si s přáteli rezervovali u cestovní kanceláře INVIA dovolenou v Tunisku. Po několika změnách, úpravách, zrušeních a změnách jmen se před odjezdem místo Tuniska stala Bulharsko. Navzdory mnoha problémům a zmatkům zůstal pracovník zákaznického servisu po celou dobu zdvořilý, ochotný a LIDSKÝ - zvláštní poděkování jemu!!!!
V březnu jsme si s přáteli rezervovali u cestovní kanceláře INVIA dovolenou v Tunisku. Po několika změnách, úpravách, zrušeních a změnách jmen se před odjezdem místo Tuniska stala Bulharsko. Navzdory mnoha problémům a zmatkům zůstal pracovník zákaznického servisu po celou dobu zdvořilý, ochotný a LIDSKÝ - zvláštní poděkování jemu!!!!
Bohužel bylo několikrát déšť, bouřka, vítr, takže samotné moře bylo silně zakalené a plné řas. Pobřeží je čisté. Plážoví dozorce hlídají turisty, trochu to přehánějí: když moře vlnilo, nebylo možné jít dovnitř s matrací.
StravaAll inclusive: trochu lehčí, ale hladovět se nedalo. Jednou byla bulharská večeře, další den balkánská jídla. Snídaně byla vždy stejná, ale hodně a vždy doplňovali, co došlo. Bohužel během dne na pláži nebyl ani malý bar, jen uvnitř budovy a u bazénu bylo možné pít a jíst, ale každý den byly jen sendviče a hot dogy. Nápoje byly vhodné, trochu „ředěné“ vodou.
UbytováníRezervovali jsme pokoj pro 2+1 přistýlku. Byl velmi malý, přistýlka je vhodná pro dítě, ne pro dospělého. První noc přistýlku ani nepřipravili. Sprchový gel a mýdlo nedali ani jednou. Klimatizaci určitě nevyčistili, protože když jsme ji zapnuli, byla cítit nepříjemný zápach.
SlužbyAnimátoři poskytovali skvělou zábavu jak dětem, tak dospělým od 10 do 23 hodin. Bylo to dobře zorganizované...
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (1)







