Eva Válková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel je naozaj rušný, pekný vstup, ochotný personál.
Hotel je naozaj rušný, pekný vstup, ochotný personál.
Tak 7 min od hotela.. pohoda..pláž udržiavaná...
StravaStrava rozmanitá, chutná, možno viac ovocia a zeleniny aj na raňajky, inak nie je čo vytknúť. Každý si to svoje nájde...
UbytováníVeľkou výhodou sú veľmi priestranné izby.
SlužbyOchotný personál, fitko, vnútorný bazénik, masáže, tobogán,večerné aj denne animácie pre deti- v nedelu majú voľno,
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)





























