Kotva Hodnocení: 4/5
od 4 320 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 4 320 Kč za os.
od 8 129 Kč za os.
od 7 280 Kč za os.
od 5 071 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 16 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (2)
Lukáš K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super ,akorat to uteklo moc rychle
Super ,akorat to uteklo moc rychle
Pláž krásná a volny jeste lepsi
StravaStrava dobrá ale občas studená
UbytováníMalý pekny pokoj
SlužbyKazdy den vynesenej koš,nové ručníky ,ustláno
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Lukáš K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Super ,akorat to uteklo moc rychle
Super ,akorat to uteklo moc rychle
Pláž krásná a volny jeste lepsi
StravaStrava dobrá ale občas studená
UbytováníMalý pekny pokoj
SlužbyKazdy den vynesenej koš,nové ručníky ,ustláno
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Petr S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (2)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (2)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Za ty samé peníze jsem měla minulý rok krásnou dovolenou v Řecku.Nikdy tuto dovolenou na tomto místě a konkrétně v tomto hotelu nikomu nedoporučím,budu požadovat slevu-jsem rozhodnuta s tím jít třeba i do televize.
Za ty samé peníze jsem měla minulý rok krásnou dovolenou v Řecku.Nikdy tuto dovolenou na tomto místě a konkrétně v tomto hotelu nikomu nedoporučím,budu požadovat slevu-jsem rozhodnuta s tím jít třeba i do televize.
Pláž byla plná nedopalků,ale to si lidé dělají sami,myslím si,že se ani za provozu vyčistit nedá.Na pláž to bylo necelých 10 minutek,museli jsme procházet i přes hlavní cestu.Po trase se válelo na chodnících plno odpadkú,dokonce silonové tašky s odpady,člověk tam mohl vidět všelico-od kostí,po plechovky od piva,papíry ap.Moře bylo čisté,jeden den připluly medůzy a také bylo plno chaluh-v tom nevidím nic špatného,prostě to tak někdy je.Naštěstí druhý den už tam nebyly.
StravaStrava-ráno párky,vajíčka-studené už od samého začátku-chodili jsme na snídaní jedni z prvních.První den dali do jídelny nějaký margarín na mazání chleba.Na tom samém talíři byl celých 12 dnú-nevzhledný,rozvrtaný vidličkama,protože byl v lednici a nešel mazat na chlebaChléb jsme měli 2x plesnivý.Ve stravě převažovalo kuře,bylo i jiné maso,jeden den nebylo k snědku,protože zapáchalo.Upozornila jsem na to kuchaře,přičichl si ke kousku masa na mém talíři,prohrábl nádobu,kde maso bylo v jídelně a odešel-nic se nedělo,však to někdo sní.Také bylo maso ohřívané z předešlého dne,rybí prsty mi celkem chutnaly,ale jen poprvé,za 3 dny byly znovu a ty byly hrozné-byly ohřáté.K obědu byly na tácku nějaké sušenky,jen jednou za 12 dnů byla jakási bábovka.Polévky mastné a nedochucené-ty co byly k obědu bylo možno konzumovat i k večeři.Pití hrozné,Bulharsko je vyhlášené svým dobrým vínem,my jsme konzumovali víno podobné octu.Tři dny před odjezdem dovezli jiné,to bylo lepší.Ale až tři dny před odjezdem-škoda.Snídaně začínala v 8 hodin,v 8:15 ještě nebyla horká voda na čaj a nebylo možno si dát kafe-stroj na kafe byl v poruše a personál zapoměl zastrčit šňůru do zásuvky aby se aspoň ohřála voda na čaj.Za celou dobu jsme dostali kromě melounu asi 2x pomeranče-takové už doma vyhazuju-scvrkliny.Toto všechno jsme na místě probrali s delegátkou Todorou Minkovou a taky byla ještě v Bulharsku sepsana stížnost.Celkově hodnotím jídlo jako podprůměrné.
UbytováníUbytování jedná velká katastrofa-okna špinavá,dveře na balkon upalcované,lednička taktéž.Záchod spojený se sprchou-závěs ve sprše chybí a tak voda stříká na všechny strany-na toaletní papír,na oblečení,které si ani nemáte kam pověsit,protože věšák je rozbitý.V koutech koupelny jsou kachle špinavé-vybavení koupelny je jakási stěrka,kterou si každý musí dát koupelnu do pořádku,protože v ní stojí po sprchování poměrně dost dlouho voda.Bylo řečeno,že pokud chceme vyměnit ručníky,tak použité hodit na zem.Podle pokynu jsme tak udělali a ručníky nebyly doplněny,ještě,že jsme měli svoje.Celkově hotel byl takzvaně ušmudlaný,venkovní stoly se nestíraly,na ubrusech byly ještě odpoledne okrušiny z chleba od snídaně .Bylo by toho k psaní více.Nejvíce nám vadilo,že kolem hotelu je doslova s prominutím bordel a kousek je vrakoviště aut.
Personál u baru nepříjemný,nekomunikativní a sám pán majitel naše stížnosti nebral vážně-volala mu naše delegátka-vše popřel,nemáme pravdu.Řekla nám osobně,že se vyjádřil,že my odjedeme a přijedou přece další .U hotelu je bazén ,stalo se,že bylo znemožněno se koupat,protože se prováděla v 11 hod.údržba filtrace -kolem byly roztažené hadice.Tři dny před odjezdem dal pán majitel pokyn,aby se z lehátek sundaly podložky,na kterých se leží,že se musí vyprat-byly na nich fleky a celkově byly ušmudlané.Už je potom nevrátili s tím,že se mažeme krémy a ušpiníme je.Delegátka to s ním řešila telefonicky,ale už jsme se podložek nedočkali-pán majitel už ukončil sezonu,i když měl ještě na hotelu hosty.Večer,když jsme si chtěli posedět,tak dal pán od baru na stoly rezerve a tak nám znemožnil si sednout kam chceme-většinou rezervace nebyly využity,přišlo mi to jako diskriminace.
Byla tato recenze užitečná? (3) (1)
Marek T.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená byla příjemná, když se zváží všechny pro a proti. Slunečné pobřeží je skvěle připraveno na noční život a je to vidět na každém kroku (kluby, kasina,strip bary), takže ideální pro "pařiče". Pláže byly vcelku pěkné a rozmístění lehátek taky dovolovalo položit si v klidu ručník na neplaceném místě. Trochu chybí sprchy a toalety na plážích! Ochota, vstřícnost či jen milé vystupování od většiny Bulharů moc neočekávejte.
Dovolená byla příjemná, když se zváží všechny pro a proti. Slunečné pobřeží je skvěle připraveno na noční život a je to vidět na každém kroku (kluby, kasina,strip bary), takže ideální pro "pařiče". Pláže byly vcelku pěkné a rozmístění lehátek taky dovolovalo položit si v klidu ručník na neplaceném místě. Trochu chybí sprchy a toalety na plážích! Ochota, vstřícnost či jen milé vystupování od většiny Bulharů moc neočekávejte.
Pláž byla pěkná s hladkým pískem. Občas trochu rušili plavání medúzy kterým je lépe se vyhnout. Lehnout bylo kde i mimo placené místa.
StravaStrava byla asi nejhorším překvapením. V základu se najíte ale moc luxus bych už příště nečekal. Výběr celkem malý a třeba ovoce chybělo úplně. Bohužel se velmi často stávalo, že hranolky byly studené (a to i ve 12:02), hodně to kazilo celkový dojem. Občas se taky udělal "recyklační" den, kdy se prostě udělalo to co minulé dny zbylo. Naštěstí jsme nikdy neměli problém s tím že by bylo jídlo zkažené či podobné i když se to prý stávalo (víme od jiných návštěvníků hotelu).
UbytováníUbytování vcelku odpovídalo popisu a opravdu pokud nejste příliš nároční tak se nedalo moc co vytknout. Klimatizace byla snad na každém pokoji, televize sice někde z přelomu století ale fungovala :-). Toaleta se sprchou dohromady ale nebyl v tom větší problém. Čistota ložního prádla by však zasloužila zlepšení!
SlužbySlužby? Jaké? V tomto ohledu taky žádná sláva. Problém je již samotná ochota Bulharů a taky fakt, že alespoň v tomto hotelu se domluvíte jedině bulharsky a rusky, anglicky pouze nejjednodušší spíše slova než věty a česky jen díky podobnosti jazyků. Barman často nebyl k zastižení i když vždy jen pár minut. Jediný bazén byl dle mého v pořádku (až na vychechlaný žebřík).
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...