Kotva Hodnocení: 4/5
od 4 321 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 4 321 Kč za os.
od 8 129 Kč za os.
od 3 988 Kč za os.
od 7 314 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 98 hodnocení)
Pavla Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Moc hezký hotel přímo na pláži.
Moc hezký hotel přímo na pláži.
Pláž je přímo u hotelu - se slunečníky a lehátky, ale i volné.
StravaMěli jsme jen snídani a byla výborná.
UbytováníPěkný velký čistý pokoj, nově zařízený, velký balkon s výhledem na moře.
SlužbyHotel byl čistý, pěkný, recepční příjemné, úklid na pokoji perfektní.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anna K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Filtrovat recenze
Marcela Střelcová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel hned u pláže, což je vynikající. U hotelu je restaurace Ginger kromě jiného s televizí, produkcí pro děti a produkcí živé hudby od 22. hod do max.23. hod. Což není obtěžující, spíše zábavné...
Hotel hned u pláže, což je vynikající. U hotelu je restaurace Ginger kromě jiného s televizí, produkcí pro děti a produkcí živé hudby od 22. hod do max.23. hod. Což není obtěžující, spíše zábavné...
Vzhledem k tomu, že na Slunečném pobřeží je hodně moc lidí, byla pláž denně uklízená a po ránu ještě uhrabaná.
Neměla chybu. Pestrá a dobrá.
UbytováníUbytování pěkné, čisté a všechny pokoje mají balkóny směrem na pláž a na moře.
SlužbyPřekvapila nás vstřícnost v tom, že ihned po příchodu do hotelu jsme se mohli ubytovat ( a ne až ve 14 hod) a když jsme měli odjezd od hotelu ve 12:40, mohli jsme pokoj opustit ve 12 hod., což nám přišlo jako maximální ochota.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Dana Vrzalová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vše v pořádku.
Vše v pořádku.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Petra Voltemarová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
umiestnenie hotela TOP..úplne na pláži, pláž najčistejšia zo všetkých v okolí,a aj more, lebo inde bolo plno rias, či kamene. Vadil len hluk z okolia, hlasná hudba, krik opitých na pláži, takže sme nemohli mať otvorené okná v noci a museli sme klímovať.Umiestnenie hotela v strede nákupnej pasáže, takže super. Všade bolo relatívne blízko.
umiestnenie hotela TOP..úplne na pláži, pláž najčistejšia zo všetkých v okolí,a aj more, lebo inde bolo plno rias, či kamene. Vadil len hluk z okolia, hlasná hudba, krik opitých na pláži, takže sme nemohli mať otvorené okná v noci a museli sme klímovať.Umiestnenie hotela v strede nákupnej pasáže, takže super. Všade bolo relatívne blízko.
TOP 1 a najkrajšia na slnečnom pobreží.
StravaNeoplatí sa v tomto hoteli, lebo je nekvalitná.Raňajky boli hrozné. Chleba ako toast a vytiahnutý z chladničky, či mrazničky. Žemle boli naozaj tvrdé ako doska a šunka a saláma boli asi najlacnejšie čo našli.Výber zo švédskych stolov nebol síce veľký, ale mohol byť postačujúci, ak by tam všetko to čo ponúkali aj bolo. Taktiež nebol pripravený dostatočný servis-žiadne servítky, chýbajúce poháre, či nožíky, ostré nožiky..a dosť často aj jedlo.Ale videla som , že niektorí si naberali ako pre troch.. Taktiež raňajky, ktoré nám pripravili pred cestou na výlet boli otrasné a ešte neekologicky zabalené.4 plastové dozy na obed kvôli pár krúžkom šunky a salámy. Jediné z toho čo bolo dobré bola voda. Ale reštaurácia priamo v hoteli, ale z druhej strane je vynikajúca...doporučujem!
UbytováníVšetko v pohode, len sme sa moc nevyspali na manželskej posteli, tak sme spali na prístelkách a aj z tých sme boli zlomení. Z dovolenky sme boli síce viac unavení z nedostatočného spánku, ale vykompenzoval to blízky a praktický prístup k moru.
SlužbyV pohode.Pre nás postačujúce.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Judita Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Odporucam
Odporucam
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...