Hotel je v naprosto příšerném stavu, plesnivé stropy, plíseň v koupelně atd... co mohlo být rozbité nebo porouchané to bylo. Ještě mám video jak nedrží sprcha v nástěnném držáku mi nejde nahrát. Klimatizace vydával zvuky jak umírající dieslový motor staré oktávky. Takže její používání jsme hned zavrhli a raději měli klid a teplo než poslouchat ten odporný zvuk. Přiložím fotky. Všechno jsem bohužel nefotil. Nechtěl jsem si kazit dovolenou tím, že budu hledat chyby a nedostatky. Po prvních 10 minutách jsem zjistil jaká je to prasárna a to mi stačilo...
PlážPláž i okolí bylo poměrně dobré, to že jsou lidi prasata a hází nedopalky všude možně je věc druhá.
StravaŠpinavé stoly, nechápu jak někdo v dnešní době může používat plastové talíře. Připadal jsem si tam jak někde na táboře. Jídlo povětšinou studené, i když bylo zrovna přinesené. To že kuchař bez umytí rukou odnese špinavé nádobí a pak hned přinese jídlo do pultu je naprosto nechutné a neprofesionální.
Ubytovánína to že se hotel pyšní čtyřmi hvězdami, tak to odpovídalo více nějaké levné ubytovně. Odporně špinavé potahy na lehátkách nás odradili natolik, že jsme místní bazén nepoužili ani jednou. O kvalitě vody v něm mluvit nebudu, to bez nějakého rozboru nebo měření hodnot posoudit nedokážu, ale párkrát jsem v něm viděl se koupat racky. Takže kvalita bude asi otřesná
SlužbyOmlouvám se, že to řeknu tahle. Hotel stál za hovno. pardon, ale jinak to říct nejde.