Hotel Vemara Club (Byala)

Bulharsko, Varna, Byala

Více o ubytování

Podobné hotely v této lokalitě

Omlouváme se, ale všechny termíny do hotelu jsou vyprodané.

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 105 871

Poloha

Vemara Club se nachází 300 metrů od pláže a přístavu jachet ve městě Byala. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizované pokoje se satelitní TV. Vemara Club se nachází v archeologickém komplexu, kde byly nalezeny pozůstatky antického osídlení a vinařství staré více než 2 000 let. Za 2 minuty dojdete od komplexu do skanzenu s turistickým informačním centrem.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, lobby, hlavní restaurace, 2 bazény, sky bar, bar u bazénu, parkoviště.

Ubytování

Ve všech klimatizovaných pokojích je satelitní a kabelová TV. Ve vlastní koupelně najdete vanu nebo sprchu, bezplatné toaletní potřeby a fén. V některých pokojích je i posezení s pohovkou, popřípadě také dobře vybavená kuchyň a jídelní kout. Balkon je součástí některých pokojů.

Strava

Program all inclusive zahrnuje snídaně, oběd a večeře formou bufetu, 1x za pobyt možnost rezervace v á la carte restauraci, otevřená kuchyně v baru u bazénu, káva, čas, dezerty a snacky v baru u bazénu v průběhu odpoledne.

Služby

Hosté mohou využít multifunkční hřiště, fitness, stolní tenis, aerobic v rámci animací 6x týdně. Pro děti je k dispozici dětské hřiště, brouzdaliště, dětský klub, animační program, dětská diskotéka, dětská postýlka (na vyžádání) zdarma.

Pláž

Přírodní písečná pláž vzdálena cca 300 m, lehátka a slunečníky k dispozici zdarma (omezený počet). V průběhu dne k dispozici zdarma svozový autobus k nejbližší pláži a do centra letoviska.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 300 m
 • Vzdálenost od centra města 4 km
 • Vzdálenost od letiště 65 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Klidná lokalita ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout ano

Recenze hotelu

Hodnocení 3,5/5
Invia

Velmi dobré (59 hodnocení)

Ubytování 3,5/5

Strava 3,7/5

Okolí 3,4/5

Cena 3,7/5

Tento hotel je 11. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 94 v Varna.

Lenka Brázdová Červenec 2015

Datum pobytu: 15.7. - 22.7.2015

Hodnocení 5,0/5
Nádherná dovolená, dovolená, na kterou budeme dlouho vzpomínat. Na pláži jsme byli téměř sami, což je nezapomenutelné, pláž byla kousek od hotelu, vyn
Celkové hodnocení

Nádherná dovolená, dovolená, na kterou budeme dlouho vzpomínat. Na pláži jsme byli téměř sami, což je nezapomenutelné, pláž byla kousek od hotelu, vynikající jídlo, krásný hotel, výborná obsluha.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Hotel odpovídal fotografiím a popisu, na to, že měl jen 3 hvězdičky, byl krásný, pokoje každý den uklizené, čisté ručníky, sympatičtí pracovníci hotelu - od ředitelky až k uklizečce profesionální přístup. Hotelový komplex byl "na konci světa", což jsme takový typ dovolené hledali a splnil tak naše očekávání. Kdo chce trávit dovolenou na discotékách, v rušných barech, kavárnách, tak musí jinam. Zde byl dokonalý klid - pro nás skvělé.

Strava
Strava nás velice překvapila. Navštívili jsme již více zemí, ale bulharská kuchyně byla absolutně nejlepší. Nebylo jídlo, které by nám chutnalo jen trochu nabo vůbec. Vše bylo vynikající, takže jsme jedli od rána do večera:-) Úžasné bylo podávání jídla - mohli jsme si nosit jídlo z restaurace ven, kde se grilovalo nebo se ráno smažili amolety. A zase naopak - jídlo od venkovní "kuchyně" jsme si mohli nosit do restaurace, nikde tak nevznikali fronty a člověk si mohl všeho do syta užít. S pitím byl systém také vynikající. Vodu jsme si mohli kdykoliv brát studenou nebo horkou z modrních přístrojů a nemuseli jsme tak vždy na bar. Přístroje byly na hotlu na více místech. Celý den jsme si také mohli brát jakékoliv množství zmrzliny, všeho bylo dostatek a nádherný byl také bar na střeše hotelu.

Služby hotelu
Profesionální přístup vedení i zaměstnanců hotelu, čistý velký bazén, bary, restaurace, vše vynikající.

Pláž
Byla možnost jezdit autobusem na městskou pláž, ale tam jsme nebyli, nevyhovovaly nám časy odjezdu autobusů, jiní klienti z Čech ji ani nedoporučovali. V blízkosti hotelu byly betonové schody na nádhernou pláž, kde nebyli téměř žádní lidé, jeden den tam bylo maximum lidí - 9. Schodů bylo 312, ale to vůbec nevadilo, vedly smíšeným lesem, byla na nich odpočívadla, z kterých byly nádherné výhledy na moře - jako v pohádce.S přecpanými plážemi se to nedá srovnat. Téměř vždy jsme tam byli jen my a racci, což bylo na dovolené to nejkrásnější. O těchto schodech nám ale nikdo neřekl, první den jsme je nemohli najít a byli jsme velice zklámáni, že není přístup k moři. Schody náhodou objevili ještě jedni klienti z Čech. Myslím, že tato informace byla hodně důležitá, že by ji delegátka měla říci hned na začátku dovolené a ne až druhý den. Dokonce si nejsme jisti, jestli o nich věděla. To vidím jako zásadní.

Byla tato recenze užitečná? (10) (0)

Iva H. Srpen 2015

Datum pobytu: 19.8. - 26.8.2015

Hodnocení 4,8/5
dovolená naprosto úžasná, za rok určitě zopakuji ☺
Celkové hodnocení

dovolená naprosto úžasná, za rok určitě zopakuji ☺

Ubytování 5,0/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 5,0/5

Ubytování
vše bylo naprosto v pořádku ☺

Strava
v pohodě, jen večeře v restauraci nás zklamala ( rybí )

Služby hotelu
hotel mě moooc překvapil

Pláž
moc se nám líbilo, pláže čisté a málo lidí ☼

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Marian H. Září 2019

Datum pobytu: 30.8. - 9.9.2019

Hodnocení 1,8/5
Celkově podprůměrný dojem.
Celkové hodnocení

Celkově podprůměrný dojem.

Ubytování 2,0/5

Strava 1,5/5

Okolí 2,0/5

Cena 1,5/5

Ubytování
Hotel a pokoje vypadají vcelku dobře a odpovídají kategorii.

Strava
Co se týče stravy, tak se vrátíte do dětských let a vzpomenete si na školní jídelnu... Hodně jednotvárná jídla se mezi sebou lišila minimálně. Kávu bych přirovnal k naší Meltě a rybí restaurace na střeše hotelu je tragédie sama o sobě. Nakonec to dopadlo tak, že jsme poslední dny jezdili na obědy a večeře do restaurace v nedalekém městě Obzor.

Služby hotelu
Služby jsou asi nejslabší článek tohoto hotelu. Úklid pokoje se skládal pouze z vysypání odpadkového koše a to bylo vše... za 9 dní nám koupelnu umyli 2x což byl docela problém, protože tam byl cítit odpad a pokoj uklidili asi 3x. Jeden den se úklid nekonal vůbec.

Asi třetí den došlo červené víno - už nebylo do konce dovolené apod.

Pláž
Pláž dostupná bez shutle busu není udržovaná - i přes to je relativně čistá a tento drobný nedostatek kompenzuje minimem lidí na ní. Vzdálenost k této pláži je přibližně 300 - 400 metrů, jak slibuje CK, bohužel to, co se nikde nedočtete je to, že na konci této cesty Vás čeká 314 schodů abyste se na pláž dostali.

Byla tato recenze užitečná? (1) (1)

Valdemar Hába Srpen 2019

Datum pobytu: 15.8. - 22.8.2019

Hodnocení 4,3/5
0rganizace zájezdu cestovní kanceláří ............ byla Katastrofální, nebyla splněny základní podmínky smlouvy zaslané Vámi o přítomnosti delegáta na letišti, potažmo v hotelu, přišla až 5 den,místo v den příletu, nebo den poté, z jejího vyjádření vyšlo najevo, že nemá jenom nás ale dalších 15 hotelů, z toho vyplývá, že my si zaplatíme All inclusive, ale cestovní kancelář si neplní své základní p
Celkové hodnocení

0rganizace zájezdu cestovní kanceláří ............ byla Katastrofální, nebyla splněny základní podmínky smlouvy zaslané Vámi o přítomnosti delegáta na letišti, potažmo v hotelu, přišla až 5 den,místo v den příletu, nebo den poté, z jejího vyjádření vyšlo najevo, že nemá jenom nás ale dalších 15 hotelů, z toho vyplývá, že my si zaplatíme All inclusive, ale cestovní kancelář si neplní své základní povinnosti vůči nám klientům, kteří si platí cestovní kancelář za poskytnutí služby, ale ty nebyly na 100% splněny

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 2,5/5

Cena 4,0/5

Ubytování
bez problémů

Strava
bez problémů kvalitní

Služby hotelu
bez problémů

Pláž
pláž podle prospektu do 300 metrů, ani náhodou - není pravda, ale na městskou pláž vozil hotelový autobus lidi v rámci služby all inclusive - bez problému

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Jakub Jančík Červen 2019

Datum pobytu: 18.6. - 25.6.2019

Hodnocení 4,1/5
Celkový dojem z dovolené je uzasny. Za nas spokojenost, vse co jsme chtěli jsme měli a dovolenou si užili na 100%.
Celkové hodnocení

Celkový dojem z dovolené je uzasny. Za nas spokojenost, vse co jsme chtěli jsme měli a dovolenou si užili na 100%.

Ubytování 5,0/5

Strava 3,5/5

Okolí 3,5/5

Cena 3,5/5

Ubytování
Pokoj vybaven dle typu hotelu, postel s pruzinovou matraci, pohovka,TV,klimatizací. Wc a sprcha Ok, každodenní úklid a čistota samozřejmostí.

Strava
Jídlo se poměrně opakovalo, ale bylo chutné, i když více mastnejsi. Ale najíst se dalo, strava podobná naši.

Služby hotelu
Vse v poradku. Na recepci sice ne všichni uměli anglicky, ale domluvit se vždy dalo.

Pláž
Krásná, písčitá a čistá. Jedna s plavcikem s pozvolným vstupem, druhá bez plavcika, ale klidnější a lépe se dalo zaplavat. Voda čistá.

Byla tato recenze užitečná? (2) (0)

Petr Technik Červen 2019

Datum pobytu: 9.6. - 16.6.2019

Hodnocení 4,0/5
Příjemný dojem..pouze na rušila hlasitá techno hudba z reproduktorů u bazénu v době 10-23h...v době 13-15 největší horko jsme si lehli.68let..nedalo se usnout..
Celkové hodnocení

Příjemný dojem..pouze na rušila hlasitá techno hudba z reproduktorů u bazénu v době 10-23h...v době 13-15 největší horko jsme si lehli.68let..nedalo se usnout..

Ubytování 4,5/5

Strava 4,0/5

Okolí 3,5/5

Cena 3,5/5

Ubytování
Přijatelná.jen se nám nelíbil nápis na záchodě.toal.papir vyhazuje po použití do koše vedle mísy.za 40 let se to nezměnilo..

Strava
Strava chutná a pestra

Služby hotelu
Prijemne

Pláž
Vozil nás k ní bus asi 4km. Na pláži vše vlastní.lehatka za poplatek. Nebylo tam ani 1 otevřené WC!!

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Anonym Září 2018

Datum pobytu: 13.7. - 20.7.2018

Hodnocení 1,0/5
Tento rádoby hotel již nikdy a nedoporučili bychom jej ani největšímu nepříteli. Jednalo se o naši nejhorší dovolenou s každodenním sprintem na pláže a zpět s nekvalitními službami, bez dostatku jídla a pití v rámci programu All inclusive a hlavně bez dostatku vody na pokojích a tentokrát i delegátka cestovní kanceláře byla naprosto neschopná a k ničemu.
Celkové hodnocení

Tento rádoby hotel již nikdy a nedoporučili bychom jej ani největšímu nepříteli. Jednalo se o naši nejhorší dovolenou s každodenním sprintem na pláže a zpět s nekvalitními službami, bez dostatku jídla a pití v rámci programu All inclusive a hlavně bez dostatku vody na pokojích a tentokrát i delegátka cestovní kanceláře byla naprosto neschopná a k ničemu.

Ubytování 0,8/5

Strava 1,5/5

Okolí 1,5/5

Cena 0,5/5

Ubytování
Ubytování v sice pěkných pokojích, ovšem neteče voda po celý den, sprchové kouty protékají do koupelny, někde chybí světla, ochrany nefunkčních zásuvek či požárních hlásičů a při nahlášení problémů se opraví nejjednodušší věc (neodtékající umyvadlo, dodání chybějící lednice) a o zbytek se do konce pobytu nikdo nepostaral. Úklid denně,ale pouze povrchově, sprchový kout byl od písku až do konce a ručníky na zemi, které musely být používány kvůli tekoucímu sprchovému koutu, aby se člověk nezabil, nikdo nereflektoval a byly vyměněny až v půli týdne. TV nepoužitelná,zaplacený výhled na moře byl v jednom pokoji přes posrané okno od vlaštovek. Nejhorší byla ta netekoucí voda, protože nebylo možné se v průběhu dne ani osprchovat i přesto, že na pokojích byl vždy bojler na teplou vodu, ale nebyl tlak.

Strava
Hotel byl preferován s programem All inclusive, ale neodpovídalo to popisovanému typu stravy. Prvním jídlem po příletu v 10 ráno byla večeře. V den odletu jsme si sami museli domluvit dřívější oběd, protože byl odjezd ve 12. Pokrmy v jídelně v rámci snídaně /8-10/, oběda /12-14/ a večeře /18-21/ byly kvalitní a chutné a v dostatečném množství, pokud jste přišli v první hodině. Dále jste museli mít štěstí. Zmrzlina byla pouze po obědě. Bohužel jste byly neustále obtěžování neskutečným množstvím much a ty byly i na várnicích s pokrmy či v nich. Pokud došlo nějaké pití, bylo dodáno třeba až za tři dny. V době od 10 do 22 byl otevřen bar, kde se podávalo pouze pití a odpoledne v cca 15hod pizza v počtu 30 trojúhelníčků na celý hotel, 15:20 1 várnice se špagetami (bez masa či zeleniny) a 15:40 plech s obyčejnými sušenkami. Vše bylo rozebráno do 5 minut a jiné jídlo v jiném čase podáváno nebylo. Voda byla k dispozici v barelu na baru a recepci.

S ohledem na "hotelovou" pláž, která byla velmi daleko,bez baru, WC i sprchy, jste si museli svačinu a pití dokupovat v jediném malém marketu po cestě na pláž a nebo si načepovat alespoň vodu z barelu a táhnout s sebou.

Služby hotelu
Hotel jako takový vypadal pěkně, ale bylo vidět, že není stavěn na tak velkou kapacitu lidí. Nebyl vůbec opravován ani zvelebován. Personál za barem byl často na mobilu a nevěnoval se klientům. Bazén byl vždy ráno i v průběhu dne očištěn od listů ze stromů, ale na dně byl písek z moře, polovina lehátek okolo byla rozbitých. U bazénu byla nakonec našeho pobytu nalezena ruční sprcha se studenou vodou, ale bez odpadu, takže vše,co jste ze sebe smyli teklo pod lehátka a do bazénu.

Na hotelových oknech a balkonech bylo množství vlaštovek, takže tam bylo spousta exkremetnů atd.

Pláž
Hotelová pláž byla mnohem dál, než je všude prezentováno. Cesta po hloavní silnici, velmi strmá a táhlá, tudíž nevhodné pro rodiny s dětmi či starší, ale i pro nás bylo nemožné tam několikrát denně chodit (třeba kvůli wc či jídlu) a brát si pokaždé věci s sebou. Byla špinavá, neuklizená s množstvím rozbitých slunečníků a lehátek a navíc v přístavu, takže z jedné strany útes a z druhé vlnolamy. Měla velmi pozvolný vstup do vody a plavat se dalo jen do 50 metrů od kraje, pak už byly bójky. Sloužila mnoha ubytovacím zařízením, které byly po cestě.

Druhá nejbližší pláž byla taky do kopce, cca 10 minut polní cestou vedle útesu a následně dolů z útesu po 358 schodech. Byla hezčí,písečná, s méně lidmi, ale s upozorněním, že je pouze na vlastní nebezpečí,taktéž bez barů či wc atd.

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 28 °C v noci 18 °C

 • Teplota vody 21 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 31 °C v noci 19 °C

 • Čtvrtek 32 °C v noci 20 °C

 • Pátek 31 °C v noci 21 °C

 • Sobota 31 °C v noci 21 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec