Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Hotel byl skvělý. Personál hotelu i cestovní kancelář byli fantastičtí a když byl první hotel zavřený, ubytovali nás v jiném, ale vyššího standardu. Pláž a jídlo byly vynikající. Pomoc rezidentů byla také velmi dobrá.
Hotel byl skvělý. Personál hotelu i cestovní kancelář byli fantastičtí a když byl první hotel zavřený, ubytovali nás v jiném, ale vyššího standardu. Pláž a jídlo byly vynikající. Pomoc rezidentů byla také velmi dobrá.
Čistota a lehátka v ceně ubytování.
StravaVšechna tři jídla byla velmi velká a rozmanitá. Obsluha byla také vynikající a dokonce se nás zeptali, jestli si dáme něco k pití.
UbytováníUbytování bylo skvělé a hotelové služby byly velmi profesionální.
SlužbyKromě plážového autobusu a baru jsme žádné jiné služby nevyužili.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







