Monte Mare (Ex. Zlatibor) Hodnocení: 4/5
od 11 307 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 11 307 Kč za os.
od 9 312 Kč za os.
od 12 120 Kč za os.
od 4 809 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 154 hodnocení)
Tento hotel je 28. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 154 v Černá Hora.
RŮŽENA VINKLEROVÁ
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Naprostá spokojenost se vším
Naprostá spokojenost se vším
Čisto, v pořádku
StravaVýborná, všeho dost.
UbytováníDobré, nic se nedá vytknout
SlužbyNic jsme nepotřebovali
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Vendula M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
super dovolená, krásné okolí, nic nám nechybělo
super dovolená, krásné okolí, nic nám nechybělo
pláž je opravdu blízko hotelu, polohovací lehátka s matrací a slunečníky jsou připraveny od hotelu zdarma (vždy jich bylo dostatek) a jsou ihned u vody, moře nádherně čisté, možnost využití plovoucího mola (příjemná změna), restaurace a stánky s občerstvením na pláži (jídlo, pití, nanuky, koktejly), záchod na pláži, sprchy, převlékárny, vstup do vody po schůdkách nebo postupný vstup na oblázkové pláži
Stravavynikající jídlo, chutnalo nám
Ubytovánívkusný útulný pokoj s dostatkem úložných míst, denně čisté osušky a vysypaný koš, čistý a pěkný hotel, čisto u bazénu i na pláži (uklízelo se několikrát denně)
Službyv ceně již byla zahrnuta klimatizace a lehátka se slunečníkem na pláži - vždy jich bylo dostatek, jsou hned u vody a mají příjemnou měkkou matraci (u ostatních hotelů je poplatek za lehátka a slunečník 10 euro za den). Dále nám byla nabídnuta doprava autem tam a zpět na Velkou pláž v Ulcinj za 8 euro za osobu (odvoz byl až přímo na pláž) a vyhlídková plavba lodí pro 5 osob za 8 euro za hodinu na osobu (doporučuji, zážitek kolem pobřeží stojí za to)
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Filtrovat recenze
Hana P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Byli jsme moc spokojeni se stravou původně jsme měli polopenzi, přidali jsme i obědy, výborné, pláž 50 metrů od hotelu, není vhodná pro malé děti,ale pro větší děti možnost skákání do vody tak super, bazén u hotelu jsme skoro nevyužili, protože byl v obležení dětí,jinak až na pomalé číšníky jsme byli se službami spokojeni.
Byli jsme moc spokojeni se stravou původně jsme měli polopenzi, přidali jsme i obědy, výborné, pláž 50 metrů od hotelu, není vhodná pro malé děti,ale pro větší děti možnost skákání do vody tak super, bazén u hotelu jsme skoro nevyužili, protože byl v obležení dětí,jinak až na pomalé číšníky jsme byli se službami spokojeni.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Aleš S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2023
Dovolená se nám líbila, moře krásné, teplé,u hotelu horší přístup do moře díky skálám.Parkoviste dobré,restaurace výborná,perzonál byl vstřícný i panem majitelem hotelu.
Dovolená se nám líbila, moře krásné, teplé,u hotelu horší přístup do moře díky skálám.Parkoviste dobré,restaurace výborná,perzonál byl vstřícný i panem majitelem hotelu.
Pláž kousek od hotelu,skaliska,přístup do vody po zebriku,Kosek dál se dalo najít místo na oblazkach,jinak doporučujeme zajet si do Ulcinu na písečné pláže.Byli jsme na pláži Barbarossa,ta se nám líbila hodně,možnost pronajmout lehátka se slunečníkem na den za 20 eur,nebo krásný baldachýn ,za 50 eur.Jedina pláž ,byla vždy ráno uklizena.
StravaSnídaně byly dostačující,byl výběr z mnoha jídel.Vecere byly ještě lepší,vždy jsme se těšili co ochutnátme nového.Myslim,že si každý vybral.
UbytováníPokoj byl čistý , výměna ručníků, slabší WiFi v pokoji.
SlužbyPersonál,ochotný,milý.Kazdy večer, hrála hudba na terase.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2023
Vše bylo v pořádku, byli jsme spokojeni a moc se nám tam líbilo.
Vše bylo v pořádku, byli jsme spokojeni a moc se nám tam líbilo.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Štefan Sedlár
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Tato dovolená není pro rodiny s dětmi,jak uvádí cestovní kancelář.Pro děti žádné vyžití ani koupání.
Tato dovolená není pro rodiny s dětmi,jak uvádí cestovní kancelář.Pro děti žádné vyžití ani koupání.
Katastrofa- vše na pláži rozbité,špinavé a za peníze.Ještě,že tam je to moře,které je krásné a čisté.
StravaMálo pestrá ,bez ovoce a zeleniny
UbytováníSlušné,čisté asi nejlepší celého zájezdu.
SlužbySlužby hotelu ,chod a čistota velice dobrá.Obsluhující personál jediným slovem špatný
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jela jsem s kamarádkou a dovolenou jsme si užily podle svého. Montenegro je krásná země, navštívily jsme hodně pláží, všechny byly čisté. Nejlepší město bylo Ulcinj, asi 10 km vzdálené. Doporučuju pro mladé lidi, je tam dost živo, kupa krásných chlapů, co víc si přát. Navštívily jsme i město Bar, taky krásné, je tam krásná pláž. Příroda kolem nádherná. :)
Jela jsem s kamarádkou a dovolenou jsme si užily podle svého. Montenegro je krásná země, navštívily jsme hodně pláží, všechny byly čisté. Nejlepší město bylo Ulcinj, asi 10 km vzdálené. Doporučuju pro mladé lidi, je tam dost živo, kupa krásných chlapů, co víc si přát. Navštívily jsme i město Bar, taky krásné, je tam krásná pláž. Příroda kolem nádherná. :)
Pláž, která byla u hotelu byla zvláštní. Skákalo se tam z žebříku a pak hned hloubka. Za nás ještě oka, ale pro lidi, co neumí plavat asi nic moc, tam jsme se moc nezdržovaly. My chodily kousek vedle ( asi 7 minut chůze kolem pláže) a tam to bylo moc pěkné. Stačí se trochu projít a seženete krásné místa. :)
StravaStrava byla slabší, nenazývala bych to all inclusive, spíš plná penze. Pro vegetariány žádný výběr. Bramborová kaše ze sáčku, kvalita jídla nic moc. Tohle bylo velké mínus.
UbytováníCena odpovídala kvalitě. Pokoj krásný, výhled na moře super, dvě polohovací lehátka, které byly úžasné. Tv na pokoji, wifi i klima ok. Koupelna byla o něco slabší, ale dalo se.
SlužbyMožnost vzít si taxi do vedlejších měst, to bylo fajn.
Byla tato recenze užitečná? (3) (2)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...