Olea Hodnocení: 3/5
od 10 864 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 10 864 Kč za os.
od 9 509 Kč za os.
od 7 868 Kč za os.
od 4 448 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 7 hodnocení)
Jana N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Spokojenost s organizací CK
Spokojenost s organizací CK
pěkná, čistá, s lehátky a slunečníky za poplatek, přímo u hotelu kamenitá, písečná v dosahu
uvítala bych více sezónního ovoce a zeleniny
Ubytováníodpovídá hotelu se dvěma *
Službypříjemný a ochotný personál ovládající cizí jazyky
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Radoslava Cholevová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
BYLI JSME SPOKOJENI, dokonce i vyhled na more.
BYLI JSME SPOKOJENI, dokonce i vyhled na more.
Na plaz horsi pristup,,hloubka,,nevhodne pro neplavce a seniory. hodne schodu.
StravaVzborna,,hodne zeleniny,ovoce. V okoli hodne restauraci,,velky vyber.
UbytováníSpokojeni,,starsi zarizeni,,ale cisto.Vzborna
SlužbyVyborne.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Jana N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Spokojenost s organizací CK
Spokojenost s organizací CK
pěkná, čistá, s lehátky a slunečníky za poplatek, přímo u hotelu kamenitá, písečná v dosahu
uvítala bych více sezónního ovoce a zeleniny
Ubytováníodpovídá hotelu se dvěma *
Službypříjemný a ochotný personál ovládající cizí jazyky
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Jan F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel na dobrém místě na konci Ulcinju, čisté a krásné moře, blízko na pláž, kde nebylo moc lidí. Ubytování v části B hotelu není kvalitní. Vzhledm k tomu, že jsme přijeli hlavné za koupáním, s pobytem jsme byli spokojeni.
Hotel na dobrém místě na konci Ulcinju, čisté a krásné moře, blízko na pláž, kde nebylo moc lidí. Ubytování v části B hotelu není kvalitní. Vzhledm k tomu, že jsme přijeli hlavné za koupáním, s pobytem jsme byli spokojeni.
2 hotelové pláže cca 50 m pod hotelem na skalisku se snadným přístupem, krásné a čisté moře, koncem srpna málo lidí. Vstup do moře po žebříku, ale to nevadilo. Vynikající koupání.
StravaSnídaně švédské stoly byly dobré a dostačující, k večeři byl výběr z 5 jídel se stejnými přílohami, celkem to šlo.
UbytováníUbytování v části B je nekvalitní, byli jsme ubytováni v prvním patře, kde ve sprchovém koutě byla špína a plíseň, nešly zavřít dveře na balkon, po první noci nám byl pokoj vyměněn do 4. patra, kde ubytování bylo již lepší, i když zde byly i další nedostatky.
SlužbyV části B, kde jsou ubytováni klienti CK je nekvalitní, minimální koupelna cca 1,5x1,5m s WC , umyvadlem a se sprchovým koutem bez zástěny, takže voda je všude kolem.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Radoslava Cholevová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
BYLI JSME SPOKOJENI, dokonce i vyhled na more.
BYLI JSME SPOKOJENI, dokonce i vyhled na more.
Na plaz horsi pristup,,hloubka,,nevhodne pro neplavce a seniory. hodne schodu.
StravaVzborna,,hodne zeleniny,ovoce. V okoli hodne restauraci,,velky vyber.
UbytováníSpokojeni,,starsi zarizeni,,ale cisto.Vzborna
SlužbyVyborne.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Martina Zaoralová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou jsme si udělali podle svého,jeli jsme autem,takže jsme si ji náležitě užili,kdybychom měli být jen na pláži u hotelu,tak bychom asi příliš spokojeni nebyli,je sice hezká,ale horší vstup do moře.
Dovolenou jsme si udělali podle svého,jeli jsme autem,takže jsme si ji náležitě užili,kdybychom měli být jen na pláži u hotelu,tak bychom asi příliš spokojeni nebyli,je sice hezká,ale horší vstup do moře.
Páž jak už jsem psala,hezká ale špatný přístup do moře,pro děti a neplavce nevhodné.Vyjledávali jsme pláže v oklí Ulcinu,ty byli luxusní,voda čistá,příjemná,lehátka za poplatek 5 euro.
StravaStrava byla normální,spíše dietní,snídaně byli fajn,výběr z několika druhů,takže týden se dá v pohodě vystřídat a pochutnáte si.
UbytováníPokoj byl horší,na fotkách které máte v nabídce zájezdu jsou vyfoceny luxusní pokoje,ale my jsme byli tedy v pokoji,který na nás působil dost děsivě,hlavně ze začátku.Nefungoval záchod,starý ošumtělý nábytek,jinak čisto.
SlužbySlužby jako takové jsou v tomto hotelu velmi dobré,personál milý,ochotný
Byla tato recenze užitečná? (7) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...