Černá Hora - Ulcinj Černá Hora

 • Doprava letecky

  02:00 h

 • Popis

  Ulicinj je bývalé pirátské městečko ležící pár kilometrů od albánských hranic a většina obyvatel jsou muslimové. Což ovšem neznamená, že jsou odměření a nepříjemní. Naopak, místní lidé jsou zvyklí na turisty a vždy jsou k nim přátelští a ve všem jim poradí.

  Kolem města nejsou žádné hory ale spíše pole a zemědělské roviny, kde se pěstují v hojné míře olivovníky, citrusy, granátová jablka, vinná réva a další podobné plodiny.

  Pro Ulicinj jsou typické hlučné a živé trhy, které se konají dvakrát do týdne. Najdete zde všechno - ovoce, zeleninu, maso, sýry, oblečení, muziku, bižutérii a vše co vás jen napadne.
  Dalším typickým rysem tohohle zvláštního místa je Velká pláž, která je dlouhá přes deset kilometrů. Její písek je velmi prospěšný pro lidi trpící nemocemi pohybového ústrojí, díky bohatému obsahu minerálů. Sportovní nadšenci považují tuto pláž za nejlepší díky velké úrovni a jedinečnému výběru sportovního využití. Především je oblíbený windsurfing a rybolov.

  Na některých plážích místní udělali koupaliště a lákají turisty nevšedními názvy jako Copacabana, Tropicana, Miami a další. Vodních i plážových sportů je zde dostatek i pro aktivní sportovce. Co se týče čistoty a údržby, není na takové úrovni jako ostatní místa v Černé Hoře a to především díky velkému cestovnímu ruchu.

  Najdeme zde i Městskou pláž, Malou pláž a také Ženskou pláž, na kterou mají muži vstup zakázaný. Slouží prý k léčbě ženských onemocnění, především neplodnosti.

  Nemusíte jezdit žádnými dopravními prostředky abyste si prošli celé město. Bezpodmínečně si nesmíte nechat ujít návštěvu Ulcinjskeho gradu, který v dávných letech sloužíval jako obrana před nepřáteli a vedou do něj dvě brány. Součástí gradu je i mešita a archeologické muzeum.
  Pohoda, příjemná atmosféra, zábava a skvělé zážitky, to vše a mnohem víc vám bude splněno navštívíte-li Ulcinj.

  Velká Pláž

  Velká Pláž představuje přírodní fenomén krásy a bohatství. Je vzdálena 5 km od Ulcinje, dlouhá je přibližně 12 km, široká cca 60 m a místní obyvatelé ji nazývají "Ulcinjskou Copacabanou". Kvalitě písku na této pláži jsou přisuzovány léčebné účinky, jelikož je bohatý na minerály a doporučuje se revmatikům, jakož i dalším nemocným osobám. V bezprostřední blízkosti pláže se nachází hotelový komplex se sportovními terény na kopanou, tenis, házenou, košíkovou a volejbal. Na pláži je možné si vypůjčit různé sportovní rekvizity - surf, vodní lyže, vodní šlapadla či můžete provozovat, zde velice populární, vodní rybolov.

Nejnovější recenze Černá Hora - Ulcinj

Celkem: 1,8 Hrůza nikdy už bych tam nejela. Ani zadarmo!

 • 1 Ubytování
 • 3 Strava
 • 1 Okolí
 • 3 Cena

Celkové shrnutí
Hrůza nikdy už bych tam nejela. Ani zadarmo! Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Ubohost.

Strava
Nic moc, servirovana strava, výběr ze tří jidel.

Služby hotelu
Nemaji zájem

Pláž
Hrůza. Špína ,voda studená ,vleva se tam řeka z hor ktera má i v létě jen 4C°.

Anonym, 19.04.2017, Datum pobytu: 10.7. - 23.7.2016
Oblast: Černá Hora Černá Hora, Ulcinj, Hotel: Bellevue

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (2)

Bellevue, Ulcinj, Černá Hora Anonym 2017-04-19 1.8 1 10 Bellevue

Celkem: 9,4 Pobyt v uvedeném hotelu splnil naše představy o klidné a spokojené dovolené. Zvláštní poděkování patří naší delegátce paní Darině, která...

 • 9 Ubytování
 • 9 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Pobyt v uvedeném hotelu splnil naše představy o klidné a spokojené dovolené. Zvláštní poděkování patří naší delegátce paní Darině, která se o nás svědomitě starala Zobrazit celou recenzi

Ubytování
S ubytováním jsme byli spokojeni, Výhrady - hlučná klimatizace

Strava
Jídlo bylo teplé a chutné. Pouze naprostý nedostatek ovoce a málo druhů zeleniny.

Služby hotelu
Spokojenost, každodenní úklid, čisté ručníky a v polovině pobytu výměna povlečení.

Pláž
Pláž denně uklizená a pěkná.

René Marek, 16.04.2017, Datum pobytu: 9.9. - 16.9.2016
Oblast: Černá Hora Černá Hora, Ulcinj, Hotel: Olympic

Byla tato recenze užitečná? Ano (0) Ne (0)

Olympic, Ulcinj, Černá Hora René Marek 2017-04-16 9.4 1 10 Olympic

Celkem: 9 Jely jsme čtyři kamarádky do dvou dvoulůžkových pokojů. Všechny jsme byly mile překvapeny. Sice starý komplex, ale my jsme luxus...

 • 8 Ubytování
 • 9 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Jely jsme čtyři kamarádky do dvou dvoulůžkových pokojů. Všechny jsme byly mile překvapeny. Sice starý komplex, ale my jsme luxus nečekaly, ubytování čisté a pěkné. Komplex by potřeboval opravit, natřít apod., krásné okolí - park u komplexu by sice také zasloužil oživení, ale dobré. Zobrazit celou recenzi

Ubytování
Sice starší budova, ale čisto, každý den úklid, výměna ručníků a osušek, teplá voda, pokoj dostačující - lednička, klimatizace bez poplatku, televize. Spokojenost

Strava
Na velmi dobré úrovni, nám jídlo opravdu stačilo - snídaně - švédské stoly, oběd - výběr ze dvou menu, večeře - výběr ze tří menu. Sice k obědu a večeři pořád stejný salát. Spokojenost i s podávaným ovocem a výběrem pití.

Služby hotelu
Staré ubytovací zařízení, ale vůbec nám nevadil starý nábytek, žádný luxus jsme ani nečekaly. Personál ochotný, vstřícný - poděkování delegátům Helence a Honzovi, moc milí a ochotní, velké poděkování též průvodkyním na výletech p. Janě a Vlastě. Výlety překrásné, velká spokojenost.

Pláž
Pláž pěkná, pro nás vyhovující. Restaurace na pláži fungovala. Moře krásné, trochu vadil vítr v odpoledních hodinách, kdy se písek zvedal a znepříjemnil pobyt - za to nikdo nemůže.

Milada N., 16.04.2017, Datum pobytu: 2.9. - 9.9.2016
Oblast: Černá Hora Černá Hora, Ulcinj, Hotel: Bellevue

Byla tato recenze užitečná? Ano (4) Ne (0)

Bellevue, Ulcinj, Černá Hora Milada N. 2017-04-16 9 1 10 Bellevue

Celkem: 10 Super dovolená!Jeli jsem s s touto CK již potřetí na dovolenou.Tato cestovka je bezproblémová.Hotel a celý rezort bezvadný.Jídlo také...

 • 10 Ubytování
 • 10 Strava
 • 10 Okolí
 • 10 Cena

Celkové shrnutí
Super dovolená!Jeli jsem s s touto CK již potřetí na dovolenou.Tato cestovka je bezproblémová.Hotel a celý rezort bezvadný.Jídlo také bezvadné.Letos pojedeme opět do Ada Bojany.Jediná výtka byla delegátka. Přiletěli jsme první den večer v devět hodin.Byla neochotná nám vysvětlit co jsme potřebovali vědět.U sousedního stolu řekla starším lidem,když se pán ptal,do kolika mají otevřeno v obchodě ať si tam doběhne.Hlavně ji zajímalo,jestli si od ni koupíme olivový olej,zájezd,víno značky kokot.Jakmile zjistila ,že si turisté od ni nechtěji nabízené koupit tak si jich nevšímala.Obletovala ty turisty,co si od ni něco zakoupili.Tudíš ji asi tito někdy chválí.Jinak ani dobře cestovku nereprezentovala.Neučesaná,oblečená pouze v šátku.(Nechutné dle jeji postavy)takto chodila i k jídlu.Docela se taková delegátka nehodí k této cestovce,s kterou jsme byli vždy spokojený.Letos jedeme opět na ada bojanu.Ale z důvodu této delegátky jedeme s německou firmou.S touto CK ale nekončíme budeme s ním jezdit pokud pojedeme do jiných destinací.Dovolená v ada bojaně opravdu klidná romantická úžasná! Zobrazit celou recenzi

Ubytování
byli jsme spokojený.

Strava
velice spokojený!

Služby hotelu
bez problému.

Pláž
krásná.

Martin M., 06.01.2017, Datum pobytu: 1.7. - 8.7.2016
Oblast: Černá Hora Černá Hora, Ulcinj, Hotel: Ada Bojana

Byla tato recenze užitečná? Ano (14) Ne (3)

výhled 3 fotografie

Ada Bojana, Ulcinj, Černá Hora Martin M. 2017-01-06 10 1 10 Ada Bojana

Celkem: 9 Dovolená v pořádku

 • 9 Ubytování
 • 9 Strava
 • 9 Okolí
 • 9 Cena

Celkové shrnutí
Dovolená v pořádku Zobrazit celou recenzi

Vladimír S., 20.11.2016, Datum pobytu: 4.9. - 11.9.2016
Oblast: Černá Hora Černá Hora, Ulcinj, Hotel: Ada Bojana

Byla tato recenze užitečná? Ano (1) Ne (1)

Ada Bojana, Ulcinj, Černá Hora Vladimír S. 2016-11-20 9 1 10 Komplex Ada Bojana

Všechny recenze Černá Hora - Ulcinj

Potřebujete poradit?

Po-Ne 7-22 hod 226 000 622