Martin M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Velká spokojenost
Velká spokojenost
Spokojenost
StravaVelká spokojenost
UbytováníVelká spokojenost
SlužbyVelká Spokojenost
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 17 057 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 507 hodnocení)
Tento hotel je 60. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 154 v Černá Hora.
Martin M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2025
Velká spokojenost
Velká spokojenost
Spokojenost
StravaVelká spokojenost
UbytováníVelká spokojenost
SlužbyVelká Spokojenost
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Olga K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2023
Super
Super
Super.
StravaDobrá dá sa len viac ovocia.dobre
UbytováníSuper
SlužbyDobre.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Václav C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Upravováno v souladu s Pravidla
NE, NE, NE, NIKDY VÍCE nepojedu s cestovní kanceláří ........kvůli jejich sprostému chování. Tuto cestovku považuji za bandu podvodníků, kteří cíleně okrádají svoje klienty.
Hledal jsem dvoutýdenní zájezd do letoviska Ada Bojana. Protože se mi nepovedlo najít požadovanou délku pobytu, poptal jsem zájezd na pobočce CA. Paní na pobočce okamžitě telefonicky kontaktovala přímo cestovku. Cestovka nabídla termín, dopravu, stravu. Vše mi vyhovovalo, takže jsem na místě na pobočce CA ihned zaplatil. Po několika dnech přišla zpráva, že jimi navržený termín není možné uskutečnit. Navrhli jiný, s kterým jsem souhlasil. Po další době sdělili, že tento jiný termín je dražší o cca 3000 Kč. Se značnou nelibostí jsem to akceptoval a okamžitě doplatil. Po cca 2 dnech opět volala paní z CA, že cena se navyšuje o dalších cca 8000 Kč. To už jsem je bez studu poslal do někam a smlouvu jsem zrušil. Protože jsem o dovolenou v tomto letovisku měl stále zájem, rozhodl jsem se zakoupit klasický zájezd, který veřejně nabízí jak na stránkách CK, tak na stránkách CA. Vše jsem objednal, zaplatil. Po několika dnech jsem zase dostal zprávu, že ani tento zájezd není možné uskutečnit tak, jak jej nabízí a že cena je vyšší. Můj zájem byl natolik velký, že jsem nakonec navýšení akceptoval a požadovanou částku doplatil. Stěžoval jsem si na chování zaměstnanců CK přímo jednatelce. Bez úspěchu. POZOR: cestovka nadále několik týdnů po mojí stížnosti stále nabízela jak úplně původní termín, který nešlo rezervovat, tak i původní nižší cenu. Zkoušel jsem si tedy znovu rezervovat ten samý zájezd za tu původní nižší cenu. Odpověď z cestovky zněla, že ten samý zájezd už mám zaplacený (za vyšší cenu) a že pokud si koupím ještě tento druhý zájezd, cena stejně nižší nebude (ROZUMĚJ: CENA NEBUDE TAKOVÁ, JAKO JE NABÍZENA). Na takové jednání CK........ nelze použít žádná slušná slova.
NE, NE, NE, NIKDY VÍCE nepojedu s cestovní kanceláří ........kvůli jejich sprostému chování. Tuto cestovku považuji za bandu podvodníků, kteří cíleně okrádají svoje klienty.
Hledal jsem dvoutýdenní zájezd do letoviska Ada Bojana. Protože se mi nepovedlo najít požadovanou délku pobytu, poptal jsem zájezd na pobočce CA. Paní na pobočce okamžitě telefonicky kontaktovala přímo cestovku. Cestovka nabídla termín, dopravu, stravu. Vše mi vyhovovalo, takže jsem na místě na pobočce CA ihned zaplatil. Po několika dnech přišla zpráva, že jimi navržený termín není možné uskutečnit. Navrhli jiný, s kterým jsem souhlasil. Po další době sdělili, že tento jiný termín je dražší o cca 3000 Kč. Se značnou nelibostí jsem to akceptoval a okamžitě doplatil. Po cca 2 dnech opět volala paní z CA, že cena se navyšuje o dalších cca 8000 Kč. To už jsem je bez studu poslal do někam a smlouvu jsem zrušil. Protože jsem o dovolenou v tomto letovisku měl stále zájem, rozhodl jsem se zakoupit klasický zájezd, který veřejně nabízí jak na stránkách CK, tak na stránkách CA. Vše jsem objednal, zaplatil. Po několika dnech jsem zase dostal zprávu, že ani tento zájezd není možné uskutečnit tak, jak jej nabízí a že cena je vyšší. Můj zájem byl natolik velký, že jsem nakonec navýšení akceptoval a požadovanou částku doplatil. Stěžoval jsem si na chování zaměstnanců CK přímo jednatelce. Bez úspěchu. POZOR: cestovka nadále několik týdnů po mojí stížnosti stále nabízela jak úplně původní termín, který nešlo rezervovat, tak i původní nižší cenu. Zkoušel jsem si tedy znovu rezervovat ten samý zájezd za tu původní nižší cenu. Odpověď z cestovky zněla, že ten samý zájezd už mám zaplacený (za vyšší cenu) a že pokud si koupím ještě tento druhý zájezd, cena stejně nižší nebude (ROZUMĚJ: CENA NEBUDE TAKOVÁ, JAKO JE NABÍZENA). Na takové jednání CK........ nelze použít žádná slušná slova.
Pláž je s jemným tmavým pískem, v bezprostřední blízkosti ubytování. V části u hotelu je celkem čisto, zbytek 3 km dlouhé pláže je neudržovaný. Celá pláž je naturistická. Z toho důvodu je letovisko vhodné pro specifickou skupinu klientů, kteří tento způsob trávení dovolené ocení. Na pláži není problém najít si místo třeba i několik desítek metrů od nejbližších dalších lidí. Tohle je ta největší deviza a důvod, proč se sem opakovaně vracím. I když trpělivost není nekonečná a možná jednou ta pověstná poslední kapka přeteče....
Dovolím si citovat z jejich stránek:
"Tam, kde řeka líbá moře, začíná svoboda.
Ada Bojana vám nabízí tři kilometry písečné pláže, kde budete mít možnost zažít něco, co jinde není možné. Budete mít šanci být tím, kým skutečně jste. Nejsou tu žádné zvědavé pohledy ani zbytečný hluk – jen moře, písek a lidé, kteří sdílejí stejnou potřebu míru, přírody a svobody, která nezná hranic."
Oproti předchozím rokům došlo k mírnému zhoršení již tak malého výběru jídel. Nenáročný klient se bez problémů nají, náročnější už se nevrátí. Snídaně klasika - několik málo druhů salámu, sýrů, smažená a míchaná vejce, rajčata, okurky, máslo, med, džem, lupínky... většinou jeden druh bílého chleba. Chybí sladké pečivo. K večeři bylo možné vybrat z 2 - 3 jídel + cca 2 přílohy, zelenina. Malá pozitivní změna oproti předchozím letům je, že kromě nakrájených rajčat, okurek a zelí začali dělat různé míchané saláty. A každý den byl zákusek v podobě 1 - 2 druhů pečené buchty, chuťově dobré až vynikající.
UbytováníUbytování starší, vyhovující pro nenáročné klienty. Je to pro klienty, kteří do tohoto letoviska jezdí kvůli moři, pláži, sluníčku a jsou ochotni zavřít obě oči nad množstvím nedostatků. Například: chybí sušák, šňůra (přivezl jsem vlastní), v koupelně utržený věšák na ručník (vyřešeno ramínkem pověšeným na bojleru), nepřišroubovaná a kývající se wc mísa, uvolněné prkýnko na wc (opraveno vlastníma rukama), prosezené a značně nepohodlné židle na balkoně (použitelné po vystlání přikrývkou), okno v koupelně nelze zavřít, příšerně vrzající dveře (namazal jsem je nakonec opalovacím olejem) atd. Potvrzuje se zkrátka pověst, že národ Černohorců je značně lenivý. Vše tohle jsem ochotný akceptovat, právě kvůli místu samotnému, kvůli pláži, klidu a možnosti pobytu u moře bez plavek.
SlužbyNově byla zřízena wifi, která funguje jak uvnitř, tak i po celém areálu. Ostatní zamrzlo v době před 30 - 40 lety. Úklid za týden žádný, jednou výměna ručníků, toaletu jsem si osprchoval sám, stejně tak jsem jednou zametl natahaný písek z pláže. S novým vedením od letošního roku bych řekl, že se více šetří a kvalita upadá. Místní obchůdek je tragicky zásobený, bez možnosti zakoupení jediného kousku ovoce a zeleniny. Můžete si zde koupit balený chleba, paštiku, slané tyčinky, sušenky, vodu a další nápoje apod. Opět musím konstatovat, že sem jedu kvůli moři, sluníčku, pláži a nad ostatním jsem ochotný tak nějak zavřít všechny oči.
Byla tato recenze užitečná? (5) (1)
Mária Edit Á.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Ubytování, bungalov, je dostačující. Polopenze byla horší, očekávali jsme více mořských plodů a oliv na dovolenou u pláže, bohužel jídlo je neměnné a nudné.
Ubytování, bungalov, je dostačující. Polopenze byla horší, očekávali jsme více mořských plodů a oliv na dovolenou u pláže, bohužel jídlo je neměnné a nudné.
Naturistická oblast je příjemná, čistá a uklizená. Maximální spokojenost.
StravaNechci napsat nic špatného.
UbytováníVyhovovalo nám to, byli jsme převážně na pláži a byli jsme velmi spokojeni s fungujícím fitness centrem.
SlužbyDokonalý
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Eva F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Pěkná dovolená, pláž nezapomenutelná....
Pěkná dovolená, pláž nezapomenutelná....
Krásná pláž, všem milovníkům čistého moře mohu doporučit.
StravaVelmi dobrá.
UbytováníUbytování dle nabídky, 2+.
SlužbyV rámci možností, recepce příjemný personál.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Miroslav K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Miloš S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Nečakal som žiadne zázraky ale zápach na izba a pod balkónom konské lajná som isto nečakal , stačilo by trochu viac pozornosti ohľadom čistoty okolia a dojem by bol iný, raňajky boli jediné pozitívum v danom objekte. Pláže a more sú tam krásne, tam nie je čo kritizovať - super .
Nečakal som žiadne zázraky ale zápach na izba a pod balkónom konské lajná som isto nečakal , stačilo by trochu viac pozornosti ohľadom čistoty okolia a dojem by bol iný, raňajky boli jediné pozitívum v danom objekte. Pláže a more sú tam krásne, tam nie je čo kritizovať - super .
Pláže sú krásne piesočné , pozvoľný vstup do mora , voda v mori bola fantastická . Veliká Pláža 1*
StravaRaňajky boli formou bufetu čo bolo OK , aj keď každý deň to iste ale bolo si čo vybrať. Večera už bola poslabšia , nedokladali cca 30 min pred ukončením večere už nič, je tam čo zlepšovať.
UbytováníDo tohto ubytovania už asi nepôjdem , sú tam v okolí v tejto cenovej kategórií aj omnoho krajšie ubytovania.
SlužbyNa recepcií všetko OK , tam problém nevidím aj upratovanie prebiehalo vždy ráno počas raňajok ale tam je potrebné ešte čo zlepšovať .
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...