Ludmila Švaříčková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
ze strany CK bylo o nás dobře postaráno. Hotel Mediteran patří mezi luxusnější možnost ale dopoledne se stávalo že nešla elektřina
ze strany CK bylo o nás dobře postaráno. Hotel Mediteran patří mezi luxusnější možnost ale dopoledne se stávalo že nešla elektřina
Pláž je od hotelu 10minut cesty, ale místa která nepatří k hotelu jsou neuklizena, samotná pláž je přeplněna lidmi a je tam dost odpadků, Moře je skvělé, jemný písek, pozvolný vstup do moře
Stravajídlo bylo dobré a byl výběr
Klimatizace fungovala, teplá voda tekla, ručníky byly každý den měněny, okolo hotelu vede frekventovaná silnice, někomu může vadit v noci hluk
SlužbyPersonál v hotelu byl ochotný a zdvořilý k hostům
Byla tato recenze užitečná? (2) (1)







