Ville Otrant Hodnocení: 4/5
od 14 439 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 14 439 Kč za os.
od 10 864 Kč za os.
od 9 509 Kč za os.
od 9 509 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 60 hodnocení)
Jarmila Bendová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Černá Hora , jako taková je nádherná . Krásná příroda , nádherné moře . Naši delegáti Sebastian a Kačenka super super super . Bez jediné chybičky . Ochotní , naše zlatíčka . Sebastian nám dělal doktora , dcera si nalomila malíček . Okamžitě přiběhl namazal mastičkou , namasíroval nožičku a s úsměvem zakončil doktorské dílo . Musela bych se dlouho rozepisovat jak to jsou stoprocentní lidičky . Kačenka jako animátorka se precizně postarala o zábavu všech . Prostě příjemná milá , obětavá mladá slečna . Ukončím to tím , že za všechny dáváme velkou jedničku s hvězdičkou . Myslím , že si nezaslouží to , že za každého hosta musí řešit problémy s barmankou za pultem . U nás doma se toto nestane a když ……..má padáka
Černá Hora , jako taková je nádherná . Krásná příroda , nádherné moře . Naši delegáti Sebastian a Kačenka super super super . Bez jediné chybičky . Ochotní , naše zlatíčka . Sebastian nám dělal doktora , dcera si nalomila malíček . Okamžitě přiběhl namazal mastičkou , namasíroval nožičku a s úsměvem zakončil doktorské dílo . Musela bych se dlouho rozepisovat jak to jsou stoprocentní lidičky . Kačenka jako animátorka se precizně postarala o zábavu všech . Prostě příjemná milá , obětavá mladá slečna . Ukončím to tím , že za všechny dáváme velkou jedničku s hvězdičkou . Myslím , že si nezaslouží to , že za každého hosta musí řešit problémy s barmankou za pultem . U nás doma se toto nestane a když ……..má padáka
Pláž nádherná písečná personál na pláži ochotný , lehátka za poplatek , bar nápoje se platí vše ,je to lepší než se dívat na ušklebenou ženskou za barem .
StravaI když byla strava servírovaná byla chutná . Myslím však , že mohlo být pestřejší ovoce a zelenina . pouze dvakrát za týden byla broskev na osobu a po druhé dvě švestky na osobu . Pro meloun a ostatní ovoce musíte bohužel do nejbližšího obchodu .
UbytováníUbytování je moc hezké , čisté , myslím že v pokoji se pouze spí a chvilku odpočívá . Takže za nás super . Uklízečky dvakrát denně uklízely , vytíraly ručníky vždy čisté .
SlužbySlužby hotelu , hrůza . Nikdy jsem nepsala takovou recenzi kterou píši dnes a je mi stydno . Občerstvení v době od 12 hod do 22 hod . Byla to hrůza . Za barem šklebící se servírka . Než aby vás ochotně obsloužila , vzala hadr a utírala pult . Když se rozkývala byla zle . Chtěla jsem pivo a kávu . Z její strany nebylo možno . Host má nárok na jedno pití , ne na dvě . Takže jsem vzala pivo a vracela jsem se pro kávu . Když jsem viděla její obličej , přestala jsem mít chut a kávu jsem si nedala . Tato hrůza byla celý den . Po 22 hod byl ovšem obrat . Jak se platily nápoje , všichni jsou velice ochotní , úslužní . S takovým chováním jsem se v Černé Hoře opravdu nikde nesetkala a nikdy se sem nevrátím . Mohu mluvit i za naše přátele s kterými jsme tuto dovolenou trávili .
Byla tato recenze užitečná? (13) (11)
Tereza Kučerová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Za mě musím říct, že jsem lepší dovolenou ještě nazažila! Bylo to teda hlavně o lidech, ale moc děkuju za doporučení❤️
Za mě musím říct, že jsem lepší dovolenou ještě nazažila! Bylo to teda hlavně o lidech, ale moc děkuju za doporučení❤️
Pláž jsme měly písečnou a rochnily se buďto v písku a nebo na parádní ,,kukaňce” na pláži před naším oblíbeným barem. Kde kromě naprosto famózní hudby, měli výbornou kávu. Pláž uklízeli. Prostě super! Voda byla sice nejvíc po prsa, sle na schlazení a blbiny ve vodě ideál????????????????
StravaBašta byla dobrá, domácí kuchyně a velmi milá obsluha! Jejich kurica (kuře) nemělo chybu.
UbytováníHotel z venku nic moc, ale vevnitř byl příjemný. Po příjezdu na mě náš hotel působil jako bych dojela do kempu...ale kvůli tomu ostatními si to prostě oblíbíte???? Po nákupu ,,vraždiče” komárů jsem spala jak mimino.
SlužbyAž na vtipné eskapády s ručníky, které jsme buď neměly, nebo jich měly 2x tolik si nemůžu stěžovat..ale beru to tak, že černohorci to tak mají, byli všichni parádní!????
Byla tato recenze užitečná? (4) (1)
Filtrovat recenze
Lucie Fuchsová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme docela zklamaní.Pláž dobrá,ale pak se nikam nedalo jít,nejbližší malý obchod byl 800m daleko po dost frekventované silnici.Cena zájezdu neodpovídala ,spíše to odpovídala PP a ne All Inclusive. Tento hotel bychom v žádném případě nedoporučili, pokud se nezmění přístup personálu.
Byli jsme docela zklamaní.Pláž dobrá,ale pak se nikam nedalo jít,nejbližší malý obchod byl 800m daleko po dost frekventované silnici.Cena zájezdu neodpovídala ,spíše to odpovídala PP a ne All Inclusive. Tento hotel bychom v žádném případě nedoporučili, pokud se nezmění přístup personálu.
Pláž byla písčitá spíše se hodí pro děti, ale jinak byla dobrá.
StravaKe snídani jsme neměli žádný výběr pečiva,dostali jsme pouze jednu housku .To co bylo k obědu to samé bylo k večeři,jen přidali jednou těstoviny se sýrem a pak poslední den ryba.Přílohy k večeři byly studené(bramborová kaše,rýže)
UbytováníPokoje byly docela pěkné,jen se nám stalo,že dvakrát nešla elektrika ,ale nejhorší byl druhý den po příjezdu ,kdy nešla vůbec voda.S úklidem to nebylo nic moc ,jen se zametlo.
SlužbyNikdo nás předem neupozornil , že v hotelu nebyla pitná voda ,takže jsme si museli vodu kupovat.Myslíme si ,že to hotel měl zajistit automaticky .Jinak obsluha nic moc.měli jsme All Inclusive na které se dostávalo pivo 0,25l,džus,voda obyčejná vše z automatu a pak jsme si všimli, že si dělali čárky u všech pití která měla být v rámci smlouvy.
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Průměr - cena odpovídá kvalitě i službám.
Nečekejte luxus, jde o zrekonstruovaný kemp - chatky, které česká CK zatím nemá v nabídce, jsou krásně zařízené, nové. Hotel - slušný, pokoje s výhledem jak do areálu tak do parku. Každý pokoj má balkon (většinou se stolem a židlemi). Nejsou zde sušáky na ručníky a mokré plavky.
Průměr - cena odpovídá kvalitě i službám.
Nečekejte luxus, jde o zrekonstruovaný kemp - chatky, které česká CK zatím nemá v nabídce, jsou krásně zařízené, nové. Hotel - slušný, pokoje s výhledem jak do areálu tak do parku. Každý pokoj má balkon (většinou se stolem a židlemi). Nejsou zde sušáky na ručníky a mokré plavky.
Krásná dlouhá písečná pláže s velmi pozvolným vstupem do moře. Kousek od hotelu je vstup na Mohito nebo White beach. Obě jsou pěkné, čisté. Můžete si pronajmout lehátka se slunečníkem - cena podle řady umístění (asi od 10 do
5 EUR za set). Jsou zde i plochy, kde si můžete lehnout na ručník - vzhledem k tomu, že písek je léčivý a krásně hřeje, je příjemnější než lehátka. Co je nezbytné mít slunečník, protože sluníčko má intenzitu.
Polopenze formou bufetu. Snídaně - stále se opakující a koncem týdne už na nic nemáte chuť. Opakuje se stále: vejce na 3 způsoby, párky, klobása, salám, šunka, sýr, džem, máslo. Chleba neznají, na stole vám vždy přistanou bílé bulky. Čaj - černý s trochou citronu podávaný ve džbánech, které najdete v jídelně. Automat - pouze mléko, bílá káva. Pokud chcete černou kávu, tu si můžete zakoupit dole v baru - po snídani. Nečekejte zeleninu nebo ovoce k snídani. Sladké snídaně neznají. Sem tam je v nabídce bílý jogurt.
Večeře - přílohy se rovněž opakují: pečené brambory, rýže. Výjimečně nabídnou těstoviny. Masa střídají - jsou dobře ochucené! My jsme měli několikrát řízky, dušené maso vepřově, hovězí, pečené kuře, guláš. Jednou za pobyt byla smažená ryba - velmi chutná. Zelenina - okurky, rajčata, zelí a z teplé zeleniny hrášek s mrkví (předpokládám, že zmražený polotovar, vypadal nevábně). Jednou za týden byl sladký dezert, po kterém se brzy zaprášilo a každý večer nějaké ovoce.
Nečekejte kulinářské zážitky. Na snídani se najíte, ale... kdo je zvyklý na sladké snídaně, tak si musí vystačit pouze s džemem. Celozrnné pečivo neznají, cereálie pro děti rovněž tak.
Večeře jsou chutné, kuchař se snaží. Menší děti mají problém si vybrat, protože těstoviny a hranolky, které vždycky zachrání situaci, pokud nemají chuť na maso, zde nenajdou. Dezerty nebo zmrzliny po jídle nejsou.
Pokoj - je po rekonstrukci. Je zde TV - pouze místní pořady, ani jsme nepouštěli. Wi-fi má heslo, animátor, který je po celou dobu k dispozici, dá heslo a vše funguje. V pokoji lednice.
Sprchovací kout - konkrétně na pokoji 106 - protéká, takže v koupelně plno vody, dávejte pozor, abyste neuklouzli. Voda špatně odtéká, hadra na podlahu není - možná přibalte, ať si můžete vytřít. Toaletní papír doplňovali.
V koupelně nenajdete háček na ručník nebo toaletní skříňku.
My jsme byli 3 - přistýlka = rozkládací křeslo, je tvrdší, ale dá se na něm spát.
Všude jsou komáři, večer komáří invaze - i na pláži, všude. Nezapomeňte si vzít komárovník do zásuvky.
Po příchodu na pokoj jsem se zděsila... jezdíme většinou do Řecka, kde pokoje voní čistotou. Po otevření skříní, šuplíků, lednice jsem požádala recepční, aby nám přišli znovu uklidit. Takové nánosy špíny, drobků jsem v hotelovém pokoji ihned po příjezdu dlouho neviděla. Přišly dvě uklizečky, jedna "komandovala" a druhá jednou hadrou vytřela vše co bylo špinavé. No, žádná sláva to nebyla. Oblečení jsme měli celý týden v kufru, protože police se opravdu použít nedaly. O prachu, který se všude válel ani nemluvím... Další "příjemná" zkušenost nastala druhý den ráno po příchodu ze snídaně. Na pokoji nebyl ani jeden ručník. Takže kdo se nestihl osprchovat před snídaní, měl smůlu, protože pokud neměl svůj ručník, hotelový k dispozici nebyl. Pokojská mi chorvatsky vysvětlila, že se perou... Fajn, alespoň se mění a každý den jsou čisté. Když jsme přišli z pláže kolem 17.hod. ručníky jsme stále neměli. Je docela běžné se před večeří osprchovat... Recepční mi oznámila, že ručníky budou rozdávat na pokoje až nastoupí odpolední směna, tj. v 19hod. Což bylo na mne trošku moc a trvala jsem na tom, abychom ručníky dostali před večeří. Situaci zachránil pravděpodobně majitel objektu, který nám čisté ručníky ze skladu vydal. Nebyli jsme jediní, kdo takové problémy měl o:)). Proto doporučuji, schovat si čistý ručník např. pod peřinu nebo do skříně (třeba budete mít štěstí a budete je mít čisté a ne černé jako by) o:)) Je zde totiž zvykem, že v 8 hod. ráno pokojská zaklepe, sebere všechny ručníky, které vidí - ať jsou čisté či ne - a bude-li dobrá konstalace hvězd, odpoledne vám přinesou ručníky čisté. Po čase jsme si všichni "účastníci zájezdu" zvykli a brali vše s humorem o:)) Ono to jinak nejde - jiný kraj, jiný mrav... )
Úklid - sem tam umyjí umyvadlo, v pokoji max. zametou - často ne. V areálu je market - pod tímto slovem si představím obchod se zbožím.. tady jsou téměř prázdné regály - co koupíte je voda, nějaké limonády, brambůrky a zmrzlinu, nějakou kosmetiku. Další obchod cca 1,5 km daleko, výborná pekárna cca 500 m.
Byla tato recenze užitečná? (3) (1)
Tereza Kučerová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Za mě musím říct, že jsem lepší dovolenou ještě nazažila! Bylo to teda hlavně o lidech, ale moc děkuju za doporučení❤️
Za mě musím říct, že jsem lepší dovolenou ještě nazažila! Bylo to teda hlavně o lidech, ale moc děkuju za doporučení❤️
Pláž jsme měly písečnou a rochnily se buďto v písku a nebo na parádní ,,kukaňce” na pláži před naším oblíbeným barem. Kde kromě naprosto famózní hudby, měli výbornou kávu. Pláž uklízeli. Prostě super! Voda byla sice nejvíc po prsa, sle na schlazení a blbiny ve vodě ideál????????????????
StravaBašta byla dobrá, domácí kuchyně a velmi milá obsluha! Jejich kurica (kuře) nemělo chybu.
UbytováníHotel z venku nic moc, ale vevnitř byl příjemný. Po příjezdu na mě náš hotel působil jako bych dojela do kempu...ale kvůli tomu ostatními si to prostě oblíbíte???? Po nákupu ,,vraždiče” komárů jsem spala jak mimino.
SlužbyAž na vtipné eskapády s ručníky, které jsme buď neměly, nebo jich měly 2x tolik si nemůžu stěžovat..ale beru to tak, že černohorci to tak mají, byli všichni parádní!????
Byla tato recenze užitečná? (4) (1)
Milada Nedvědová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Spokojenost velmi dobrá
Spokojenost velmi dobrá
Dostupnost pláže byla výborná, pár kroků od hotelu. Písčitá a s dostatečným počtem lehátek a slunečníků. Poplatek za lehátko byl poměrně vysoký (10, resp.8 euro na den). Vzhledem k tomu, že je pláž vyhrazena pro hotelové hosty, bylo by dobré, aby mohli mít buď slevu nebo možnost zaplacení lehátka již z ČR. Bohužel čistota pláže byla tristní. Také zde není zákaz kouření, takže celý den obtěžuje kouř a nedopalky odhazované bezohledně do písku. Rovněž obaly od potravin a nápojů se povalují mimo odpadkové nádoby.
StravaStrava byla chutná a bylo jí dostatek. Nabídka byla poměrně jednotvárná. Výběr nápojů byl rozmanitějšív a všechny byly v dobré kvalitě.
UbytováníPokoj byl čistý, dostatečně prostorný s balkonem na pláž. Sociální zařízení vykazovalo značnou opotřebovanost, voda kapala ze všech trubek, baterií, chytala se do pet lahví. TV nefungovala, z klimatizace vytékala voda. Ručníky měly být po třech dnech vyměněny, nestalo se tak. Vynášely se jen koše.
SlužbyRecepční byli laskaví, pokojské vlídné, ale úklid nebyl na dobré úrovni (viz výše), číšníci se chovali velmi zdvořile, nenápadně se pohybovali mezi hosty.
Vybavení jídelny a společenské terasy bylo již značně opotřebované, o přilehlou zahradu pečovali, bohužel na zahradě byl značný nepořádek, odpadky se povalovaly několik dní, rozházený byl i zahradní nábytek a vyřazené poškozené vybavení z pokojů se povalovalo v bezprosřední blízkosti hotelu.
Byla tato recenze užitečná? (2) (1)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cena zájezdu neodpovídala službám all-inclusive.
Cena zájezdu neodpovídala službám all-inclusive.
Dostupnost pláže (vzdálenost měla být 300 m) byla podstatně dál, po frekventované prašné ulici včetně nepřehledné křižovatky, pláž s černým pískem příjemná
Strava3x denně, malý výběr, večeře většinou stejná jako oběd, poznalo se to podle ohřívaných brambor, nic sladkého po celý den, pouze ´marmelády k snídani, ovoce omezeně jen k večeři (broskev, švestka, banán). Rybu jsme měli až poslední den v pátek, nápoje o patro níž až od 12 hodin, k snídani pouze černý čaj již připravený ve džbánech, takže kdo nepije černý čaj, musel si nosit svůj.
UbytováníDostali jsme 1 menší ručník, omezené množství toaletního papíru
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...