Horizont Hodnocení: 4/5
od 1 970 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 1 970 Kč za os.
od 1 053 Kč za os.
od 1 490 Kč za os.
od 9 685 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Markéta K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásné okolí, ochotný personál, ubytování ale skutečně jen pro hodně, hodně nenáročné. Společné sociální zařízení jedna velká katastrofa. V chatce jsme vydrželi 1 den a poté si "vyprosili" pokoj v hotelu, bohužel, volný byl jen pro personál, čili opět bez sociálního zařízení.
Krásné okolí, ochotný personál, ubytování ale skutečně jen pro hodně, hodně nenáročné. Společné sociální zařízení jedna velká katastrofa. V chatce jsme vydrželi 1 den a poté si "vyprosili" pokoj v hotelu, bohužel, volný byl jen pro personál, čili opět bez sociálního zařízení.
Stravovali jsme se mimo hotel.
UbytováníV žádném případě nedoporučuji chatky pro zimní pobyt. Především s dětmi absolutně nevhodné.
Byla tato recenze užitečná? (13) (0)
Filtrovat recenze
Markéta K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Krásné okolí, ochotný personál, ubytování ale skutečně jen pro hodně, hodně nenáročné. Společné sociální zařízení jedna velká katastrofa. V chatce jsme vydrželi 1 den a poté si "vyprosili" pokoj v hotelu, bohužel, volný byl jen pro personál, čili opět bez sociálního zařízení.
Krásné okolí, ochotný personál, ubytování ale skutečně jen pro hodně, hodně nenáročné. Společné sociální zařízení jedna velká katastrofa. V chatce jsme vydrželi 1 den a poté si "vyprosili" pokoj v hotelu, bohužel, volný byl jen pro personál, čili opět bez sociálního zařízení.
Stravovali jsme se mimo hotel.
UbytováníV žádném případě nedoporučuji chatky pro zimní pobyt. Především s dětmi absolutně nevhodné.
Byla tato recenze užitečná? (13) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.