Marie K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2023
spokojenost
spokojenost
chutná , spokojenost
Ubytováníspokojenost
Službyspokojenost
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 1 980 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Tento hotel je situován v hezkém údolí Sv. Petra s výhledem na Kozí hřbety a sjezdovou trať Stoh. Je ideálním místem pro pěší turistiku a cyklotúry, pořádání outdoorových firemních akcí i rodinných oslav. Kromě komfortního ubytování se na Vás těší také příjemný personál, výborná a pestrá kuchyně, stylová restaurace, lobby bar s příjemným posezením venku či fitness. Špindlerův Mlýn nabízí celoročně mnoho sportovních aktivit jako lanové centrum, slaňování, přemostění, bobovou dráhu, sáňkařskou dráhu v zimě, tenis, squash, minigolf, bowling, rybolov, paragliding, bazény a wellness centra. Samozřejmostí jsou půjčovny horských kol, koloběžek, čtyřkolek, lyží a snowboardů. Dále hotel nabízí pro své hosty zdarma vstup do fitness, masáže, Wi-Fi v celém hotelu a parkování zdarma
V nejbližším okolí se nachází Bobová dráha Špindlerův Mlýn – v tomto středisku byla jako první postavena bobová dráha v celé České Republice. Celková dráha tratě je 1 400 m. Bobová dráha je vyhledávaným cílem rodinných, školních, cyklistických nebo motorkářských výletů.
Dále pak Sportovní areál Medvědín – areál Horní Mísečky - Medvědín nabízí dvě lanovky a sedm lyžařských vleků, více než 11 km vždy kvalitně upravených sjezdovek a snowpark s vlastním vlekem určený snowboardistům.
Nebo také Krkonošský národní park – ostrov tundry uprostřed Evropy – jsou unikátní mozaikou horských ekosystémů. Svahy hor osídlují horské lesy a louky, horní partie plochých hřebenů porůstá borovice kleč, alpínské trávníky a rašelinná společenstva.
Nebo dále ještě Špindlerův Mlýn – Špindlerův Mlýn je místem pro návštěvníky, kteří vyhledávají sport, turistiku, aktivní odpočinek. Je vhodným místem pro rodinnou dovolenou, obnovu fyzické a duševní kondice.
A také ještě Aquapark Špindlerův Mlýn – areál AQUA Park Špindlerův Mlýn vám nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu.
Nebo dále ještě Krkonoše – krkonoše jsou nejznámějším pohořím v České republice - hora Sněžka je nejvyšším bodem země. Krásná příroda a turistické služby na vysoké úrovni láká každoročně tisíce návštěvníků.
Ve dvoulůžkových až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV/SAT, fénem a připojením na internet přes Wi-Fi. Dva dvoulůžkové pokoje jsou s balkonem.
Děti do 2 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.
Dětská postýlka s lůžkovinami 150 Kč / pobyt, platba na místě. Pobyt se psem 280 Kč / den, platba na místě (nutná rezervace předem). Vánoční menu 950 Kč / osoba a pobyt, děti do 12 let 665 Kč / dítě a pobyt. Silvestrovské menu 1 600 Kč / osoba a pobyt, děti do 12 let 1 120 Kč / dítě a pobyt. Rekreační poplatek 40 Kč / osoba a noc, platba na místě.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 43 hodnocení)
Tento hotel je 27. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 112 v Krkonoše.
Marie K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2023
spokojenost
spokojenost
chutná , spokojenost
Ubytováníspokojenost
Službyspokojenost
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Milan Zadina
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S pobytem jsme byli moc spokojeni, nádherné a klidné prostředí. Moc milý a ochotný personál. Čistý a útulný pokoj s výhledem do krajiny. S jídlem jsme byli také naprosto spokojeni, jídlo bylo formou bufetu, kde si mohl kdokoliv vybrat na co měl zrovna chuť, chutnalo nám. Krásné venkovní posezení a vyžití pro děti super, měli radost z prolézaček a trampolíny.
Moc děkujeme celému personálu za krásný a příjemný pobyt, určitě se rádi vrátíme.
A ještě jednou mockrát děkujeme paní Kučerové, za její ochotu a péči o syna, kdy se mu předposlední den stal úraz a dovezla nás na pohotovost chirurgie, moc děkujeme a vážíme si toho.
Tento hotel vřele doporučujeme.
S pozdravem a přáním hezkého dne Zadinovi z pokoje 103
S pobytem jsme byli moc spokojeni, nádherné a klidné prostředí. Moc milý a ochotný personál. Čistý a útulný pokoj s výhledem do krajiny. S jídlem jsme byli také naprosto spokojeni, jídlo bylo formou bufetu, kde si mohl kdokoliv vybrat na co měl zrovna chuť, chutnalo nám. Krásné venkovní posezení a vyžití pro děti super, měli radost z prolézaček a trampolíny.
Moc děkujeme celému personálu za krásný a příjemný pobyt, určitě se rádi vrátíme.
A ještě jednou mockrát děkujeme paní Kučerové, za její ochotu a péči o syna, kdy se mu předposlední den stal úraz a dovezla nás na pohotovost chirurgie, moc děkujeme a vážíme si toho.
Tento hotel vřele doporučujeme.
S pozdravem a přáním hezkého dne Zadinovi z pokoje 103
Byly jsme se stravou spokojeni, klasická česká kuchyně která nikdy nezklame, výběr z několika jídel
UbytováníExteriér a interiér nádherný, v pokoji jsme s dětma byly jako doma, nádherné prostředí
SlužbyVynikající ☺️
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Simona B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2025
Tento hotel rozhodne neodporúčam – moja skúsenosť bola šokujúca a neprijateľná. Prvá dovolenka v trojici s malým synčekom (ktorý musel počúvať agresívneho kričiaceho majiteľa pred našou izbou)
Žiaľ fotky sú len dve, chceli sme ihneď odísť.
Tento hotel rozhodne neodporúčam – moja skúsenosť bola šokujúca a neprijateľná. Prvá dovolenka v trojici s malým synčekom (ktorý musel počúvať agresívneho kričiaceho majiteľa pred našou izbou)
Žiaľ fotky sú len dve, chceli sme ihneď odísť.
Jedlo bolo pre manžela sklamaním – slabý výber a kvalita jedál bola naozaj zlá. Ja som menej náročná takže za mňa priemerné.
UbytováníPo príchode sme dostali izbu, ktorá bola vo veľmi zlom stave – diera vo dverách od WC, poškodený nábytok- skriňa s chýbajúcimi rúčkami, zlý stav sprchy, špina pod nábytkom (bol s nami aj 12-mesačný synček, ktorý lezie po zemi), poškodené žalúzie a viditeľné známky zanedbania. Veľmi zaprášená a znečistená filtrácia v kúpeľni a na WC (nedostatočná údržba) .
Napriek tomu sme izbu prevzali. Nebudeme predsa riešiť chyby, ktoré sa tam zrejme neopravovali už dlhú dobu a v priebehu našeho pobytu by to aj tak nemali šancu opraviť. Väčšinu času sme chceli aj tak stráviť v prírode. Majiteľ nás neskôr bez akéhokoľvek dôkazu obvinil z poškodenia dverí od WC (diera asi od kopanca do dverí - nenapadlo ma fotit si dieru vo dverách, ktorú si musel všimnúť každý, ak vôbec izbu pred našim príchodom kontroloval)
Na stránkach popísaný welcome drink nikto neponúkal. Ale sama im to pripomínať určite nebudem. Čašník Pavel bol veľmi milý aj všetci zamestnanci. Jeden večer sa nám prihovoril aj majiteľ, vtedy bol ešte príjemný a aj náš celkový pocit z pobytu ešte dobrý. To sa zmenilo keď nás predposledný deň agresívne krivo obvinil.
To, čo nasledovalo, prekročilo všetky hranice. Majiteľ na manžela agresívne vybehol, kričal, urážal ho a správal sa výhražne. Vyhrážal sa, že na nás zavolá políciu, no v tom momente som mala chuť volať políciu ja. V tejto situácii sme sa cítili skutočne ohrození a vystrašení.
Očakávala som aspoň základnú slušnosť a profesionálny prístup, no dočkali sme sa len ponižovania a agresie. Takéto správanie nemá mať miesto v žiadnom ubytovacom zariadení.
Po tomto konflikte sme sa rozhodli hotel okamžite opustiť aj napriek zaplatenej večeri, noci a raňajkám.
Program sme si vyberali podľa seba, poradil nám aj pán čašník. S programom a prírodou sme boli veľmi spokojní.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zdeněk L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Vše v pohodě, akorát matrace na pokoji byly poměrně tvrdé.
Vše v pohodě, akorát matrace na pokoji byly poměrně tvrdé.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Robert K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Kvalita ubytování byla na slušné úrovni, co se vybavení týče, na pokojích by mohla být lednička a rychlovarná konvice.
Z nabídnutého stravování jsme využili pouze snídaně, nabídka pokrmů byla standardní pro *** hotel.
Ostatní služby hotelu jsme nevyužily.
Kvalita ubytování byla na slušné úrovni, co se vybavení týče, na pokojích by mohla být lednička a rychlovarná konvice.
Z nabídnutého stravování jsme využili pouze snídaně, nabídka pokrmů byla standardní pro *** hotel.
Ostatní služby hotelu jsme nevyužily.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Marie K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2023
spokojenost
spokojenost
chutná , spokojenost
Ubytováníspokojenost
Službyspokojenost
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Patrik H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2023
Vzhledem k tomu, že tuto destinaci navštěvujeme pravidelně a v tomto hotelu jsme byli opakovaně, můžu říct, že tento hotel je jeden z mála podnikatelských subjektů, kde je evidentní snaha o zlepšení služeb ke všem nepřeznívým vnějším a vnitřním vlivům a zachovává nedostižný poměr nabídky kvality služeb k poměru ceny.Ve všech okolních navštívených podnikatelských subjektech v oblasti Krkonoš, jsme zazanamenali evidentní snížení kvality služeb při nesmyslném navýšení cen. Ke službám hotelu z pohledu turistické klientely jsme nenašli jakoukoliv výhradu a byli jsme naprosto spokojeni.
Vzhledem k tomu, že tuto destinaci navštěvujeme pravidelně a v tomto hotelu jsme byli opakovaně, můžu říct, že tento hotel je jeden z mála podnikatelských subjektů, kde je evidentní snaha o zlepšení služeb ke všem nepřeznívým vnějším a vnitřním vlivům a zachovává nedostižný poměr nabídky kvality služeb k poměru ceny.Ve všech okolních navštívených podnikatelských subjektech v oblasti Krkonoš, jsme zazanamenali evidentní snížení kvality služeb při nesmyslném navýšení cen. Ke službám hotelu z pohledu turistické klientely jsme nenašli jakoukoliv výhradu a byli jsme naprosto spokojeni.
Bez jakýchkoliv výhrad.
UbytováníNaprosto odpovídající třem hvězdičkám, řekl bych kéž by tady začínal v Česku standart.
SlužbyOproti minule, zkultůrněno prostředí před hotelem, což zvyšuje komfort pro příchozí a ubytované v hotelu
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...