Ladislav Bouše
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Veliká spokojenost
Veliká spokojenost
Výborné
UbytováníSuper
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 100 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 117 hodnocení)
Tento hotel je 20. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 112 v Krkonoše.
Ladislav Bouše
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Veliká spokojenost
Veliká spokojenost
Výborné
UbytováníSuper
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Pavel H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
velmi dobré kvalitní služby
velmi dobré kvalitní služby
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2026
Nejsme nároční, přesto poměrně velké zklamání. Máme možnost srovnání i s jinými hotely a penziony v Krkonoších.
Nejsme nároční, přesto poměrně velké zklamání. Máme možnost srovnání i s jinými hotely a penziony v Krkonoších.
Strava průměrná. Na snídani občas chyběl dostatek pečiva, šunka vodová, možná z mrazáku. Kladně hodnotím personál, který odnášel použité nádobí ze stolů. Večer teplá vařená jídla servíroval kuchař, ale host si musel donést talíř z druhého konce stolu, nerozumím, proč nemohl mít kuchař talíře po ruce sám... Nápoje měly jednotnou cenu. Domácí bezinková limonáda (jinou jsem už neriskovala ochutnávat a raději jsem si za stejnou cenu dala pivo) byla jen voda s plátky citrusů a ledem ... Nevhodné, rádoby vtipné komentáře číšníka.
UbytováníZápach žumpy v koupelně, který se nedal vyvětrat. V koupelně rezavé odkládací plochy. Pod oknem kouřili zaměstnanci hotelu, takže při otevřeném okně šel cigaretový dým do pokoje, což nás jako nekuřáky obtěžovalo. Závěsy na oknech byly nestejně dlouhé, lampičky na nočních stolcích nezapojené, bylo nutné odsunout noční stolky a najít zásuvky, aby byly funkční a stolky přestěhovat zpět. Visačka na dveře pro personál hotelu, zda chceme odnést koše či ne, byla zaprášená a znečištěná nějakou tekutinou ...
SlužbyNa recepci při ubytování musíte vyplnit "přihlašovací lístek". Recepční se na nás stále usilovně usmívala, ale bylo to tak strojené, že jsme jí ten úsměv bohužel nevěřili. Naštěstí tam byla jen první den. Bazén ani posilovnu jsme nevyužívali, stačila by nám funkční wifi, kterou hotel sliboval ...
SportV květnu jsme nevyužívali :-D
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Michal M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2026
Celková spokojenost
Celková spokojenost
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Dana Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2025
Na to že je to *** hotel tak je to v norme.
Na to že je to *** hotel tak je to v norme.
Nábytok starý a matrac nebol tvrdý, moc mäkký.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Hotel ma to nejlepsi za sebou a je ve stavu udrzovani minulosti, kde vse kolem nese zub casu.Neco bylo vic ciste, neco min, postele, spani vyborne, jidlo vyborne, bazen taky prima, voda ma 27-28, tj. neni studena, ale ani horka, v poho si zaplavete, zadovadite, personal je prijemny.Celkove jde o pohodove ubytovani v centru, kousek na lanovky, ale i skryto v klidu lesa.Ti co si potrpi na bezchybne prostredi hotelu, at hledaji jinde, ti co se chteji hlavne vyspat, najist, zrelaxovat za ok cenu s dobrou polohou a prijemnym personalem, travit cas mimo turistikou atd., hotel je idealni.Byly jsme na podzim, v zime nevim uplne jak se susi veci, zda je susak prip. jine doplneno do vybavy pokoje.
Hotel ma to nejlepsi za sebou a je ve stavu udrzovani minulosti, kde vse kolem nese zub casu.Neco bylo vic ciste, neco min, postele, spani vyborne, jidlo vyborne, bazen taky prima, voda ma 27-28, tj. neni studena, ale ani horka, v poho si zaplavete, zadovadite, personal je prijemny.Celkove jde o pohodove ubytovani v centru, kousek na lanovky, ale i skryto v klidu lesa.Ti co si potrpi na bezchybne prostredi hotelu, at hledaji jinde, ti co se chteji hlavne vyspat, najist, zrelaxovat za ok cenu s dobrou polohou a prijemnym personalem, travit cas mimo turistikou atd., hotel je idealni.Byly jsme na podzim, v zime nevim uplne jak se susi veci, zda je susak prip. jine doplneno do vybavy pokoje.
Vyborna
Službybazen, welnness, detsky koutek, u lesa
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ladislav Bouše
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Veliká spokojenost
Veliká spokojenost
Výborné
UbytováníSuper
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...