Aneta M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Všechno bylo super, určitě bychom se vrátili znovu. Prostředí, hotel, strava... Byly jsme velmi spokojeni
Všechno bylo super, určitě bychom se vrátili znovu. Prostředí, hotel, strava... Byly jsme velmi spokojeni
Pláž jsme na horách neměli ???? a nechyběla nám.
StravaStrava také předčila naše očekávání, snídaně všeho druhu, vše bylo vynikající. Možnost dokoupit si večeři (menu) mohlo se zdát drahé, ale absolutně vynikající... Restaurace na velmi vysoké úrovni
UbytováníSkvělé ubytování, vysoká úroveň čistoty a vstřícnosti personálu. Na pokoj nám dali postýlku pro dceru, i když jsme si o ní neřekli.
SlužbyWelness, bowling, kulečník, vše se dalo domluvit... Možnost parkovat v garáži i po check outu. Super.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







