Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

od 4 366 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 34 658

Poloha

Rodinný hotel leží uprostřed borovicového háje a olivovníků na poloostrově Babin Kuk nedaleko starého centra Dubrovníku. Hotel je situován v blízkosti štěrkovitých a skalnatých pláží, ve vzdálenosti asi 200 m leží pláž Cava, cca 150 m je vzdálena Copacabana a asi 250 m veřejná pláž u hotelu Valamar President.

Vybavení

V hlavní budově je k dispozici recepce, restaurace s odděleným prostorem pro děti, lobby bar, aperitiv bar, snack bar u bazénu a dva výtahy. Součástí hotelového vybavení je venkovní bazén se sladkou vodou pro děti i dospělé.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v prostorných a moderně zařízených pokojích (P/2) s možností přistýlky a s vlastním sociálním zařízením (koupelna s vanou, WC). Pokoje jsou vybaveny TV/SAT, telefonem s přímou volbou a sušákem na prádlo. Pokoje mají francouzská okna, balkon nebo terasa je za příplatek, výhled na moře se poskytuje za příplatek. Rodinné pokoje (P/2+2) mají dvě dvoulůžkové ložnice (manž. lůžka) oddělené dveřmi. Za poplatek a na vyžádání jsou možné toaletní potřeby, ohřívač na dětské lahve, dětská vysílačka nebo videohry na TV.

Strava

All inclusive light zahrnuje snídaně (7-9:30 h), obědy (12-14 h) a večeře (19-21 h) formou bufetu. Součástí jsou pozdní kontinetální snídaně (9:30-10:30 h), odpolední zmrzlina pro děti (16:30-17:30 h). Hotel pořádá tématické večeře v období 15.6.-15.8. – chorvatská (úterý), středomořská (pátek), gala (čtvrtek). Hostům jsou k dispozici nápoje – nealko (jablečné, pomerančové šťávy, voda), filtrovaná káva v rámci snídaní, obědů a večeří, nealko z automatu (coca cola, tonic, bitter lemon, pomeranč šťáva, minerální voda, voda, ledový čaj), lokální točené pivo a víno v rámci obědů a večeří. V dětském klubu Maro jsou k dispozici nealko nápoje z automatu v časech 9-12 h a 15-18 h. Nápoje v lobby baru a u bazénu nejsou zahrnuty v all inclusive!!

Služby

Hostům jsou k dispozici 2 tenisové kurty, volejbal, házená, košíková, badminton, boccia, stolní tenis a minigolf. V hotelu jsou v hlavní sezóně 3x týdně pořádány večery s živou hudbou. Lehátka a slunečníky u bazénu mohou hosté využívat zdarma (do obsazení). Za poplatek se nabízí sauna, masáže, kosmetika (ve wellness centrech hotelů Valamar Lacroma a Dubrovník President), 8 tenisových kurtů, minigolf, stolní tenis, hřiště pro míčové hry a potápěčský klub.

Pláž

Štěrkovité a skalnaté pláže se rozkládají v blízkosti hotelu. Ve vzdálenosti přibližně 200 m leží pláž Cava, asi 250 m je vzdálena Copacabana a zhruba 150 m veřejná pláž u hotelu Valamar President. Na plážích jsou k dispozici sprchy a převlékárny. Lehátka a slunečníky se poskytují za poplatek. Za poplatek se nabízí půjčovna člunů a sportovních potřeb, vodní sporty a potápěčský klub.

Zvláštnosti

Poznámka – jiné délky pobytů (nutné vždy ověřit dostupnost a cenu)!!: - Do 25.5. a od 22.9. 4 noci bez doplatku, 3-2 noci za příplatek 20%, 1 noc dle aktuálního ceníku vydaného hotelem.- V období 26.5.-22.6. a 1.- 21.9. 9-5 nocí bez doplatku, 3 a 4 noci za příplatek 20%, 1 a 2 noci dle aktuálního ceníku vydaného hotelem.- V období 23.6.-31.8. 3-6 nocí bez doplatku za příplatek 20%, 1 a 2 noci dle aktuálního ceníku vydaného hotelem.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 150 m
 • Vzdálenost od centra města 6 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Nonstop recepce ano

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Doprava letecky

03:00 h

Popis

Platí snad za nejkrásnější historický klenot chorvatského kulturního dědictví. Je situován v nejjižnější části proslulé turistické oblasti Dalmácie. Jako Dubrovník můžeme nazvat celou oblast okolo stejnojmenného města, zahrnující například i ostrov Korčula, zelené ostrovy Mljet či ostrov Pelješac se známými vinohrady a kapitánskými vilami. Celá oblast se nachází v údolí řeky Neretvy a právě zde se nejvíce rozvíjela chorvatská kultura a umění. Dokonce zde v 16. století existovala slavná Dubrovnická republika Ragusa.

Samotné staré město Dubrovník oplývá mnoha pozitivními atributy. Ne nadarmo bylo zapsáno na seznam světového kulturního dědictví UNESCA. V minulosti bylo město mnohokrát pokoušeno vpády ostatních dobyvatelů. Z tohoto důvodu zde na útesech byly postaveny středověké hradby a věže, které dodnes tvoří krásné panorama. Kolem nich se můžete vydat na prvotřídní, téměř dvoukilometrovou procházku s výhledem na moře. Během let 1991 A 1992 bylo město těžce zakoušeno ostřelováním, během něhož byly četné historické památky nenávratně poškozeny.

Hlavní centrum Dubrovníku se nachází na ulici Stradun, lemované útulnými kavárnami a obchůdky, a disponující známou Onofrievou fontánou. Symbol svobodného Dubrovníku ? Rollandův sloup - najdeme na náměstí Luža. Právě tady rozhodně narazíte na některé z četných veřejných vystoupení pouličních umělců či divadelníků. Hlavní kulturní akcí se staly Dubrovnické letní hry. Pokud se zajímáte o architekturu, potěší vás goticko- renesanční Knížecí dvůr a palác Sponza z 15. století. Uvnitř knížecího dvora upoutají pozornost kusy starého nábytku, sochy nebo i nosítka šlechty. V atriu se často konají různá divadelní představení. Toto prostředí vskutku navozuje tu pravou historickou atmosféru. Patronem Dubrovníku je Svatý Blažej, jemuž byl zasvěcen kostel na náměstí Luža. Jinak zde najdeme i velké množství impozantních klášterů, a dokonce i synagogu z 15. století. V Námořním muzeu v pevnosti Sv. Ivana se dozvíte zajímavosti ohledně námořnictví od středověku až do 20. století.

Pokud v Dubrovníku hledáte ubytování, nabízí se opravdu široká paleta hotelů či apartmánů. Vybrat si můžete například luxusní hotel Excelsior nebo Villu Dubrovník, který je jedním z nejokázalejších hotelů v celé Dalmácii.
Krásy nejrůznějšího druhu lze nalézt i v dolině Konavlí. Ta je typická svých lidovým charakterem, který se projevuje třeba zachováním nádherných lidových krojů či stavitelským dědictvím. Právě toto území od pradávna sloužilo jako významná kontrola do zálivu Boka Kotorská v sousední Černé Hoře. Konavlinským centrem je zřejmě rodiště chorvatského malíře Vlahe Bukovce - městečko Cavtat.

Nezapomeňme i na oblast položenou západně od Dubrovníku. Právě tady, v krásném městečku Trsteno je zřízeno nejkrásnější chorvatské arboretum soustřeďující rozmanité druhy subtropické flory. Jako doplňující dekorace slouží sochy, například socha boha moří Poseidona.

Bylo by chybou nepopsat již výše zmíněný známý ostrov Pelješac s městečkem Ston, nalézajícím se na úzké šíji, která je jedinou spojnicí s pevninou.

Vzdálenost

1075
 • Vzdálenost od pláže 150 m
 • Vzdálenost od centra města 6 km
 • Doba letu Doba letu z Prahy 03:00

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 29 °C v noci 17 °C

 • Teplota vody 23 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 21 °C v noci 14 °C

 • Neděle 20 °C v noci 13 °C

 • Pondělí 19 °C v noci 13 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec