Arena Grand Kažela Camping Homes
od 13 292 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 13 292 Kč za os.
od 10 835 Kč za os.
od 7 747 Kč za os.
od 15 303 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Martin P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po příjezdu jsme dle instrukcí CK odevzdali voucher v CK kde si od každého z nás vypůjčili občanský průkaz s tím, že jej večer dostaneme zpět. Večer již po nás paní chtěla zálohu 100E jinak nám OP nevrátí. V instrukcí které jsem obdržel nebylo o žádné záloze na místě ani slovo. Tedy bylo... Že na místě nic platit nemáme, vše je již uhrazeno. Po telefonické domluvě s CA mi bylo zděleno že jde o novinku která nebyla mezi CA a CK konzultována. Bylo nám tedy zděleno ať zálohu uhradíme. Nikdo nám ale nezaručil že ji dostaneme zpět. Předávací protokol o stavu ubytování při převzetí s námi nikdo sepsat nechtěl... V případě že uzavírám smlouvu v danou dobu za určitých podmínek, tak by tyto podmínky měli platit i nadále! Potvrdil jsem převzetí instrukcí kde mám černé na bílém že se žádná záloha platit nemá. Tímto mě CK hodně zklamala! Paní po telefonu byla příjemná, ale bylo to prd platné když vám zdělí že s tím nic nemůže udělat.
Po příjezdu jsme dle instrukcí CK odevzdali voucher v CK kde si od každého z nás vypůjčili občanský průkaz s tím, že jej večer dostaneme zpět. Večer již po nás paní chtěla zálohu 100E jinak nám OP nevrátí. V instrukcí které jsem obdržel nebylo o žádné záloze na místě ani slovo. Tedy bylo... Že na místě nic platit nemáme, vše je již uhrazeno. Po telefonické domluvě s CA mi bylo zděleno že jde o novinku která nebyla mezi CA a CK konzultována. Bylo nám tedy zděleno ať zálohu uhradíme. Nikdo nám ale nezaručil že ji dostaneme zpět. Předávací protokol o stavu ubytování při převzetí s námi nikdo sepsat nechtěl... V případě že uzavírám smlouvu v danou dobu za určitých podmínek, tak by tyto podmínky měli platit i nadále! Potvrdil jsem převzetí instrukcí kde mám černé na bílém že se žádná záloha platit nemá. Tímto mě CK hodně zklamala! Paní po telefonu byla příjemná, ale bylo to prd platné když vám zdělí že s tím nic nemůže udělat.
Pláže jsou zde různé, každý si vybere tu svou. Hlavní je, že jsou čisté a upravené!
StravaBez stravy a nakonec i bez grilu
UbytováníUbytování bylo čisté, Paní domácí byla příjemná, až na okamžik kdy k nám vtrhla a začla prohledávat pokoje jestli nás není na ubytování o jednoho víc, jelikož jí u garáže stálo přes noc auto s Rakouskou poznávací značkou. Nechápu, ale nebylo to slušný ani na místě, když věděla že my jsme Češi.
Jedna rulička toaletního papíru pro 4 osoby na týden není zrovna moc..
Jeden pytlík do malinkého koše také ne...
Ani houbička na mytí nádobí nebyla standardem..
V blízkosti je ale konzum kde se vše dalo koupit.
Po příjezdu nám bylo zděleno že gril který měl být společný nesmíme používat, že je pouze pro ubytování 2+1. Po domluvě jsme si koupili vlastní gril.
Ubytování bych doporučil pro nenáročné dovolenkáře, kteří nechtějí trávit mnoho času na pokoji ale spíše na plážích
Vše popsáno v kolonce ubytování
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Martin P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Po příjezdu jsme dle instrukcí CK odevzdali voucher v CK kde si od každého z nás vypůjčili občanský průkaz s tím, že jej večer dostaneme zpět. Večer již po nás paní chtěla zálohu 100E jinak nám OP nevrátí. V instrukcí které jsem obdržel nebylo o žádné záloze na místě ani slovo. Tedy bylo... Že na místě nic platit nemáme, vše je již uhrazeno. Po telefonické domluvě s CA mi bylo zděleno že jde o novinku která nebyla mezi CA a CK konzultována. Bylo nám tedy zděleno ať zálohu uhradíme. Nikdo nám ale nezaručil že ji dostaneme zpět. Předávací protokol o stavu ubytování při převzetí s námi nikdo sepsat nechtěl... V případě že uzavírám smlouvu v danou dobu za určitých podmínek, tak by tyto podmínky měli platit i nadále! Potvrdil jsem převzetí instrukcí kde mám černé na bílém že se žádná záloha platit nemá. Tímto mě CK hodně zklamala! Paní po telefonu byla příjemná, ale bylo to prd platné když vám zdělí že s tím nic nemůže udělat.
Po příjezdu jsme dle instrukcí CK odevzdali voucher v CK kde si od každého z nás vypůjčili občanský průkaz s tím, že jej večer dostaneme zpět. Večer již po nás paní chtěla zálohu 100E jinak nám OP nevrátí. V instrukcí které jsem obdržel nebylo o žádné záloze na místě ani slovo. Tedy bylo... Že na místě nic platit nemáme, vše je již uhrazeno. Po telefonické domluvě s CA mi bylo zděleno že jde o novinku která nebyla mezi CA a CK konzultována. Bylo nám tedy zděleno ať zálohu uhradíme. Nikdo nám ale nezaručil že ji dostaneme zpět. Předávací protokol o stavu ubytování při převzetí s námi nikdo sepsat nechtěl... V případě že uzavírám smlouvu v danou dobu za určitých podmínek, tak by tyto podmínky měli platit i nadále! Potvrdil jsem převzetí instrukcí kde mám černé na bílém že se žádná záloha platit nemá. Tímto mě CK hodně zklamala! Paní po telefonu byla příjemná, ale bylo to prd platné když vám zdělí že s tím nic nemůže udělat.
Pláže jsou zde různé, každý si vybere tu svou. Hlavní je, že jsou čisté a upravené!
StravaBez stravy a nakonec i bez grilu
UbytováníUbytování bylo čisté, Paní domácí byla příjemná, až na okamžik kdy k nám vtrhla a začla prohledávat pokoje jestli nás není na ubytování o jednoho víc, jelikož jí u garáže stálo přes noc auto s Rakouskou poznávací značkou. Nechápu, ale nebylo to slušný ani na místě, když věděla že my jsme Češi.
Jedna rulička toaletního papíru pro 4 osoby na týden není zrovna moc..
Jeden pytlík do malinkého koše také ne...
Ani houbička na mytí nádobí nebyla standardem..
V blízkosti je ale konzum kde se vše dalo koupit.
Po příjezdu nám bylo zděleno že gril který měl být společný nesmíme používat, že je pouze pro ubytování 2+1. Po domluvě jsme si koupili vlastní gril.
Ubytování bych doporučil pro nenáročné dovolenkáře, kteří nechtějí trávit mnoho času na pokoji ale spíše na plážích
Vše popsáno v kolonce ubytování
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...