Aktuálně pro cesty do Chorvatska

Hotel Apartmán Dorita

Chorvatsko, Istrie

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 700 m
  • Vzdálenost od centra města Centrum 600 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • TV TV ano
  • Lednička Lednička ano
  • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
  • Wifi zdarma Wifi zdarma ano
  • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Martin P.

Hodnocení 3,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Po příjezdu jsme dle instrukcí CK odevzdali voucher v CK kde si od každého z nás vypůjčili občanský průkaz s tím, že jej večer dostaneme zpět. Večer již po nás paní chtěla zálohu 100E jinak nám OP nevrátí. V instrukcí které jsem obdržel nebylo o žádné záloze na místě ani slovo. Tedy bylo... Že na místě nic platit nemáme, vše je již uhrazeno. Po telefonické domluvě s CA mi bylo zděleno že jde o novinku která nebyla mezi CA a CK konzultována. Bylo nám tedy zděleno ať zálohu uhradíme. Nikdo nám ale nezaručil že ji dostaneme zpět. Předávací protokol o stavu ubytování při převzetí s námi nikdo sepsat nechtěl... V případě že uzavírám smlouvu v danou dobu za určitých podmínek, tak by tyto podmínky měli platit i nadále! Potvrdil jsem převzetí instrukcí kde mám černé na bílém že se žádná záloha platit nemá. Tímto mě CK hodně zklamala! Paní po telefonu byla příjemná, ale bylo to prd platné když vám zdělí že s tím nic nemůže udělat.

Po příjezdu jsme dle instrukcí CK odevzdali voucher v CK kde si od každého z nás vypůjčili občanský průkaz s tím, že jej večer dostaneme zpět. Večer již po nás paní chtěla zálohu 100E jinak nám OP nevrátí. V instrukcí které jsem obdržel nebylo o žádné záloze na místě ani slovo. Tedy bylo... Že na místě nic platit nemáme, vše je již uhrazeno. Po telefonické domluvě s CA mi bylo zděleno že jde o novinku která nebyla mezi CA a CK konzultována. Bylo nám tedy zděleno ať zálohu uhradíme. Nikdo nám ale nezaručil že ji dostaneme zpět. Předávací protokol o stavu ubytování při převzetí s námi nikdo sepsat nechtěl... V případě že uzavírám smlouvu v danou dobu za určitých podmínek, tak by tyto podmínky měli platit i nadále! Potvrdil jsem převzetí instrukcí kde mám černé na bílém že se žádná záloha platit nemá. Tímto mě CK hodně zklamala! Paní po telefonu byla příjemná, ale bylo to prd platné když vám zdělí že s tím nic nemůže udělat.

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláže jsou zde různé, každý si vybere tu svou. Hlavní je, že jsou čisté a upravené!

Strava

Bez stravy a nakonec i bez grilu

Ubytování

Ubytování bylo čisté, Paní domácí byla příjemná, až na okamžik kdy k nám vtrhla a začla prohledávat pokoje jestli nás není na ubytování o jednoho víc, jelikož jí u garáže stálo přes noc auto s Rakouskou poznávací značkou. Nechápu, ale nebylo to slušný ani na místě, když věděla že my jsme Češi.
Jedna rulička toaletního papíru pro 4 osoby na týden není zrovna moc..
Jeden pytlík do malinkého koše také ne...
Ani houbička na mytí nádobí nebyla standardem..
V blízkosti je ale konzum kde se vše dalo koupit.

Po příjezdu nám bylo zděleno že gril který měl být společný nesmíme používat, že je pouze pro ubytování 2+1. Po domluvě jsme si koupili vlastní gril.

Ubytování bych doporučil pro nenáročné dovolenkáře, kteří nechtějí trávit mnoho času na pokoji ale spíše na plážích

Služby

Vše popsáno v kolonce ubytování

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Martin P.

Hodnocení 3,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Po příjezdu jsme dle instrukcí CK odevzdali voucher v CK kde si od každého z nás vypůjčili občanský průkaz s tím, že jej večer dostaneme zpět. Večer již po nás paní chtěla zálohu 100E jinak nám OP nevrátí. V instrukcí které jsem obdržel nebylo o žádné záloze na místě ani slovo. Tedy bylo... Že na místě nic platit nemáme, vše je již uhrazeno. Po telefonické domluvě s CA mi bylo zděleno že jde o novinku která nebyla mezi CA a CK konzultována. Bylo nám tedy zděleno ať zálohu uhradíme. Nikdo nám ale nezaručil že ji dostaneme zpět. Předávací protokol o stavu ubytování při převzetí s námi nikdo sepsat nechtěl... V případě že uzavírám smlouvu v danou dobu za určitých podmínek, tak by tyto podmínky měli platit i nadále! Potvrdil jsem převzetí instrukcí kde mám černé na bílém že se žádná záloha platit nemá. Tímto mě CK hodně zklamala! Paní po telefonu byla příjemná, ale bylo to prd platné když vám zdělí že s tím nic nemůže udělat.

Po příjezdu jsme dle instrukcí CK odevzdali voucher v CK kde si od každého z nás vypůjčili občanský průkaz s tím, že jej večer dostaneme zpět. Večer již po nás paní chtěla zálohu 100E jinak nám OP nevrátí. V instrukcí které jsem obdržel nebylo o žádné záloze na místě ani slovo. Tedy bylo... Že na místě nic platit nemáme, vše je již uhrazeno. Po telefonické domluvě s CA mi bylo zděleno že jde o novinku která nebyla mezi CA a CK konzultována. Bylo nám tedy zděleno ať zálohu uhradíme. Nikdo nám ale nezaručil že ji dostaneme zpět. Předávací protokol o stavu ubytování při převzetí s námi nikdo sepsat nechtěl... V případě že uzavírám smlouvu v danou dobu za určitých podmínek, tak by tyto podmínky měli platit i nadále! Potvrdil jsem převzetí instrukcí kde mám černé na bílém že se žádná záloha platit nemá. Tímto mě CK hodně zklamala! Paní po telefonu byla příjemná, ale bylo to prd platné když vám zdělí že s tím nic nemůže udělat.

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláže jsou zde různé, každý si vybere tu svou. Hlavní je, že jsou čisté a upravené!

Strava

Bez stravy a nakonec i bez grilu

Ubytování

Ubytování bylo čisté, Paní domácí byla příjemná, až na okamžik kdy k nám vtrhla a začla prohledávat pokoje jestli nás není na ubytování o jednoho víc, jelikož jí u garáže stálo přes noc auto s Rakouskou poznávací značkou. Nechápu, ale nebylo to slušný ani na místě, když věděla že my jsme Češi.
Jedna rulička toaletního papíru pro 4 osoby na týden není zrovna moc..
Jeden pytlík do malinkého koše také ne...
Ani houbička na mytí nádobí nebyla standardem..
V blízkosti je ale konzum kde se vše dalo koupit.

Po příjezdu nám bylo zděleno že gril který měl být společný nesmíme používat, že je pouze pro ubytování 2+1. Po domluvě jsme si koupili vlastní gril.

Ubytování bych doporučil pro nenáročné dovolenkáře, kteří nechtějí trávit mnoho času na pokoji ale spíše na plážích

Služby

Vše popsáno v kolonce ubytování

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...