Amarin Resort Hodnocení: 4/5
od 2 970 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 970 Kč za os.
od 2 198 Kč za os.
od 1 958 Kč za os.
od 9 425 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 2 hodnocení)
Tento hotel je 61. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 208 v Istrie.
Michaela P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2023
Moc pěkná dovolená, ale zdání klame - i před polovinou června byl kemp poměrně plný :)
Moc pěkná dovolená, ale zdání klame - i před polovinou června byl kemp poměrně plný :)
Pláž hned u kempu, udržovaná a čistá. V moři ale bylo dost řas a při větším přílivu lidí ztratilo svojí pověstnou jadranskou čirost a bylo jak bahňák u nás na vesnici :( V lokalitě jsme byli už před 3 lety po covidové sezoně a moře bylo opravdu krásně čisté, letos jde poznat obecná zhoršující se kvalita vody. Ale slané bylo tak akorát.
My jsme ale obden jezdili na zapadlou pláž asi 7km od kempu, kde jsme byli sami a moře bylo opravdu krásně čisté, jak k Jadranu patří.
Vařila jsem já, takže kuchyně hodná michellinské hvězdy
UbytováníBydleli jsme v mobilním domku happy standard. Domek vypadal dle fotek kanceláře spíše starší s pouhým slunečníkem na terase. Nicméně na místě jsme přijeli do krásného a poměrně nového domku, úsporně, ale funkčně vybaveného. Uklizený byl taky moc pěkně a terasa byla celá zastřešená a oplocená (s brankou) - takže skvělé pro majitele psů a malých dětí.
Jediné negativum byly malé postele, asi jsem už stará a pohodlná, ale 65 cm šíře je fakt málo.
Prostředí kempu je pěkné, uklizené a velmi pečlivě udržované se vzrostlými stromy. Bohužel však nikde nejsou chodníky, takže auta a lidi se neustále potkávají na úzkých silničkách, což je trochu nepříjemné pro obě strany.
V kempu byly animační programy (v ceně), ale ty jsme nevyužili. Nejvíce jsme chodili s pětiletou dcerou do lanového parku, kde cena 14 a 16€ dle náročnosti trasy je velmi příznivá a překážky jsou opravdu moc povedené. V kempu jsou také tři bazény (přes poledne zavřené), čisté, uklizené s lehátky nebo plochou na položení ručníků. Jediné, k čemu mám mírnou výtku je absence klasického dětského hřiště. Je tam hřiště pro miminka, ale pro děti předškolního a školního věku jsou tam spíše jenom ty placené atrakce. Nicméně na pláži kousek od kempu je jak dětské hřiště, tak i venkovní posilovna, kterou jsme hojně navštěvovali (zejména přilehlý bar :)).
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Michal Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Pobyt byl příjemný.
Pobyt byl příjemný.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Michal Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Pobyt byl příjemný.
Pobyt byl příjemný.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Michaela P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2023
Moc pěkná dovolená, ale zdání klame - i před polovinou června byl kemp poměrně plný :)
Moc pěkná dovolená, ale zdání klame - i před polovinou června byl kemp poměrně plný :)
Pláž hned u kempu, udržovaná a čistá. V moři ale bylo dost řas a při větším přílivu lidí ztratilo svojí pověstnou jadranskou čirost a bylo jak bahňák u nás na vesnici :( V lokalitě jsme byli už před 3 lety po covidové sezoně a moře bylo opravdu krásně čisté, letos jde poznat obecná zhoršující se kvalita vody. Ale slané bylo tak akorát.
My jsme ale obden jezdili na zapadlou pláž asi 7km od kempu, kde jsme byli sami a moře bylo opravdu krásně čisté, jak k Jadranu patří.
Vařila jsem já, takže kuchyně hodná michellinské hvězdy
UbytováníBydleli jsme v mobilním domku happy standard. Domek vypadal dle fotek kanceláře spíše starší s pouhým slunečníkem na terase. Nicméně na místě jsme přijeli do krásného a poměrně nového domku, úsporně, ale funkčně vybaveného. Uklizený byl taky moc pěkně a terasa byla celá zastřešená a oplocená (s brankou) - takže skvělé pro majitele psů a malých dětí.
Jediné negativum byly malé postele, asi jsem už stará a pohodlná, ale 65 cm šíře je fakt málo.
Prostředí kempu je pěkné, uklizené a velmi pečlivě udržované se vzrostlými stromy. Bohužel však nikde nejsou chodníky, takže auta a lidi se neustále potkávají na úzkých silničkách, což je trochu nepříjemné pro obě strany.
V kempu byly animační programy (v ceně), ale ty jsme nevyužili. Nejvíce jsme chodili s pětiletou dcerou do lanového parku, kde cena 14 a 16€ dle náročnosti trasy je velmi příznivá a překážky jsou opravdu moc povedené. V kempu jsou také tři bazény (přes poledne zavřené), čisté, uklizené s lehátky nebo plochou na položení ručníků. Jediné, k čemu mám mírnou výtku je absence klasického dětského hřiště. Je tam hřiště pro miminka, ale pro děti předškolního a školního věku jsou tam spíše jenom ty placené atrakce. Nicméně na pláži kousek od kempu je jak dětské hřiště, tak i venkovní posilovna, kterou jsme hojně navštěvovali (zejména přilehlý bar :)).
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...