Hotel Brioni Sunny Camping (ex. Puntižela)

Chorvatsko-Istrie-Pula

Oblázková pláž 50 m Mobilhomy, stany, hostel Nedaleko míst vhodných k potápění Animace pro děti v létě Lodní výlety do NP Brioni

od 645 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 96 033

Popis hotelu pro vás připravujeme.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 50 m
 • Klimatizace ano
 • Lednička ano
 • Dětské hřiště ano
 • Volejbal ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,0/5
Invia

Výborné (16 hodnocení)

Ubytování 4,0/5

Strava 4,3/5

Okolí 4,1/5

Cena 3,8/5

Tento hotel je 97. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 1386 v Istrie.

Brigita L. Září 2016

Datum pobytu: 16.7. - 23.7.2016

Hodnocení 5,0/5
Tam to vše bylo v pořádku.
Celkové hodnocení

Tam to vše bylo v pořádku.

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Irina Tereshchenko Srpen 2018

Datum pobytu: 4.8. - 11.8.2018

Hodnocení 4,0/5
dobrý
Celkové hodnocení

dobrý

Ubytování 4,0/5

Okolí 3,5/5

Cena 4,5/5

Ubytování
chybí nadobí

Služby hotelu
dobrý

Filtrovat recenze

Hana P. Červenec 2019

Datum pobytu: 6.7. - 13.7.2019

Hodnocení 3,4/5
Pro nenáročnou klientelu, pěkné okolí kempu.
Celkové hodnocení

Pro nenáročnou klientelu, pěkné okolí kempu.

Ubytování 3,5/5

Strava 2,5/5

Okolí 4,0/5

Cena 3,5/5

Ubytování
Mobilheim relativně čistý, vybavený. Za pobyt nám nikdo nevyměnil ručníky.

Služby hotelu
Potěšilo nás, že nás ubytovali před 14. hodinou.

Pláž
Pláž pěkná, udržovaná. Velmi mě překvapily pláže u kempu (zřejmě městské) - pláž pro vozíčkáře s rampou do vody, pláž pro psy..

Anonym Červenec 2019

Datum pobytu: 22.6. - 29.6.2019

Hodnocení 2,5/5
Pulu máme rádi
Celkové hodnocení

Pulu máme rádi

Ubytování 2,5/5

Okolí 3,5/5

Cena 1,5/5

Ubytování
Mobilhome nic moc

Strava
Vlastní :ŽÁDNÉ VAŘENÍ RESTAURACE

Služby hotelu
Nic moc

Pláž
Známe takže super

Irina Tereshchenko Srpen 2018

Datum pobytu: 4.8. - 11.8.2018

Hodnocení 4,0/5
dobrý
Celkové hodnocení

dobrý

Ubytování 4,0/5

Okolí 3,5/5

Cena 4,5/5

Ubytování
chybí nadobí

Služby hotelu
dobrý

Danny Vance Červen 2018

Datum pobytu: 2.6. - 9.6.2018

Hodnocení 4,0/5
Docela dobre az na recepci,tam katastrofa! Pri prijezdu nam dali jeden klic a vubec nesdelili,kde bydlime!!!!!!Musel sem se sam na vse ptat. Muz,ktery nas obsluhoval, byl dost arogantni. Take nam chteli vzit obcanske prukazy , pry nam je daji az na konci pobytu,az zaplatime pobytovou taxu,tak sem rekl,ze co to ma znamenat,ze jim zaplatim hned vse co je potreba. Obcansky prukaz je ze zakona zakazane...
Celkové hodnocení

Docela dobre az na recepci,tam katastrofa! Pri prijezdu nam dali jeden klic a vubec nesdelili,kde bydlime!!!!!!Musel sem se sam na vse ptat. Muz,ktery nas obsluhoval, byl dost arogantni. Take nam chteli vzit obcanske prukazy , pry nam je daji az

na konci pobytu,az zaplatime pobytovou taxu,tak sem rekl,ze co to ma znamenat,ze jim zaplatim hned vse co je potreba. Obcansky prukaz je ze zakona zakazane nekomu brat,nikdo nema pravo Vam brat obcansky prukaz!!!!No ,jak pisi recepce katastrofa.

Ubytování 4,5/5

Okolí 4,5/5

Cena 2,5/5

Ubytování
Ok ,ale nebyl zadny signal-internet,jak nam bylo prislibeno,ze si ho na miste muzeme dokoupit.

Služby hotelu
Normal

Pláž
Normal

Anonym Červenec 2017

Datum pobytu: 24.6. - 1.7.2017

Hodnocení 2,7/5
male pokoje, hotel daleko od plaze
Celkové hodnocení

male pokoje, hotel daleko od plaze

Ubytování 3,0/5

Strava 3,0/5

Okolí 3,0/5

Cena 1,5/5

Destinace

Popis

Nádherný Istrijský poloostrov na západě Chorvatka si získal svoje stálé obdivovatele již v dávné minulosti. Jedním z důvodů pro to byla právě poněkud oddělená poloha od zbytku Chorvatska vysokým pohořím Učke. Tak i v minulosti byla tato oblast neustále pod cizí nadvládou, i přesto, že převážnou většinu obyvatel tvořili a stále tvoří Chorvaté. Na druhou stranu tady spolu soužily různé další národnostní skupiny, jako Slované, Románi nebo Germáni. Na nejrůznějších budovách můžete často narazit na symbol benátského lva. Je to proto, že Istrie byla dlouhou dobu pod benátskou nadvládou.

Tyto vlivy z okolních států zde pochopitelně vytvořily specifické kulturní podmínky, ať už v umění, gastronomii, nebo stavitelství. Obecně jsou místní obyvatelé velmi společenští, tolerantní a zvyklí na příchozí turisty z nejrůznějších koutů světa. Istrijská historie je opravdu velmi dlouhá, za první obyvatele jsou považováni Ilyrové a velmi důležitou roli hrála Istrie v antické době, neboť tvořila součást velkého římského impéria. Do Chorvatska byla vlastně integrována až po druhé světové válce.

Jako první zmíníme krásné městečko Rovinja, ve kterém je multikulturní zázemí zřejmě nejvíc patrné. Mohli bychom ho také nazvat městem umělců. V uličce zvané Grisia se shlukují umělci, řezbáři a ostatní řemeslníci, aby turisty upoutali i pobavili svými výtvory. Umění je věnováno i místní muzeum, sdružující umělecké kousky z dílen malířských mistrů od dávných dob až po 20. století. Zkuste také navštívit unikátní muzeum modelů starých lodí Rakousko-uherské monarchie v městečku Novigrad.

Patrně nejznámější kulturní i architektonickou památkou na Istrijském poloostrově je Eufrasiova bazilika v Poreči, zatím jediný objekt na Istrii, který byl zařazen do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Pojmenován byl podle biskupa Eufrasia a postaven za vlády známého byzantského císaře Justiniána. Nádherná je tato bazilika především zevnitř. Pozornost okamžitě upoutá oltář a krásné oblázkové mozaiky. Ne nadarmo se tento druh kamínkového umění stal symbolem celého města Poreče.

Největším istrijským městem je ovšam Pula s proslulým římským amfiteátrem, šestým největším a zároveň nejzachovanějším na světě. V době své největší slávy dokázal pojmout až 22 000 diváků. Tato mohutná stavba odolala zubu času po více než dva tisíce let. Dnes zde můžete navštívit balet nebo koncert, a rozhodně na vás zdejší prostředí i akustika hluboce zapůsobí. Pula by určitě mohla být nazvána městem historie, neboť se zde nachází jedno z nejdůležitějších muzeí v Chorvatsku - Archeologické muzeum. Pokud budete chtít vyrazit do čerstvé přírody, doporučujeme nádherný a poklidný národní park Brijuni, ve kterém můžete relaxovat a načerpat síly pro poznávání dalších chorvatských zajímavostí. Vyplatí se také zajet se podívat na impozantní maják Porer na mysu Kamenjak.

Pokud jste znalci tvorby Julese Verna, rozhodně si udělejte výlet do hlavního města Istrie - do Pazinu. Právě zde najdete hlubokou Pazinskou propast, která zmíněného spisovatele inspirovala k napsání románu Matyáš Šándorf. Návštěva místního etnografického muzea bude jistě příjemným seznámením s místní lidovou kulturou.
 • Vzdálenost od pláže 50 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 20 °C v noci 12 °C

 • Teplota vody 23 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 19 °C v noci 15 °C

 • Úterý 19 °C v noci 15 °C

 • Středa 22 °C v noci 15 °C

 • Čtvrtek 23 °C v noci 16 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec