Aktuálně pro cesty do Chorvatska

Hotel dům Nevia

Chorvatsko, Istrie, Medulin

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 450 m
  • Vzdálenost od centra města Centrum 200 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • Lednička Lednička ano

Recenze ubytování

Fantastické (na základě 1 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Hodnocení 4,9 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 4,5 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Tento hotel je 8. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 208 v Istrie.

Lenka K.

Hodnocení 4,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2024

Dovolenka bola výborná, či už od ubytovania, jedla, plazi ci okolia. Skvele

Dovolenka bola výborná, či už od ubytovania, jedla, plazi ci okolia. Skvele

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

K pláži sme to mali dole miernym svahom cez 500 metrov ale po tichých uličkách. Pláž s pieskom bola super avšak možná by stalo za zváženie ju trochu upratovať od rias co vyplavovalo more, nakoľko pri prechádzkach naokolo sme videli ze to na ostatných plazach robia. Ináč super, voda bola výborná teplá. Prejsť sa dalo aj s mensim dieťaťom minimálne do 100 metrov. Každopádne by to bolo tak 8,5/10 nakoľko dost neporiadku tam nechávali hlavne ostatní dovolenkári.

Strava

Nakoľko sme mali ubytovanie bez stravy tak hodnotiť nieje veľmi co. Okolo ubytovania však bolo dostatočne veľa reštaurácii alebo stánkov. Odporucam reštaurácia antonio- toni. Veľmi milý personál, skvelé jedlo, dokonca nám po každom jedle dali na účet podniku domáci kruskovac a pri odchode každému ako dezert palacinky. Potešilo, hlavne malú ????

Ubytování

Ubytovanie nás veľmi milo prekvapilo. Apartmán bol dostatočne veľký a dobre vybavený, vyupratovany. Domáca bola veľmi milá pani, všetko nám poukazovala aj počas pobytu s nami vždy prehodila slovko dve. Ubytovanie malo klímu co oceňujem nakoľko vlani sme boli v inej časti istrie bez klimatizácie a to absolutne neodporúčam. Od plaze je to sice dalej ale kto ma zdrave nohy tolko prejde a pre nas
to bolo výhodnejšie nakoľko tam tým pádom bolo tichšie. Radi by sme sa sem vrátili aj o rok.

Služby

Mali sme nachystané uteráky pre každého, izba bola upratana, kuchynka vybavena. Možná co by som dobuducna zlepšila je väčšia zásoba toaletného papiera nakoľko ten sme si museli dokupovať a nejaké mydlo na umývadlo v kupelni by bodlo. Ináč nemám čo vytknúť.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Lenka K.

Hodnocení 4,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2024

Dovolenka bola výborná, či už od ubytovania, jedla, plazi ci okolia. Skvele

Dovolenka bola výborná, či už od ubytovania, jedla, plazi ci okolia. Skvele

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

K pláži sme to mali dole miernym svahom cez 500 metrov ale po tichých uličkách. Pláž s pieskom bola super avšak možná by stalo za zváženie ju trochu upratovať od rias co vyplavovalo more, nakoľko pri prechádzkach naokolo sme videli ze to na ostatných plazach robia. Ináč super, voda bola výborná teplá. Prejsť sa dalo aj s mensim dieťaťom minimálne do 100 metrov. Každopádne by to bolo tak 8,5/10 nakoľko dost neporiadku tam nechávali hlavne ostatní dovolenkári.

Strava

Nakoľko sme mali ubytovanie bez stravy tak hodnotiť nieje veľmi co. Okolo ubytovania však bolo dostatočne veľa reštaurácii alebo stánkov. Odporucam reštaurácia antonio- toni. Veľmi milý personál, skvelé jedlo, dokonca nám po každom jedle dali na účet podniku domáci kruskovac a pri odchode každému ako dezert palacinky. Potešilo, hlavne malú ????

Ubytování

Ubytovanie nás veľmi milo prekvapilo. Apartmán bol dostatočne veľký a dobre vybavený, vyupratovany. Domáca bola veľmi milá pani, všetko nám poukazovala aj počas pobytu s nami vždy prehodila slovko dve. Ubytovanie malo klímu co oceňujem nakoľko vlani sme boli v inej časti istrie bez klimatizácie a to absolutne neodporúčam. Od plaze je to sice dalej ale kto ma zdrave nohy tolko prejde a pre nas
to bolo výhodnejšie nakoľko tam tým pádom bolo tichšie. Radi by sme sa sem vrátili aj o rok.

Služby

Mali sme nachystané uteráky pre každého, izba bola upratana, kuchynka vybavena. Možná co by som dobuducna zlepšila je väčšia zásoba toaletného papiera nakoľko ten sme si museli dokupovať a nejaké mydlo na umývadlo v kupelni by bodlo. Ináč nemám čo vytknúť.

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250