Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

od 1 785 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 14 222

Poloha

Camping je situován na pobřeží Jaderského moře, pouhé 2 km od centra městečka Medulin v jižní části Istrijského poloostrova, na krásné zelené louce. Letiště v Pule je vzdálené 16 km.

Vybavení

K vybavení objektu patří 1500 míst ke kempování, 99 apartmánů a 170 karavanů. Bufetová restaurace, pizzerie, snack bar, café bar, obchod se suvenýry, minimarket, směnárna, stanice první pomoci. Více menších bazénů s lehátkovými křesly a slunečníky (za poplatek).

Ubytování

K dispozici jsou apartmány typ 1/2+1 - velikost 28 m2 - jedna 2lůžková ložnice s přistýlkou, typ 1/4+1 - velikost 45 m2 - dvě 2lůžkové ložnice, denní místnost s rozkládacím gaučem, vždy vybavený kuchyňský kout, sprcha a WC, SAT TV, balkon nebo terasa. Klimatizace za poplatek.

Strava

Hosté se stravují individuálně.

Služby

Hosté mohou využít dětské venkovní bazény se sladkou vodou, animace pro děti, sportovní animace, hřiště pro míčové hry, plážový volejbal, tenis, stolí tenis, minigolf, vodní sporty, potápěčské centrum, dětské hřiště, půjčovna kol. Denní sportovní a zábavní program pro dospělé a děti.

Pláž

Pláž je 2 km dlouhá oblázková, travnatá, přírodní cca 150-200 m.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 3 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano
 • Půjčovna kol ano
 • Kuchyňský kout ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,2/5
Invia

Výborné (38 hodnocení)

Ubytování 4,1/5

Strava 4,1/5

Okolí 4,3/5

Cena 4,3/5

Tento hotel je 76. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 1386 v Istrie.

Anonym Září 2017

Datum pobytu: 27.8. - 3.9.2017

Hodnocení 5,0/5
Perfektní místo k dovolené
Celkové hodnocení

Perfektní místo k dovolené

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Velké pokoje, dobře vybavené, po rekonstrukci

Strava
Vlastní

Služby hotelu
Vše v pořádku

Pláž
Od apartmánů 200-500m

Martin Havlík Srpen 2014

Datum pobytu: 26.7. - 2.8.2014

Hodnocení 5,0/5
Dovolená velmi vhodná pro rodiny s dětmi, dobrý vstup do moře, pláže čisté, neotravují prodejci chodící po pláži..
Celkové hodnocení

Dovolená velmi vhodná pro rodiny s dětmi, dobrý vstup do moře, pláže čisté, neotravují prodejci chodící po pláži..

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytování velmi pěkné, čisté, krásné apartmány, s výhledem na moře.

Strava
Strava vlastní, ale výborná chorvatská zmrzlina.

Pláž
Pláž čistá, krásné čisté koupání, pozvolný vstup do moře, vhodné pro šnorchlování.

Filtrovat recenze

Zdeněk S. Srpen 2020

Datum pobytu: 1.8. - 8.8.2020

Hodnocení 4,5/5
Dovolená super spousta aktivit, odpočinek u moře, , můžu jen doporučit
Celkové hodnocení

Dovolená super spousta aktivit, odpočinek u moře, , můžu jen doporučit

Ubytování 4,8/5

Strava 4,5/5

Okolí 4,0/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Prostorný apartmán, s velkou terasou, velice čisto.

Strava
Strava, někdy vlastní , někdy restaurace, výměna ubrusů a jiné hygienické nutnosti

Služby hotelu
Služby autokempu na výbornou, čistota toalet ,

Pláž
Pláž s většími oblázky, nebo travnatá, přístup do moře trošku náročnější díky kluzkým kamenům

Anonym Červenec 2019

Datum pobytu: 20.7. - 27.7.2019

Hodnocení 4,7/5
Celková spokojenost
Celkové hodnocení

Celková spokojenost

Ubytování 4,5/5

Strava 4,5/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Asi chybělo větší zařízení kuchyně - jar, utěrky, drobné kuchyňské potřeby, ale nijak to nenarušilo naši dovolenou. Ochota personálu výborná.

Strava
Stravu jsme měli vlastní. V kempu je obchod kde se dá koupit vše. V blízkosti kempu je Lidl.

Pláž
Pláž čistá udržovaná. Možná horší přístup do moře přes kameny, ale dalo se najít místo kde docela pohodlně sejít. Lidí bylo málo - jedná se o veliký areál tak nebylo znát, množství lidí. Vyhovující.

Zuzana M. Srpen 2018

Datum pobytu: 17.8. - 24.8.2018

Hodnocení 4,6/5
Ačkoliv se jedná o velký kemp, byl tam klid a všude bylo velmi čisto. Pláž i moře byli čisté, vstup do moře byl kamenity. Jediné co bychom vytkli je, že klimatizace k apartmánu byla za příplatek, mohla být rovnou v ceně pronájmu. Jídlo i pití v kempu bylo dražší než přímo v Medulinu, ale to se asi dá očekávat. Do Medulinu to bylo procházkou podél moře cca 20 minut,ale dá se jet také vláčkem přímo z...
Celkové hodnocení

Ačkoliv se jedná o velký kemp, byl tam klid a všude bylo velmi čisto. Pláž i moře byli čisté, vstup do moře byl kamenity. Jediné co bychom vytkli je, že klimatizace k apartmánu byla za příplatek, mohla být rovnou v ceně pronájmu. Jídlo i pití v kempu bylo dražší než přímo v Medulinu, ale to se asi dá očekávat. Do Medulinu to bylo procházkou podél moře cca 20 minut,ale dá se jet také vláčkem přímo z kempu. Celkově velmi vydařená dovolená, předčila naše očekávání.

Ubytování 5,0/5

Strava 3,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Velmi čistý, klimatizace za příplatek

Strava
Bez stravy, v kempu restaurace nic moc, k dispozici je vybavený obchod s veškerým zbožím, na pokoji vybavená kuchyňka, takže se tam dá uvařit

Pláž
Pláž cca 400 m od apartmánu, velmi čisto, pláže jsou prostorné a není tu hlava na hlavě

Anonym Srpen 2018

Datum pobytu: 13.8. - 20.8.2018

Hodnocení 4,8/5
Dovolená fantastická, vřele doporučuji pro rodinu s dětmi.
Celkové hodnocení

Dovolená fantastická, vřele doporučuji pro rodinu s dětmi.

Ubytování 4,5/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Čisté

Pláž
Oblázková s pozvolným přístupem do vody

Anonym Srpen 2018

Datum pobytu: 6.8. - 20.8.2018

Hodnocení 2,4/5
hod. jsme měli klíče od apartmánu.Celkově pozitivně hodnotím hlavně služby recepce. Dorazili jsme na pobyt v PO ráno a již klíče od apartmánu. Strávili jsme v apartmánu 14 dní. Chybí toaletní potřeby což mi v dnešní době přijde úsměvné aby mi uklízečka sdělila, že toaletní papír se fasuje pouze na týden. To je opravdu k zamyšlení. Stačí zvednout cenu o pár euro, ale toaletní potřeby jsou základ. Jinak...
Celkové hodnocení

hod. jsme měli klíče od apartmánu.Celkově pozitivně hodnotím hlavně služby recepce. Dorazili jsme na pobyt v PO ráno a již klíče od apartmánu. Strávili jsme v apartmánu 14 dní. Chybí toaletní potřeby což mi v dnešní době přijde úsměvné aby mi uklízečka sdělila, že toaletní papír se fasuje pouze na týden. To je opravdu k zamyšlení. Stačí zvednout cenu o pár euro, ale toaletní potřeby jsou základ. Jinak vybavení ucházející. Kemp je vybaven obchodem a

pár restauracemi. Jinak večer chybí vyžití - zábava. Pouze pro malé děti. Medulin je kouzelný, až na davy turistů.

Pláže jsou celkem pěkné. Pokud se někdo nestydí jsou mnohem hezčí nudistické pláže v druhé půlce resortu.

Ubytování 2,3/5

Okolí 2,5/5

Cena 2,5/5

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Nádherný Istrijský poloostrov na západě Chorvatka si získal svoje stálé obdivovatele již v dávné minulosti. Jedním z důvodů pro to byla právě poněkud oddělená poloha od zbytku Chorvatska vysokým pohořím Učke. Tak i v minulosti byla tato oblast neustále pod cizí nadvládou, i přesto, že převážnou většinu obyvatel tvořili a stále tvoří Chorvaté. Na druhou stranu tady spolu soužily různé další národnostní skupiny, jako Slované, Románi nebo Germáni. Na nejrůznějších budovách můžete často narazit na symbol benátského lva. Je to proto, že Istrie byla dlouhou dobu pod benátskou nadvládou.

Tyto vlivy z okolních států zde pochopitelně vytvořily specifické kulturní podmínky, ať už v umění, gastronomii, nebo stavitelství. Obecně jsou místní obyvatelé velmi společenští, tolerantní a zvyklí na příchozí turisty z nejrůznějších koutů světa. Istrijská historie je opravdu velmi dlouhá, za první obyvatele jsou považováni Ilyrové a velmi důležitou roli hrála Istrie v antické době, neboť tvořila součást velkého římského impéria. Do Chorvatska byla vlastně integrována až po druhé světové válce.

Jako první zmíníme krásné městečko Rovinja, ve kterém je multikulturní zázemí zřejmě nejvíc patrné. Mohli bychom ho také nazvat městem umělců. V uličce zvané Grisia se shlukují umělci, řezbáři a ostatní řemeslníci, aby turisty upoutali i pobavili svými výtvory. Umění je věnováno i místní muzeum, sdružující umělecké kousky z dílen malířských mistrů od dávných dob až po 20. století. Zkuste také navštívit unikátní muzeum modelů starých lodí Rakousko-uherské monarchie v městečku Novigrad.

Patrně nejznámější kulturní i architektonickou památkou na Istrijském poloostrově je Eufrasiova bazilika v Poreči, zatím jediný objekt na Istrii, který byl zařazen do seznamu světového kulturního dědictví UNESCO. Pojmenován byl podle biskupa Eufrasia a postaven za vlády známého byzantského císaře Justiniána. Nádherná je tato bazilika především zevnitř. Pozornost okamžitě upoutá oltář a krásné oblázkové mozaiky. Ne nadarmo se tento druh kamínkového umění stal symbolem celého města Poreče.

Největším istrijským městem je ovšam Pula s proslulým římským amfiteátrem, šestým největším a zároveň nejzachovanějším na světě. V době své největší slávy dokázal pojmout až 22 000 diváků. Tato mohutná stavba odolala zubu času po více než dva tisíce let. Dnes zde můžete navštívit balet nebo koncert, a rozhodně na vás zdejší prostředí i akustika hluboce zapůsobí. Pula by určitě mohla být nazvána městem historie, neboť se zde nachází jedno z nejdůležitějších muzeí v Chorvatsku - Archeologické muzeum. Pokud budete chtít vyrazit do čerstvé přírody, doporučujeme nádherný a poklidný národní park Brijuni, ve kterém můžete relaxovat a načerpat síly pro poznávání dalších chorvatských zajímavostí. Vyplatí se také zajet se podívat na impozantní maják Porer na mysu Kamenjak.

Pokud jste znalci tvorby Julese Verna, rozhodně si udělejte výlet do hlavního města Istrie - do Pazinu. Právě zde najdete hlubokou Pazinskou propast, která zmíněného spisovatele inspirovala k napsání románu Matyáš Šándorf. Návštěva místního etnografického muzea bude jistě příjemným seznámením s místní lidovou kulturou.
 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 3 km

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 24 °C v noci 20 °C

 • Teplota vody 23 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 27 °C v noci 14 °C

 • Sobota 14 °C v noci 13 °C

 • Neděle 17 °C v noci 14 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec