Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkově se jednalo o nejlepší dovolenou. Krásný, moderní hotel. Vyborný personal, strava i bohaté služby hotelu. Dostupnost i kvalita pláže. Nádherně čisté moře. Procházky do blízkého města též skvělé.
Celkově se jednalo o nejlepší dovolenou. Krásný, moderní hotel. Vyborný personal, strava i bohaté služby hotelu. Dostupnost i kvalita pláže. Nádherně čisté moře. Procházky do blízkého města též skvělé.
Dostupnost k pláži výborná. Cca 3 minuty chůze. Velmi jsem ocenil moznost bezplatného půjčení lehátek i s deštníkem a moznost pujcení ručníku k pláži.
StravaStrava na skvělé urovni. Ač nejsem velkým příznivcem ryb zde byly připraveny velmi dobře a chutně. Bohaté snídaně formou švédských stolů umožnovaly zcela všem vybrat si jejich oblíbené jídlo.
UbytováníModerní, krásný hotel. Skvěle zasazený do krajiny. Personál vždy ochotný pomoci. Hovořil bez problému několika jazyky. Velmi mile mě překvapilo i to, že část personálu mluvila zcela plyně česky.
SlužbyHotel nabízel velké množství služeb většinu člověk ani za týdenní pobyt nestihl vyzkoušet, pokud bude možnost se někdy vrátit určitě se budu snažit vyzkoušet více.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







