Jitka K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 14 685 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Podprůměrné (na základě 40 hodnocení)
Tento hotel je 30. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 149 v Krk.
Jitka K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Eva Pokorná
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vše bylo v pohodě-akorát odjezd místo mezi 6-7 hodinou večerní, odjížděli jsme v půl jedenácté večer, což bylo hlavně pro děcka dlouhé čekání, všichni jsme to přežili, tak není co řešit. Já dávám přednost zájezdům leteckým, tohle byla vyjímka -naposledy jsem byla busem v Chorvatsku před 14ti lety. Byla tu dlouhá čekací doba na ubytování a pak při odjezdu to bylo od 10ti hodin také dlouhé do odjezdu, ale o tom jsem věděla,
Vše bylo v pohodě-akorát odjezd místo mezi 6-7 hodinou večerní, odjížděli jsme v půl jedenácté večer, což bylo hlavně pro děcka dlouhé čekání, všichni jsme to přežili, tak není co řešit. Já dávám přednost zájezdům leteckým, tohle byla vyjímka -naposledy jsem byla busem v Chorvatsku před 14ti lety. Byla tu dlouhá čekací doba na ubytování a pak při odjezdu to bylo od 10ti hodin také dlouhé do odjezdu, ale o tom jsem věděla,
Pláž uměle vytvořena- dobrá, moře čisté, tohle bylo dobré pro děcka. Věděla jsem, že tam nebudou slunečníky ani písek na pláži, ale celé dopoledne tam byl stín, to bylo výborné.
StravaNejsem náročný člověk, pro mne v pohodě, Jídla bylo dost, každý si mohl vzít co chtěl. Jídlo bylo dobré a chutné.Nejlepší byly obědy.
UbytováníUbytování dobré, kousek od moře. V Chorvatsku je celkem problém lednička, ta chyběla, s tím jsem tam jela, že tam nebude-oproti Řecku trochu zaostali, jestli to někomu vadilo, ať tam nejezdí Každá zem má své.
SlužbyOK, nic jsem nepotřebovala.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Lenka M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
V Omišajli zastal čas. V prístave žiadne stánky s promo plagátmi na ponuku plavby loďou. K atraktivite určite neprispieva ani industriálny park. Pri západe slnka nemáte záujem sledovať fabriku. Rovnako mi tu chýba dlhšia promenáda na prechádzky popri pláži. Na pláži 2 reštaurácie a a 1 plážový koktejl bar. Smerom na prístav ešte jeden koktejlový bar a v prístave jedna reštaurácia Veľa budov je pozatváraných, opustených, schátralých a zanedbaných. Hovorovo povedané: "zdochol tam pes". Historické mestečko je pekné aj park Dubec.
V Omišajli zastal čas. V prístave žiadne stánky s promo plagátmi na ponuku plavby loďou. K atraktivite určite neprispieva ani industriálny park. Pri západe slnka nemáte záujem sledovať fabriku. Rovnako mi tu chýba dlhšia promenáda na prechádzky popri pláži. Na pláži 2 reštaurácie a a 1 plážový koktejl bar. Smerom na prístav ešte jeden koktejlový bar a v prístave jedna reštaurácia Veľa budov je pozatváraných, opustených, schátralých a zanedbaných. Hovorovo povedané: "zdochol tam pes". Historické mestečko je pekné aj park Dubec.
Pri plávaní pri vstupe do mora som videla špaky od cigariet. Niekde viac, niekde menej. Nie všade. Inak so vstupom do mora aj s čistotou prostredia som pola spokojná.
StravaVýdaj stravy realizovaný v malej miestnosti, vytvára sa rad, čakanie, nezvládnuta organizácia.
UbytováníNamiesto sprchového kúta vaňa s modrým a červeným ventilom a s vodným kameňom.
Úzka posteľ pre 1,5 človeka a jeden matrac, nie 2 matrace.
Ubytovanie potrebuje kvalitnú rekonštrukciu.
Bez wifi, bez klimatizácie, len ventilátor.
V dnešnej dobe by to už malo byť považované ako samozrejmosť a štandard.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Tomáš Z.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jitka K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Irena Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
počasí krásné moře nádherné okolí jako v chorvatsku
počasí krásné moře nádherné okolí jako v chorvatsku
v chorvatsku se nedá vybrat špatný přístup jek pro děti tak pro dospělé no prostě chorvatsko
Stravadalo se vybrat jen málo ovoce skoro vůbec
Ubytovánívelmi chudobně vše hodně staré a opotřebované
Službyúklid slabý
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Kateřina P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem z naší dovolené byl super :-) i když městečko je do kopce, za ten výhled který tam odtamtud máte je neskutečný :-) depandace kousek od moře, jídlo bylo rozmanité akorát nám chybělo ovoce, jinak bylo všeho dost. Co se týče depandace, zastaralé vybavení hotelu ale nám to nevadilo, chodili jsme se tam jen vyspat, personál příjemný a vstřícný. Nikdy jsem si nemyslela, že na dovolené zažiju zemětřesení, a bylo to nepřijemné. Delegát Jozef byl super, usměvavý i on řekl že zažil poprvé zemětřesení :-) takže celkové shrnutí naší dovolené, naprosto klidná a super dovolená
Celkový dojem z naší dovolené byl super :-) i když městečko je do kopce, za ten výhled který tam odtamtud máte je neskutečný :-) depandace kousek od moře, jídlo bylo rozmanité akorát nám chybělo ovoce, jinak bylo všeho dost. Co se týče depandace, zastaralé vybavení hotelu ale nám to nevadilo, chodili jsme se tam jen vyspat, personál příjemný a vstřícný. Nikdy jsem si nemyslela, že na dovolené zažiju zemětřesení, a bylo to nepřijemné. Delegát Jozef byl super, usměvavý i on řekl že zažil poprvé zemětřesení :-) takže celkové shrnutí naší dovolené, naprosto klidná a super dovolená
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.