• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html

Hotel Villa Lovorka

Hodnocení: 3/5

Chorvatsko, Krk, Město Krk

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 14 479

Poloha

Komfortní hotelový resort je situován uprostřed zeleně, přímo u pěkné pláže, jen 600 m od centra malebného letoviska Krk. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté přímo v resortu nebo v nedalekém centru letoviska, které je dostupné příjemnou procházkou nebo místní dopravou.

Vybavení

Oblíbené prázdninové depandance disponují 130 pokoji, rozmístěnými v moderní budově obklopené vzrostlou zelení. Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárnou a lobby barem, hlavní restaurace, plážová a la carte restaurace (tradiční i mezinárodní kuchyně), společenská místnost se satelitní TV, minimarket, prodejna suvenýrů, WiFi připojení (ve společných prostorách zdarma), fitness centrum, masážní salón, velký venkovní bazén, dětský bazén, bar u bazénu, opalovací terasa (lehátka a slunečníky za poplatek), dětské hřiště, sportoviště a parkoviště (za poplatek).

Ubytování

Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky(dítě do 12 let) jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta, fén), telefonem, klimatizací, rádiem a satelitní TV. Prostornější suity mají anvíc denní místnost s rozkládacím gaučem a balkon (na vyžádání). Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání (za poplatek). WiFi na pokoji je k dispozici zdarma. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Strava

Polopenze obnáší snídaně a večeře podávané formou bufetu (nápoje u večeře jsou za poplatek). Hosté si mohou objednat obědy v sousedním hotelu Dražica).

Služby

Moderní plážové depandance si získávají své hosty, příjemnou živou atmosférou, vynikající kuchyní i pestrou nabídkou služeb a jejich dobrou kvalitou. Klienti se mohou účastnit bohatých animačních programů pro děti (miniklub, hřiště, dětský bazén, sportovní hry) i dospělé a tanečních večerů s živou hudbou. Umožňují sportovní aktivity jako např. stolní tenis, šipky, cvičení ve fitness centru, biliár, volejbal, basketbal, boccia a vodní sporty na pláži (za poplatek). Pro relaxaci je určen venkovní bazén s opalovací terasou a masážní salón s pestrou nabídkou masáží.

Služby za poplatek

Dětská postýlka, parkoviště, masáže, lehátka a slunečníky na pláži a u bazénu, vodní sporty na pláži.

Pláž

Příjemná, menší kamenitá pláž (částečně oblázková) s betonovými platy na opalování a průzračně čistou vodou se nachází 30 m od hotelu. Klientům jsou k dispozici lehátka a slunečníky (za poplatek). Doporučujeme obuv do vody. Pláže v letovisku obdržely prestižní Modrou vlajku za kvalitu a čistotu vody.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 10 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • TV TV ano
 • Dětské hřiště, Dětský bazén Dětské hřiště ano
 • Animační programy Animační programy ano
 • Bar Bar ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
 • Kavárna Kavárna ano

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...