Máte výborný vkus, naši zákazníci byli s tímto hotelem nadmíru spokojeni.

od 5 424 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 14 479

Poloha

Komfortní hotelový resort je situován uprostřed zeleně, přímo u pěkné pláže, jen 600 m od centra malebného letoviska Krk. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté přímo v resortu nebo v nedalekém centru letoviska, které je dostupné příjemnou procházkou nebo místní dopravou.

Vybavení

Oblíbené prázdninové depandance disponují 130 pokoji, rozmístěnými v moderní budově obklopené vzrostlou zelení. Klientům je k dispozici vstupní hala s recepcí, směnárnou a lobby barem, hlavní restaurace, plážová a la carte restaurace (tradiční i mezinárodní kuchyně), společenská místnost se satelitní TV, minimarket, prodejna suvenýrů, WiFi připojení (ve společných prostorách zdarma), fitness centrum, masážní salón, velký venkovní bazén, dětský bazén, bar u bazénu, opalovací terasa (lehátka a slunečníky za poplatek), dětské hřiště, sportoviště a parkoviště (za poplatek).

Ubytování

Vkusně zařízené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky(dítě do 12 let) jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta, fén), telefonem, klimatizací, rádiem a satelitní TV. Prostornější suity mají anvíc denní místnost s rozkládacím gaučem a balkon (na vyžádání). Dětská postýlka a vysoká jídelní židlička je k dispozici na vyžádání (za poplatek). WiFi na pokoji je k dispozici zdarma. Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Strava

Polopenze obnáší snídaně a večeře podávané formou bufetu (nápoje u večeře jsou za poplatek). Hosté si mohou objednat obědy v sousedním hotelu Dražica).

Služby

Moderní plážové depandance si získávají své hosty, příjemnou živou atmosférou, vynikající kuchyní i pestrou nabídkou služeb a jejich dobrou kvalitou. Klienti se mohou účastnit bohatých animačních programů pro děti (miniklub, hřiště, dětský bazén, sportovní hry) i dospělé a tanečních večerů s živou hudbou. Umožňují sportovní aktivity jako např. stolní tenis, šipky, cvičení ve fitness centru, biliár, volejbal, basketbal, boccia a vodní sporty na pláži (za poplatek). Pro relaxaci je určen venkovní bazén s opalovací terasou a masážní salón s pestrou nabídkou masáží.

Služby za poplatek

Dětská postýlka, parkoviště, masáže, lehátka a slunečníky na pláži a u bazénu, vodní sporty na pláži.

Pláž

Příjemná, menší kamenitá pláž (částečně oblázková) s betonovými platy na opalování a průzračně čistou vodou se nachází 30 m od hotelu. Klientům jsou k dispozici lehátka a slunečníky (za poplatek). Doporučujeme obuv do vody. Pláže v letovisku obdržely prestižní Modrou vlajku za kvalitu a čistotu vody.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 10 m
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • TV ano
 • Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Animační programy ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Právě na jednom ze skupiny Kvarnerských ostrovů jsou k nalezení četné důkazy o osídlení z dávných dob. Krk je spolu s ostrovem Cresem největším ostrovem na jadranu. Úrodná údolí stojící v kontrastu s vápencovými kopci vytvářejí jedinečnou scenérii, která vás uchvátí například při pohledu z největšího vrcholu ostrova - z hory Obzova. Zatímco v západní částí se soustřeďuje většina obyvatel, východní část Krku je ovlivňována vichry vanoucími z horských průsmyků na pevnině zvanými bora. Díky tomuto klimatickému jevu se zmíněná oblast změnila v kamennou pustinu. Historické centrum starobylého města Krk zůstalo zachováno v původním stavu, stejně jako například malá obec jménem Vrbník. Přímo v městě Krk se nalézá obdivuhodná biskupská katedrála datující svoje založení až do 6. století. Moderní architektura nezůstává za tou o několik století starší vůbec pozadu. Proslulý Krcký most od městečka Kraljevica je nejen impozantním stavebním výtvorem, ale i důležitou dopravní tepnou, umožňující výbornou dopravní dosažitelnost ostrova.

V okolí ostrova se nalézá ještě množství dalších miniaturních ostrůvků. Na jednom z nich najdou milovníci sakrální architektury františkánský klášter Košljun, včetně kostela a muzea. Celý ostrůvek vypadá při pohledu z ptačí pespektivy jako drahokam zasazený uprostřed azurové mořské vody. Krk je spojován nejen se stavitelským uměním, ale také i s rozvojem kultury zejména během 11. století, protože právě zde byla nalezena jedna z nejvýznamnějších památek chorvatského hlaholského písemnictví - tzv. Bašćanska ploća. Originál této desky je kvůli své vysoké hodnotě pečlivě střežen v atriu Chorvatské akademie věd a umění v Zahrebu. Krk je specifický i z jiného důvodu, a to protože se zde po celá staletí udržují lidové zvyky a kroje i archaický čakavský dialekt.
Pokud se na Krku chcete ubytovat, a jste spíše dobrodružnější povahy, bude se vám hodit informace, že se právě zde nachází velké množství častokrát i poměrně velkých kempů.

Vzdálenost

725
 • Vzdálenost od pláže 10 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 16 °C v noci 12 °C

 • Teplota vody 23 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 21 °C v noci 10 °C

 • Středa 21 °C v noci 11 °C

 • Čtvrtek 20 °C v noci 12 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec